Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ale cudna koteczka, oby szybko ktoś ją pokochał ,bo szkoda malutkiej. Ktoś na forum, nie pamiętam kto, dawno temu jeszcze na starej dogo, pisał jak wstawić dokument pdf. Ale nie pamiętam jak. Na chłopski rozum próbowałabym zmienić to pdf na jpg, zapisując jeszcze raz, a jak się nie da to wydrukowałabym i zeskanowała. Ewo, jak tego nie dasz rady zrobić, wyślij do mnie, pobawię się.
  2. To wyniki nie są w jpg?
  3. Nieźle, moim zdaniem starsza pani sama tego nie wymyśliła, ktoś jątrzy.
  4. Wspaniałe wieści, cudowny psiak. jaki spokojny, dobrotliwy misio :) Ta łapka to jakiś niedawny uraz? Wiadomo coś? Jeśli na niej chodzi to może sobie pościerać. W przyszłości może trzeba będzie pomyśleć o protezie, o ile to będzie możliwe.
  5. Cudowny psiaczek w kochającym domku. :)
  6. Trzymam kciuki za najlepszy domek dla sunieczki.
  7. Maciek, kilka zim temu zaobserwowałam, że ptaki chętniej jedzą słonecznik. Inne ziarenka, jak nie ma nic innego to zjedzą. Tak więc od paru lat daję wyłącznie słonecznik. To te łupinki maja takie powodzenie u psów, ale jak się okazuje całe ziarenka również. Gusiaczek, masz rację, na ptaki można patrzeć godzinami z przyklejonym do szyby nosem. Na rybki w akwarium też ;) są baaardzo uspokajające. No i marzenia trzeba spełniać :)
  8. Odwiedzam Lizę i mam nadzieję...
  9. Na kiedy mają być wyniki badania moczu Polci?
  10. Może w końcu coś się ruszy i ktoś wypatrzy maleńką.
  11.     i ja zaglądam
  12. Dodam tylko, że to był ONek więc i żołądek trochę większy. ;) Też daje sikorkom takie kule, ale wieszam tak, żeby kocurki nie miały dostępu. Dzisiaj moje pieski miały wyżerkę, niosąc kubek z ziarenkami wywinęłam orła i ziarenka się rozsypały. Zbierały tak szybko, że ptaszki nie zdążyły przylecieć. :)
  13. ewkar, mam nikłe odczucie, że mój niepokój wyrażany w związku z zachowaniem się Ergo w niektórych sytuacjach, odbierasz jak (mówiąc oględnie)szukanie dziury w całym. Nie kwestionuję, że pies jest super inteligentny, co w niektórych sytuacjach nie staje się zaletą (ale to tak na marginesie). Ale już przestaję wyrywać się przed szereg ;) A i jeszcze jedno, też mam zaufanie do Murki i wierzę, że sobie poradzi :)
  14. Osobiście wolałabym, żeby był ciapą, zrównoważoną ciapą, którą może pogłaskać nawet bez pytania każdy: dorosły, dziecko, starsza pani... ciapą, która w chwilach autentycznego zagrożenia podejmuje decyzję o obronie swojego człowieka czy terytorium. Napisałam jeszcze więcej, ale skasowałam. Moje chęci nie mają tutaj nic do rzeczy.
  15. No to faktycznie zagadką jest Parysek. Na fotkach nie wyszedł taki mały. Mnie on trochę z wyglądu, ale i z zachowania przypomina wyżła niemieckiego szorstkowłosy. Może poprosić cioteczki od wyżełków o pomoc w szukaniu domku?
  16. Tak myślę, czy w tej sytuacji nie byłoby dobrze na noc ograniczyć mu teren, żeby nie miał gdzie się załatwić, czyli kenelek.
  17. To już zupełnie inny pies. Coraz piękniejszy. Starsza pani może mu się różnie kojarzyć.
  18. Czyli jego problem leży gdzie indziej. Może przyzwyczaił się do tych włóczęg i teraz mu ich brakuje.
  19. A mnie trochę zmartwiły wieści o Ergo. Nie możemy zapominać, że to duży i silny pies.
  20. A mnie zastanawia, czy Parysek w ogóle został nauczony zachowywania czystości w domu.
×
×
  • Create New...