Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Gacuś za Amisią biegnie się prezentować:multi:
  2. Amisia, ty lepiej siedź na początku i wypatruj domku;)
  3. [quote name='agusiazet']Przez dwa lata!!!:crazyeye: Wytrwała z Ciebie kobieta. Ja jednak odpuszczę sobie ogłaszanie Amisi na Allegro i zdecydowanie przerzucę się na ogłoszenia pisemne. Zawsze warto spróbować!!![/quote] Tak, w tej kwestii przyjęłam postawę konia dorożkarskiego;) Agusiuzet, powodzenia, taka determinacja na pewno przyniesie pozytywny efekt.:lol:
  4. Ciekawe co tam u szczeniaczków? Ile z nich jeszcze nie ma domku. Może niedługo p.Kierownik się odezwie.
  5. Gacek się pokazuje na początku:multi:
  6. Kiedyś używałam jako kąski, Frolica wilgotnej karmy dla dorosłych psów. Teraz moje dają się pokroić za oscypek:p Może coś z tego spasuje Pumci.
  7. [B]Agusiuzet[/B], pozwolę sobie wyrazić moje zdanie. Pomimo, że nie ma domku z allegro, to jak na razie, jedna z największych potęg reklamowych. Może przez jakiś czas nie wyróżniać aukcji Amisi. Kilka piesków wystawiałam po ok. 2 lata i znalazły domek przez allegro. Tak ,że nigdy nie wiadomo, kto zajrzy i adoptuje Amisię.
  8. Wieczorkiem też do góry...:multi:
  9. [quote name='agusiazet']W związku z brakiem informacji od Murki, ze ktoś dzięki Allegro zainteresował się sunią, na razie odpuszczam sobie.[/quote] :hmmmm: Hmmm, dla mnie to wyrażony zawód w kierunku allegro, że nic nie dało (domku) a nie osobista wycieczka do Murki.
  10. Wierzę, że tym razem się uda:kciuki:
  11. Amisia w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11053431&posted=1#post11053431[/url]
  12. A jak się czuje Uszuś? Z oczakmi w porządku? I jak ogólna kondycja?
  13. [quote name='Ulka18']Fundacja zapytala o Emilka, musi tylko dobrze zdac kocie testy. Na razie P.Iza z P. Jaskiem przetestowali kilka psow, ktore maja szanse wyjechac, jeszcze kilka psiakow czeka na testy (i pogode).[/quote] Czy są jakieś wieści o Emilku?
  14. Mała, kudłata sunia już tak dlugo czeka na dom.
  15. A może do tytułu dodać jeszcze coś z posłuszeństwem? Niezależne teriery mogą ludzi odstraszać:roll:
  16. Wstawiłam Amisię do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11048989#post11048989[/url]
  17. Ooooo, jest szansa:multi: Trzymam kciuki, musi się udać.
  18. Do góry, do góry wypatrywać swojego człowieka...:multi:
  19. Biedula, na pewno wiele przeszła w życiu, ale teraz będzie już tylko lepiej. Kochający domek potrzebny dla suni:multi:
  20. Szczeniaczki szukają kochających domków:multi: Pchełka w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11043749#post11043749[/url]
  21. A ONeczków w Mielcu wciąż przybywa:-( Gdzie są domki dla nich?
  22. Ależ się Amisia rozbrykała:loveu: jak to młody psiak:lol:
  23. Gacku, hopsnij na początek porozglądać się za domkiem.
×
×
  • Create New...