Wstawiłam sunię do wątku, może ktoś zajrzy i drgnie mu serce:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226138-Dom-dla-psa-lub-suczki-bez-szans-na-domek/page4[/URL]
Zrobiłam suni parę ogłoszeń.
karusiap, czy dane kontaktowe się nie zmieniły?
[URL]http://tablica.pl/oferta/znajdka-z-rowu-srut-w-plucach-rozpadniety-nowotwor-przerzuty-kto-pomoze-ID14Knp.html#c1b237aa;r:;s:[/URL]
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Znajdka-z-rowu-srut-w-plucach-rozpadniety-nowotwor-przerzuty-W0QQAdIdZ378514783[/URL]
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/znajdka-z-rowu-srut-w-plucach-20897309.html?h=a1a094a45e4fb031[/URL]
[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/znajdka-z-rowu-srut-w-plucach-rozpadniety-nowotw-243-r-przerzuty-kto-pomoze/1955599[/URL]
[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Znajdka-z-rowu-srut-w-plucach-rozpadniety-nowotwor-przerzuty-kto-pomoze,64273[/URL]
Przez tą awarię dogo zniknęły posty w których pisałam, że połwę pieniążków z bazarku Aparacika w wys. 66,90 zł. przeznaczam dla Antosia.
Pieniążki wpłynęły na konto Antosia, na co uzyskałam potwierdzenie.
Strasznie biedne te oczka. Nic nie pomaga leczenie?
Na tych zdjęciach wygląda jak inny, krótkowłosy psiak ;)
Przez tą awarie dogo zniknęły posty w których napisałam o tym, że połowę kaski z bazarku Aparacika w wys. 66,90 zł. dostał Pikuś, druga część dostał Antoś.
Pieniążki wpłynęły na co uzyskałam potwierdzenie.
Bidulek malutki, na pewno nie jest mu z tym sikaniem pod siebie dobrze. Pies z natury nie załatwia się do legowiska.
Mizianki dla Pikusia.
Wczoraj czytałam na fb ,że z przyczyn technicznych dogo było nie czynne, niestety zniknęły też posty z kilku dni.
A co tam słychać u Groma? Już pewnie przyzwyczajony do nowego domu .
Wczoraj czytałam na fb, że z przyczyn technicznych dogo nie czynne ,że zniknęły posty z kilku dni.
Aparacik nadal szczęśliwy w w swoim domku, mam nadzieję, myślę ,że niedługo dowiemy się co tam u niego :)