Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Do góry ONeczki, wypatrujcie domków:multi:
  2. Amisia w górę...:multi: po dom.
  3. Suczki, które będą duże w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-z-ogrodem-dla-duzej-suni-124726/index2.html[/url]
  4. Ogłosiłam Gacka: [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23573017,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"]Pi�kny Gacek, mix teriera czeka na dom : Og�oszenie w Dwukropek.pl[/URL]
  5. i jeszcze tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-pekinka-124322/index2.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-mini-do-lat-5-szukamy-dalej-119235/index6.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/mlody-maly-pies-suka-warszawa-okolice-124498/[/url]
  6. I znowu w górę, może teraz ktoś szuka Gacka?
  7. Pokaż się wszystkim piękna suczko: [url]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23573022,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/url]
  8. Szczeniaczki w wątkach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/psiak-w-typie-shih-tzu-york-mlody-najlepiej-szczeniak-124675/#post11224346[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/maltanczyk-bolonczyk-york-124640/[/url]
  9. [quote name='Ulka18'] Martwie sie troche o Rome, bo ona trafila do gospodarstwa jako stroz. Niestety nie byla wysterylizowana :shake:[/quote] No tak, wszystko się może zdarzyć...:nonono2:
  10. Czy Uszuś zdoła doczekać się na własny dom? Pokochaj i przygarnij starszego psiaka!
  11. [quote name='agusiazet']HM, chyba po czesku nie rozumiem![/quote] To słowacki;) Amisia w górę:multi:
  12. Gacuś rusza na poszukiwanie domu.
  13. Trzy ONeczki w krótkim czasie znalazły domy:multi:
  14. Przypomnij o sobie mała suniu:multi:
  15. Gacuś już tak długo czeka na własny dom, dlaczego?
  16. No Amisiu, może tym razem to twój człowiek.
  17. Na górę, po domki...
  18. Hienka, taka śliczna sunia i nadal czeka.
  19. W galerii na stronie schroniska jest. Zdjęcia sprzed dwóch lat, może już inaczej mała wygląda. [B]189-POZIOMKA II - sunia[/B] [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=972"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks189Poziom.jpg[/IMG][/URL]
  20. Amisia czeka... Może tu: [url=http://www.psysos.sk/index.php?stred=./data/index.php]psySOS[/url]
  21. Suczka Roma też ma dom! :multi: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00185.JPG[/IMG]
  22. Czy wiadomo już, która to kremowa sunia adoptowana?
×
×
  • Create New...