Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='Ulka18']Nora nie jest staruszka, ma kilka lat. To niesmiala, troche tchorzliwa jamnikowata suczka.[/quote] 7 czy 8 lat to dla niektórych stary pies. Młodzieniaszkiem na pewno nie jest. Aukcja jest z myślą o pozyskaniu adoptujących wirtualnie. A jak przy okazji znajdzie dom, to bardzo dobrze.
  2. Oj, trzymam, trzymam kciuki za domek Kory :kciuki: Nora jest u mnie na allegro cały czas w aukcji zbiorczej staruszków: [URL="http://www.allegro.pl/item476049950_nadchodzi_psia_starosc_umiera_ludzka_milosc.html"]Nadchodzi psia starość umiera ludzka miłość (476049950) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
  3. Suczka Śmieszka ma dom! :multi: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00689.JPG[/IMG]
  4. [quote name='agusiazet']Amisia, gdzie ten Twój domek?[/quote] No gdzie?:cool3:
  5. Szczeniaczki na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2437210"]Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Nie wiem co napisać przy szczeniorku amstafku.:shake: Może lepiej mu poszukac domku forumowego, albo przez dogo? Wstawiłam mix amstafka do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/fajny-dom-dla-psa-rasy-bokser-badz-w-typie-122436/index4.html#post11203945[/url]
  6. Gacorku zlituj się nad cioteczkami trzymającymi wciąż zaciśnięte kciuki :kciuki:, bo im nawet ciężko się podrapać;)
  7. A to historia:lol: Pewnie Magia doświadczyła spotkania oko w oko z kocim agresorem i teraz ma respekt;)
  8. Zdrowiej Imbirku, nie warto chorować, tyle jeszcze czeka cię zmian.
  9. Gacuniu, trzymam kciuki za twój domek, tak bardzo bym chciała ,żeby ci się udało.
  10. [IMG]http://i336.photobucket.com/albums/n335/alvo_album/DSC01261.jpg?t=1225623677[/IMG] Mnie się ta sunia wydaje podobna do wilczarza. Jaka duża ona jest? Ale niezależnie od wszystkiego jest piękna :loveu:
  11. Na razie zrobiłam aukcję kremowej suni: [URL="http://www.allegro.pl/item477794946_szczeniak_mix_owczarka_suczka_czeka_na_wlasny_dom.html"]Szczeniak mix owczarka suczka czeka na własny dom (477794946) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Inne szczeniaczki postaram się jutro ogłosić.
  12. Amisi przydałoby się trochę "kindersztuby";) i ustawiłaby się po nią kolejka.
  13. Gacuś w jesiennych barwach :loveu: kto przygarnie słodziaka?
  14. :sweetCyb: Czekam niecierpliwie na wiadomości.
  15. Amisia do góry:multi: Ogłoszę szczeniaczki wieczorem.
  16. Jeśli nikt nie ogłasza pozostałych szczeniaczków, to ja to zrobię wieczorem.
  17. To nadal trzymam za domek Gacusia.:kciuki:
  18. Czy Kora będzie miała domek z allegro, czy nie? Oto jest pytanie:cool1:
  19. Mądra sunia, jak obcy, trzeba dać znać.:loveu:
  20. Nie daj się choróbsku piesku teraz, gdy wszyscy wiedzą żeś facet i domku szukają.
  21. [quote name='agusiazet']Amisia na Allegratce, nie wiem, czemu nie widać zmian, które wprowadziłam: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1476430_amisia_czekoladowa_pieknosc_w_typie.html]Amisia, czekoladowa pi[/quote] A odświeżyłaś sobie stronkę?
  22. Malizny w górę :multi:
  23. [quote name='Murka']Kochani, trzymajcie dzisiaj kciuki do wieczora!.........[/quote] Też trzymam, bez przerwy od dłuższego czasu:kciuki:
  24. Moda przechodzi, psy pozostają:-( Piękne ONki czekają na kochających ludzi.
×
×
  • Create New...