[quote name='Ulka18']Nora nie jest staruszka, ma kilka lat. To niesmiala, troche tchorzliwa jamnikowata suczka.[/quote]
7 czy 8 lat to dla niektórych stary pies. Młodzieniaszkiem na pewno nie jest.
Aukcja jest z myślą o pozyskaniu adoptujących wirtualnie. A jak przy okazji znajdzie dom, to bardzo dobrze.
Oj, trzymam, trzymam kciuki za domek Kory :kciuki:
Nora jest u mnie na allegro cały czas w aukcji zbiorczej staruszków:
[URL="http://www.allegro.pl/item476049950_nadchodzi_psia_starosc_umiera_ludzka_milosc.html"]Nadchodzi psia starość umiera ludzka miłość (476049950) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
Szczeniaczki na allegro:
[URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2437210"]Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
Nie wiem co napisać przy szczeniorku amstafku.:shake:
Może lepiej mu poszukac domku forumowego, albo przez dogo?
Wstawiłam mix amstafka do wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/fajny-dom-dla-psa-rasy-bokser-badz-w-typie-122436/index4.html#post11203945[/url]
[IMG]http://i336.photobucket.com/albums/n335/alvo_album/DSC01261.jpg?t=1225623677[/IMG]
Mnie się ta sunia wydaje podobna do wilczarza.
Jaka duża ona jest?
Ale niezależnie od wszystkiego jest piękna :loveu:
Na razie zrobiłam aukcję kremowej suni:
[URL="http://www.allegro.pl/item477794946_szczeniak_mix_owczarka_suczka_czeka_na_wlasny_dom.html"]Szczeniak mix owczarka suczka czeka na własny dom (477794946) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
Inne szczeniaczki postaram się jutro ogłosić.
[quote name='agusiazet']Amisia na Allegratce, nie wiem, czemu nie widać zmian, które wprowadziłam:
[url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1476430_amisia_czekoladowa_pieknosc_w_typie.html]Amisia, czekoladowa pi[/quote]
A odświeżyłaś sobie stronkę?