Ogłosiłam Gacka:
[URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23573017,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"]Pi�kny Gacek, mix teriera czeka na dom : Og�oszenie w Dwukropek.pl[/URL]
i jeszcze tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-pekinka-124322/index2.html[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-mini-do-lat-5-szukamy-dalej-119235/index6.html[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/mlody-maly-pies-suka-warszawa-okolice-124498/[/url]
Szczeniaczki w wątkach:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/psiak-w-typie-shih-tzu-york-mlody-najlepiej-szczeniak-124675/#post11224346[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/maltanczyk-bolonczyk-york-124640/[/url]
[quote name='Ulka18']
Martwie sie troche o Rome, bo ona trafila do gospodarstwa jako stroz.
Niestety nie byla wysterylizowana :shake:[/quote]
No tak, wszystko się może zdarzyć...:nonono2:
W galerii na stronie schroniska jest.
Zdjęcia sprzed dwóch lat, może już inaczej mała wygląda.
[B]189-POZIOMKA II - sunia[/B]
[URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=972"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks189Poziom.jpg[/IMG][/URL]