Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Gacuś chciałby pokochać własnego człowieka:multi:
  2. Kora rozgląda się za własnym domkiem:multi:
  3. Do góry Amisiu, wypatruj domku:multi:
  4. Takie śliczności marnieją w schronisku:-( [B]Suczka ROMA, ok 2-3 letnia[/B] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00935.JPG[/IMG] [B]Pies BONO, ok 2 letni[/B] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00941.JPG[/IMG]
  5. Sunia Roma szuka szczęścia w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-sunie-owczarka-122725/index5.html#post11108741[/url]
  6. Niepojęte...:shake: Kto z np. Sanoka pojedzie do Mielca szukać swojego psa? Chyba tylko dogomaniak...eh.:roll:
  7. Bo tak na prawdę nie wiadomo jaki on jest. Pies na uwięzi zachowuje się inaczej niż, gdy się go zwolni. Tylko jak się o tym przekonać? DT z kojcem by się przydał:roll:
  8. Z Sanoka wożą psy do Mielca?:crazyeye: Nie rozumiem już niczego,.........:shake:
  9. Tak, jestem w stanie to wszystko zrozumieć. Jedyne co mi do głowy przychodzi, to przyjęcie postawy: ślepy i głuchy na fochy i docinki pracowników. Nie każdy jednak to potrafi.
  10. Mieleckie ONki czekają na kochające domy!
  11. Jeszcze raz w górę:multi: Wesołek czeka na dom.
  12. Piękna, jeszcze troszkę niepewna panna, szuka kochającego domku.
  13. To bardzo dziwne, że do tej pory Amisia nikogo nie zauroczyła.:shake:
  14. Gacusiu, ty zbieraj się do domu, bo cię Amiśka zamęczy.
  15. Wierzę , że maluchy znajdą kochające domy. I nie ważne będzie, czy mają coś z labka, czy nie.
  16. Amisia jako pies ruchliwy i pełen werwy, rusza biegiem na początek, po domek.
  17. Marzyć każdy może... Ja też marzę o domku dla Gacusia i Amisi. Nie koniecznie razem;)
  18. [quote name='Ulka18']Odezwal sie Pan z tego watku, ale on szuka labradora, a my mamy zwykle kundelki :roll:[/quote] Nie mam nic do powiedzenia, szkoda słów:cool1:
  19. [cyt.Reno2001]Emilek jak Emilek, ale Ciotki na pewno. Przy taki transporcie jest co szykowac ;-). [/cyt] Wiem Reno 2001, wiem;) Ale już tak z przyzwyczajenia rozmawiam z psami:oops: lub bezosobowo:cool1: Cioteczki kochane! :loveu: Już Wy w tych rachunkach psiowo - klatkowych jesteście naj, naj.:loveu: A Emilek po 7 czy 8 latach w schronie, też się szykuje na wielką zmianę w swoim życiu.
  20. Przyłączam się do trzymania kciuków, może teraz się Amisi uda:kciuki:
  21. Psy często same z własnej woli robią sobie głodówkę. Więc jeśli nie ma niepokojących objawów, nie ma się czym martwić. A może sunia jednak znaczy teren, bo w tych miejscach sioorały inne sunie?
  22. A w ogrodzie panienki się nie spotkały?
  23. :crazyeye:oj, ale zębiska;) Amisia w domku gdzie byłby drugi pies, zajęłaby się nim tak,że na pewno żaden nie nudziłby się.
×
×
  • Create New...