[cyt.Reno2001]Emilek jak Emilek, ale Ciotki na pewno. Przy taki transporcie jest co szykowac ;-). [/cyt]
Wiem Reno 2001, wiem;)
Ale już tak z przyzwyczajenia rozmawiam z psami:oops: lub bezosobowo:cool1:
Cioteczki kochane! :loveu: Już Wy w tych rachunkach psiowo - klatkowych jesteście naj, naj.:loveu:
A Emilek po 7 czy 8 latach w schronie, też się szykuje na wielką zmianę w swoim życiu.