[quote name='Murka']Generalnie załatwialnie zrobiła sobie na środku kojca :roll:[/quote]
Pies pod siebie się nie załatwia (no chyba żeby ;)), więc jeśli uniemożliwi się Mai przemieszczanie w nocy na środek kojca, to do rana powinna wytrzymać. A raniutko skoro świt na spacerek;)
A w dzień też w kojcu robi?