Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Nowa bieda w schronisku:-( [B]BOLUŚ - pies z Ostrowca Św.[/B], ok. 6 letni, [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00892.JPG[/IMG]
  2. Majunia szuka kochającego domu.
  3. Czy ktoś doceni piekno i charakter suni? Czy Amisia będzie miłością i ozdobą w niemieckim domku? Oby, oby....:kciuki:
  4. Gacuś od rana rozgląda się za domkiem.
  5. Pieski do góry, wypatrujcie domków.:multi:
  6. A o czym był ten reportaż? Jest szansa, że ktoś zauważył Uszusia i go przygarnie?
  7. Wyżełki przypominają, że nadal czekają.
  8. Miejmy nadzieję, ze kogoś zauroczy nasz Gacuś.
  9. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło;) Ulka18 szlifuje język a pieski znajdują domki:multi: Ulka18, nie można nie docenić Twojego wysiłku i poświęcenia, jesteś wspaniała:loveu:
  10. Na dogo też szukaj domku śliczny psiaku.
  11. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::ylsuper::laola::BIG: Ukla18, jesteś:lilangel:
  12. Pokaż się Amisiu wszystkim, może teraz cię ktoś szuka.
  13. O matko! Siwa mordka i jaki spokojny i zrównoważony psiak. A kocina mizia się do niego, jakby razem się chowali:loveu: Emilek jest trochę większy niż ratlerek, ale nadal śliczny i kochany. Widzę wilczy pazur, który pewnie mu utrudnia życie. Biedne oczęta, zdrowiej maleńki, będzie dobrze, musi być. Oby znalazł się dla niego domek jak najszybciej. On już wiele czasu nie ma.
  14. To Gacuś dzisiaj szuka domku na łamach prasy - powodzenia psiaku, musi się udać:kciuki:
  15. Amisia wita wszystkich od rana :hand:
  16. W górę maleńka suczko, pokaz się wszystkim.
  17. Takie śliczne psy i o dobrym charakterze, a domków nie mają:shake:
  18. Komu spodoba się piękna Amisia i zapewni jej kochający dom?
  19. Coś się ONeczki za bardzo zasiedziały na końcu. Hopajcie w górę!:multi:
  20. W takim razie nadal czekam na wieści i może jakieś zdjęcia.:oops: 8 lat, to strasznie dużo, czy Emilek zdoła doczekać czegoś lepszego w swoim życiu?
  21. Biedny piesek, tak bardzo przydałby się domek, gdzie czułby się bezpieczny, kochany i ktoś dbałby o niego co dzień.
  22. Amisia nadal czeka. Kto ją pokocha? Kto da jej dom?
  23. Jeśli jest możliwość, to warto szukać domku każdym sposobem. Kora jest taka śliczna i kochana, że na pewno się uda. Wstawiłam Korę do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/west-highland-white-terier-kupie-przyjme-122680/#post11063575[/url] Może to ten...?
×
×
  • Create New...