Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='Ulka18']Chcialam poinformowac, ze szczeniak-podrostek Wilczek jest zarezerwowany. Bardzo sie ciesze z tego, ze niedlugo jego Panciowie go odbiora, on juz za dlugo siedzi w schronisku. [/quote] Czyli Wilczek ma dom:multi:
  2. Kora potrzebuje swojego domu i swojego, własnego człowieka.:multi:
  3. Gacusiu, śliczny psiaku, gdzie twój dom?
  4. Majka szuka kochającego domu.
  5. [quote name='lunarmermaid']Muszą sie wreszcie doczekać!!! Każdy znajdzie swojego człowieka![/quote] Też mam taką nadzieję, tylko biedaki marnieją, czekając na swoją szansę.
  6. [quote name='Domi']Uuuu... a już miałam nadzieję, że z tego wyrośnie mała łobuzica i kiedyś nie będzie tak szczekać :evil_lol:[/quote] Jeśli teraz pozwalacie malutkiej szczekać kiedy chce i nie uciszacie jej, to dla niej oznacza, że tak wolno i tak zostanie. Trzeba ją będzie nauczyć, kiedy może szczekać i jak Pani powie dość, to ma być dość i im szybciej zacznie naukę,tym lepiej.;) A mała jest śliczna, uszy ma wieeelkie, że jak stoją to są jak głowa:loveu:
  7. Z tymi obserwatorami też jest różnie. Ogłaszałam bez końca Emilka. Miał obserwatorów i nic. Aż nie wystawiłam ostatnio, bo Emilek jedzie i odezwała się pani, powołując na zakończoną aukcję. Nie wiem, czy to nie jest dobra metoda, zrobić przerwę w ogłaszaniu na kilka dni.
  8. Tak, to czas świąteczny może być powodem, że telefony milczą. Mam nadzieję, że gdzieś ktoś siedzi i patrzy na ogłoszenie Gacusia i myśli: to mój pies- tak sobie marzę, a co?
  9. Amisia biegnie pokazać się na początku:multi:
  10. Dlaczego nikt nie pyta o Amisię? Co to się dzieje?
  11. Podobieństwo niesamowite:crazyeye: To może gdzieś tam po ciałku Kory plącze się jakiś tatuażyk a my nic nie wiemy;)
  12. Gacusiu, czy stoi już kolejka domków po ciebie?
  13. Tak, mocno trzymam. :kciuki: Przecież gdzieś jest domek Gacka.
  14. Co tutaj taka cisza nastała? Amisia hopaj na pierwszą i pędź do domku, własnego domku.
  15. Nadal nikt się nie odezwał, chętny adoptować Gacusia?
  16. Kto w końcu da dom pięknej Sawie i ONeczkowi?
  17. Piękna Kora, szuka swojej przystani na resztę życia.
  18. [quote name='Murka']Maja wychodzi w dzień na spacery. Fizycznie niemożliwe jest, aby miała cały czas możliwość wyjścia z kojca, zwłaszcza, że boi się byle psa :-([/quote] Rozumiem, czyli jeśli sama nie załapie, że kojec to nie "wychodek" trzeba będzie zrobić to samo co nocą. Majeczka to mądra sunia, będzie dobrze.
  19. Uszuś jest cały czas na allegro. Nawet oglądalność jest niezła odkąd usunęłam wiek z tytułu:roll: Mix Springer Spaniel - pies do adopcji (465728895) - Aukcje internetowe Allegro
  20. Wesołek skacze na początek pokazać jaki jest śliczny:multi:
×
×
  • Create New...