Skoro mowa o pogodzie, to u mnie wczoraj halny chciał pourywać głowy a dzisiaj, jak to po halnym, leje.;)
Czy ktoś zrobił Korze ogłoszenia na tych portalach?
[quote name='Ulka18']
A moze by jeszcze tutaj dac ogloszenia Koruni, trzeba je aktywowac pozniej:
[URL]http://www.ogloszeniadrobne.rzeszow.pl/[/URL]
[URL]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/[/URL][/quote]