Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. A w dzień Maja może swobodnie wyjść z kojca kiedy chce?
  2. Bardzo się cieszę, że u Negry wszystko dobrze. Życzę, żeby tak już było zawsze.:thumbs:
  3. [quote name='Murka']Generalnie załatwialnie zrobiła sobie na środku kojca :roll:[/quote] Pies pod siebie się nie załatwia (no chyba żeby ;)), więc jeśli uniemożliwi się Mai przemieszczanie w nocy na środek kojca, to do rana powinna wytrzymać. A raniutko skoro świt na spacerek;) A w dzień też w kojcu robi?
  4. Piękne psy, tak długo czekają na domy :-(
  5. O Hienkę nikt nie pyta? :lookarou:
  6. Dziękuję Ulka18 :loveu: Ostatnio mam mało czasu a jak mam, to nie zawsze mogę się zalogować na dogo i niektóre wiadomości, niestety, mi umykają.
  7. To ja już się nie odzywam co do propozycji:oops: Cieszę się, że Telesfor jedzie:multi:
  8. Reno2001, a może coś w tytule dodać o typie rasy. Może nic nie da, a może da.
  9. Ciekawe czy Panią złapało za serce to ,że tyle Emilek czeka, czy wygląd psa zrobił swoje? A może Telesfor się spodoba? Piękny i czeka długo? [B]103 - TELESFOR piesek[/B] [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=2&sort=data%20DESC&pid=1812"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/103piesek.JPG[/IMG][/URL]
  10. A załatwia się w kojcu w jednym miejscu, czy gdzie popadnie?
  11. Gacuś szuka swojego człowieka:multi:
  12. Ale z niej psia lala:loveu: Straszna słodzizna :lol:
  13. Ale zawierucha :no-no-no: Czyli domku szuka JOYek. Do góry pięknoto.
  14. Mam nadzieję, ze Pani zdecyduje się na jakąś mielecka biedę.
  15. O matko! Może jest tam jakiś nie zakocony domek, który pokocha Gacusia.
  16. No Amisiu, biegnij wypatrywać domu.
  17. Przekierowałam maila z pytaniem o transport Emilka o Ulka18. Uka18, czy doszedł do Ciebie? Coś ostatnio net mi staje dęba.:roll:
  18. Przecudna suczka:loveu: tak bardzo się cieszę, że trafiła do wspaniałego i kochającego domku.:loveu: Widać, że u Was jest szczęśliwa.:lol:
  19. Jest osoba z Krakowa, chcąca adoptować Emilka. Ciekawe, czy coś z tego wyjdzie? Może gdyby Emilkowi się udało zostać w PL, to jakaś inna bieda pojedzie zamiast niego.:kciuki:
  20. Dobrze, że szczeniaczki znajdują domki. Żeby wszystkim się poszczęściło:kciuki:
×
×
  • Create New...