Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Trzymam kciuki, żeby domek okazał się dobry dla suni.
  2. Ale ludzie są roztrzepani, zgubić kota w kontenerku :shake: bo wierze, że znalazł się tam przez nieuwagę.
  3. Czy są jakieś nowe wieści o Tosi?
  4. Już pewnie po zabiegu. Teraz trzymam kciuki za szybką rekonwalescencję i dobry dom dla Carmen.
  5. Sama się zastanawiałam, bo system wybierał za mnie, czy Gostyń odmienia się inaczej, czy to inna miejscowość. Zaraz zmieniam :) edit. Nie ma Gostynia :roll: Jakie jest najbliższe miasto? Już wszystko ok, nie to województwo :oops:
  6. Z togo co napisała Klaudus_, sunia zgadza się z innymi psami. Najlepiej zadzwoń do niej, nr tel. w pierwszym poście.
  7. Suńka szuka domku jeszcze tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220985-Suczka-1-3-lat-%C5%9Brednia-raczej-kud%C5%82ata-TYLKO-okolice-%C5%9AL%C4%84SKA?p=18416978&posted=1#post18416978[/url] Czy wiadomo z jakiej hodowli pochodzi Tośka? Może hodowca przyjąby ją na czas szukania domu?
  8. Bardzo złe wieści. Czyli Tosia nie może dalej czekać na ds w swoim domu? Z ogłoszeń nie ma odzewu? edit.: wstawiłam sunię do wątków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220126-(Orientacyjnie)-Spokojny-m%C5%82ody-Do-kochania.-Suka-Pies[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220990-Okolice-Poznania-dom-dla-ma%C5%82ego-pieska-suni-%C5%82agodnego-i-weso%C5%82ego[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/221079-Zaadoptuj%C4%99-ma%C5%82ego-doros%C5%82ego-pieska[/url].
  9. Śliczna Lassie :) Tosieńka do domu :)
  10. Maja602, biedna, okaleczona kicia. W tej sytuacji nie można nic na siłę. Jest jeszcze jedna szetlandka do adopcji, tricolorka. Jeśli ktoś ze znajomych byłby chętny dać domek, przekażę dane kontaktowe. Zrobiłam ogłoszenia Tosi i zanim skończyłam już miałam pytanie o nią, które przesłalam Klaudus_: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32798/owczarek-szetlandzki-suczka-tosia-szuka-kochajacego-domu/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/21853/owczarek-szetlandzki-suczka-tosia-szuka-kochajacego-domu[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tosia-owczarek-szetlandzki-suczka-szuka-kochajacego-domu,56171[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20451721_owczarek_szetlandzki_suczka_tosia_szuka.html[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Owczarek-szetlandzki-suczka-Tosia-szuka-kochajacego-domu-W0QQAdIdZ346253003[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/owczarek-szetlandzki-suczka-tosia-szuka-kochajacego-domu/1468670[/url] [url]http://pszczyna.olx.pl/owczarek-szetlandzki-suczka-tosia-szuka-kochajacego-domu-iid-300325451[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Owczarek-szetlandzki-suczka-Tosia-szuka-kochajacego-domu-id34322.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47035,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/owczarek-szetlandzki-suczka-tosia-szuka-kochajacego-domu-IDE7v3.html[/url]
  11. Ogłoszenia Niki: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32801/niki-piekna-suka-owczarek-niemiecki-szuka-domu/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/21855/niki-piekna-suka-owczarek-niemiecki-szuka-domu[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Niki-piekna-suka-Owczarek-Niemiecki-szuka-domu,56181[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20451929_niki_piekna_suka_owczarek_niemiecki.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Niki-piekna-suka-Owczarek-Niemiecki-szuka-domu-W0QQAdIdZ346292584[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/niki-piekna-suka-owczarek-niemiecki-szuka-domu/1468689[/url] [url]http://gostynin.olx.pl/niki-piekna-suka-owczarek-niemiecki-szuka-domu-iid-300342085[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Niki-piekna-suka-Owczarek-Niemiecki-szuka-domu-id34335.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47038,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/niki-piekna-suka-owczarek-niemiecki-szuka-domu-IDE9Tw.html[/url]
  12. Cioteczka akna z miau, też zrobiła kiciom ogłoszenia. Mam nadzieję, że znajdą kochające domki.
  13. Cioteczka akna z miau, też zrobiła kiciom ogłoszenia. Mam nadzieję, że znajdą kochające domki.
  14. Wiesz maja602, nasze zwierzaki potrafią zaskoczyć swoim zachowaniem. Parę lat temu wprowadzałam do mojego stada dorosła koteczkę ok.8-9 letnia, która nie miała nigdy kontaktów z psami. Na tej linii poszlo szybko i bez większych problemów, natomiast kocurki strzelały fochy, że jakaś kicia chce z nimi chodzić ich drogami. Moje kocurki też się miedzy sobą czasem biją. Twoje nie koniecznie pieska by tępiły, one raczej poprzestają na swojej nacji :)
  15. Wstawiłam Baja do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220994-Wroc%C5%82aw-i-w-pobli%C5%BCu-zaadoptuj%C4%99-teriera-lub-labradora-do-3-lat-piesek[/url] chociaż nie spełnia wszystkich wymagań, ale może...
  16. Jest jakiś odzew z ogłoszeń? Czy Lukrecja została zabrana przez panią, która się kontaktowała?
  17. Zapytam z ciekawości, to jego ogłoszenie było? Super ,ze wraca do domku.
  18. Trzymam kciuki za bezproblemowy zabieg. A jak zachowanie Carmen?
  19. Niestety domek się nie zdecydował, jutro postaram się zrobić suńce ogłoszenia.
  20. Śniegu u Was trochę mniej, ale wietrzysko wieje i przewiewa na wylot. Laki, starszy pan, lubi ciepełko :)
  21. Tak, to może być młody goldenek. Ten gończy też może komuś się zgubił? A swoją drogą, w głowie mi się nie mieści jak można samopas puszczać szczeniaka:shake:
  22. Te ogłoszenia umkneły uwadze: [quote name='terra']Ja też pozwoliłam sobie zapożyczyć tekst Maćka do wątku na owp: [url]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?p=26770[/url] i [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Baj-cudowny-mix-owczarka-niemieckiego-i-teriera-szuka-domu-W0QQAdIdZ344557264[/url][/QUOTE] Zawsze allegro zakończało aukcje jak się im nie spodobała klauzula o wyborze domu, czy o informacyjności aukcji. Trzeba zmienić tytuł i obwarować zapisem o konieczności kontaktu z opiekunem przed zalicytowaniem. Może się uda.
×
×
  • Create New...