[B]Agusiuzet[/B], pozwolę sobie wyrazić moje zdanie.
Pomimo, że nie ma domku z allegro, to jak na razie, jedna z największych potęg reklamowych. Może przez jakiś czas nie wyróżniać aukcji Amisi.
Kilka piesków wystawiałam po ok. 2 lata i znalazły domek przez allegro. Tak ,że nigdy nie wiadomo, kto zajrzy i adoptuje Amisię.