-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Potrzebna pomoc-ukochane 24 koty w kawalerce!!!
terra replied to zadra's topic in Kotki już w nowych domach
Ale ludzie są roztrzepani, zgubić kota w kontenerku :shake: bo wierze, że znalazł się tam przez nieuwagę. -
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś nowe wieści o Tosi? -
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Z togo co napisała Klaudus_, sunia zgadza się z innymi psami. Najlepiej zadzwoń do niej, nr tel. w pierwszym poście. -
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Suńka szuka domku jeszcze tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220985-Suczka-1-3-lat-%C5%9Brednia-raczej-kud%C5%82ata-TYLKO-okolice-%C5%9AL%C4%84SKA?p=18416978&posted=1#post18416978[/url] Czy wiadomo z jakiej hodowli pochodzi Tośka? Może hodowca przyjąby ją na czas szukania domu? -
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bardzo złe wieści. Czyli Tosia nie może dalej czekać na ds w swoim domu? Z ogłoszeń nie ma odzewu? edit.: wstawiłam sunię do wątków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220126-(Orientacyjnie)-Spokojny-m%C5%82ody-Do-kochania.-Suka-Pies[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220990-Okolice-Poznania-dom-dla-ma%C5%82ego-pieska-suni-%C5%82agodnego-i-weso%C5%82ego[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/221079-Zaadoptuj%C4%99-ma%C5%82ego-doros%C5%82ego-pieska[/url]. -
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Śliczna Lassie :) Tosieńka do domu :) -
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Maja602, biedna, okaleczona kicia. W tej sytuacji nie można nic na siłę. Jest jeszcze jedna szetlandka do adopcji, tricolorka. Jeśli ktoś ze znajomych byłby chętny dać domek, przekażę dane kontaktowe. Zrobiłam ogłoszenia Tosi i zanim skończyłam już miałam pytanie o nią, które przesłalam Klaudus_: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32798/owczarek-szetlandzki-suczka-tosia-szuka-kochajacego-domu/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/21853/owczarek-szetlandzki-suczka-tosia-szuka-kochajacego-domu[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tosia-owczarek-szetlandzki-suczka-szuka-kochajacego-domu,56171[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20451721_owczarek_szetlandzki_suczka_tosia_szuka.html[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Owczarek-szetlandzki-suczka-Tosia-szuka-kochajacego-domu-W0QQAdIdZ346253003[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/owczarek-szetlandzki-suczka-tosia-szuka-kochajacego-domu/1468670[/url] [url]http://pszczyna.olx.pl/owczarek-szetlandzki-suczka-tosia-szuka-kochajacego-domu-iid-300325451[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Owczarek-szetlandzki-suczka-Tosia-szuka-kochajacego-domu-id34322.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47035,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/owczarek-szetlandzki-suczka-tosia-szuka-kochajacego-domu-IDE7v3.html[/url] -
Ogłoszenia Niki: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32801/niki-piekna-suka-owczarek-niemiecki-szuka-domu/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/21855/niki-piekna-suka-owczarek-niemiecki-szuka-domu[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Niki-piekna-suka-Owczarek-Niemiecki-szuka-domu,56181[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20451929_niki_piekna_suka_owczarek_niemiecki.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Niki-piekna-suka-Owczarek-Niemiecki-szuka-domu-W0QQAdIdZ346292584[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/niki-piekna-suka-owczarek-niemiecki-szuka-domu/1468689[/url] [url]http://gostynin.olx.pl/niki-piekna-suka-owczarek-niemiecki-szuka-domu-iid-300342085[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Niki-piekna-suka-Owczarek-Niemiecki-szuka-domu-id34335.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47038,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/niki-piekna-suka-owczarek-niemiecki-szuka-domu-IDE9Tw.html[/url]
-
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wiesz maja602, nasze zwierzaki potrafią zaskoczyć swoim zachowaniem. Parę lat temu wprowadzałam do mojego stada dorosła koteczkę ok.8-9 letnia, która nie miała nigdy kontaktów z psami. Na tej linii poszlo szybko i bez większych problemów, natomiast kocurki strzelały fochy, że jakaś kicia chce z nimi chodzić ich drogami. Moje kocurki też się miedzy sobą czasem biją. Twoje nie koniecznie pieska by tępiły, one raczej poprzestają na swojej nacji :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam Baja do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220994-Wroc%C5%82aw-i-w-pobli%C5%BCu-zaadoptuj%C4%99-teriera-lub-labradora-do-3-lat-piesek[/url] chociaż nie spełnia wszystkich wymagań, ale może... -
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Niestety domek się nie zdecydował, jutro postaram się zrobić suńce ogłoszenia. -
LAKI - mix Sheltie w najwspanialszym DS odszedł za TM [*]
terra replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śniegu u Was trochę mniej, ale wietrzysko wieje i przewiewa na wylot. Laki, starszy pan, lubi ciepełko :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Te ogłoszenia umkneły uwadze: [quote name='terra']Ja też pozwoliłam sobie zapożyczyć tekst Maćka do wątku na owp: [url]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?p=26770[/url] i [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Baj-cudowny-mix-owczarka-niemieckiego-i-teriera-szuka-domu-W0QQAdIdZ344557264[/url][/QUOTE] Zawsze allegro zakończało aukcje jak się im nie spodobała klauzula o wyborze domu, czy o informacyjności aukcji. Trzeba zmienić tytuł i obwarować zapisem o konieczności kontaktu z opiekunem przed zalicytowaniem. Może się uda.