Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wstawiłam sunię do wątku, może ktoś zajrzy i drgnie mu serce: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226138-Dom-dla-psa-lub-suczki-bez-szans-na-domek/page4[/URL]
  2. Zainteresował się ktoś sunią? Był jakiś odzew z ogłoszenia? Trzymaj się maleńka.
  3. Zrobiłam suni parę ogłoszeń. karusiap, czy dane kontaktowe się nie zmieniły? [URL]http://tablica.pl/oferta/znajdka-z-rowu-srut-w-plucach-rozpadniety-nowotwor-przerzuty-kto-pomoze-ID14Knp.html#c1b237aa;r:;s:[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Znajdka-z-rowu-srut-w-plucach-rozpadniety-nowotwor-przerzuty-W0QQAdIdZ378514783[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/znajdka-z-rowu-srut-w-plucach-20897309.html?h=a1a094a45e4fb031[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/znajdka-z-rowu-srut-w-plucach-rozpadniety-nowotw-243-r-przerzuty-kto-pomoze/1955599[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Znajdka-z-rowu-srut-w-plucach-rozpadniety-nowotwor-przerzuty-kto-pomoze,64273[/URL]
  4. Biedna maleńka :( Gdzie ten dom znaleźć? Trzeba ją ogłosić, może ktoś się zlituje.
  5. Ale biedna sunieczka, te pełne smutku oczy :( Ona taka podobna do mojej pierwszej suni Ansy. Trzymam kciuki za malutką i czekam na wieści.
  6. Cudny psiaczek, domek by się przydał , może i oczka szybciej by doszły do siebie.
  7. Rozkręcił się dziadziuś :) Teraz tak ciepło, że pewnie chętnie ucieka gdzieś w cień, gdzie chłodniej.
  8. Antoś na początek wypatrywać domku.
  9. Mnie się też nie zgubił ;) A jak się miewa tytułowy Okruszek/Frodzio w ten wiosenny czas?
  10. Bardzo się cieszę, że kiciuś ma własny dom. :)
  11. Ufam, że teraz już będzie dobrze i Farelek szybko wróci do zdrowia, za co nieustająco trzymam kciuki.
  12. Ależ cudne koty, jeden piękniejszy od drugiego. Oby domki szybko się znalazły.
  13. Przez tą awarię dogo zniknęły posty w których pisałam, że połwę pieniążków z bazarku Aparacika w wys. 66,90 zł. przeznaczam dla Antosia. Pieniążki wpłynęły na konto Antosia, na co uzyskałam potwierdzenie. Strasznie biedne te oczka. Nic nie pomaga leczenie? Na tych zdjęciach wygląda jak inny, krótkowłosy psiak ;)
  14. Przez tą awarie dogo zniknęły posty w których napisałam o tym, że połowę kaski z bazarku Aparacika w wys. 66,90 zł. dostał Pikuś, druga część dostał Antoś. Pieniążki wpłynęły na co uzyskałam potwierdzenie. Bidulek malutki, na pewno nie jest mu z tym sikaniem pod siebie dobrze. Pies z natury nie załatwia się do legowiska. Mizianki dla Pikusia.
  15. Z ciekawością zaglądam do Groma. Jak się spisuje słodziak :)
  16. Ależ zamieszanie z tą awarią. Farelku, co tam u ciebie słychać?
  17. Bo tak naprawdę to nigdy się nie dowiemy co wydarzyło się w życiu Groma. Ważne, że teraz jest wszystko dobrze, że ufa i kocha :)
  18. Wczoraj czytałam na fb ,że z przyczyn technicznych dogo było nie czynne, niestety zniknęły też posty z kilku dni. A co tam słychać u Groma? Już pewnie przyzwyczajony do nowego domu .
  19. Wczoraj czytałam na fb, że z przyczyn technicznych dogo nie czynne ,że zniknęły posty z kilku dni. Aparacik nadal szczęśliwy w w swoim domku, mam nadzieję, myślę ,że niedługo dowiemy się co tam u niego :)
×
×
  • Create New...