Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też się kontaktowałam i wiem, że jadą. W Krakowie silny wiatr, ale bardzo ciepło - +12°C. Jestem myślą przy nich. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
t kasiek, Tina jedzie do mnie, a Dżekuś docelowo do Katowic. Oczywiście będziemy informować o wszystkim. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, akcja z bordożkami była błyskawiczna. Ale Tinie i Dżekusiowi też się jutro uda. Wierzę w to, nawet na zasadzie, że "nic dwa razy się nie zdarza". Jutro nic, ZUPEŁNIE NIC ZŁEGO, zdarzyć się nie może. Głęboko w to wierzę i czekam. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będzie samochód!!! HURRRAAA!!! -
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
Isabel replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Cudownie!!! Jeszcze do jednego nieszczęśnika uśmiechnął się los. Malutki, życzę ci wiele szczęścia w nowym domku!!! -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szczęście w nieszczęściu, że tylko tak się skończyło. Strach pomyśleć co mogło się zdarzyć. Ale i tak kosztowało Was to mnóstwo nerwów, no i dodatkowo jeszcze remont auta. Ja sama strasznie się zdenerwowałam, a przecież tylko biernie uczestniczyłam w tej wyprawie. Czekam na Tinę, oby jutrzejszy transport doszedł do skutku, sunieczka tak już się cieszyła. Wiem, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy, ale może jednak jutro się uda. Tak bardzo bym chciała, aby się udało. Dziewczyny, jesteście wspaniałe!!! -
trzy maleństwa z szamba, jeden już za TM (wawa)!!!!
Isabel replied to mondea's topic in Już w nowym domu
Sorry, miało być : zgadzam się z Tobą w 100%. -
trzy maleństwa z szamba, jeden już za TM (wawa)!!!!
Isabel replied to mondea's topic in Już w nowym domu
Anielica, zgadam się w Tobą w 100%. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie - łzy w radość. Oby się udało! Juz nie wiem jak trzymać kciuki! -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stała się rzecz straszna! Dziewczyny miały wypadek! Ktoś wyprzedzał na trzeciego i skasował pół auta. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ale psy wróciły do schroniska. Brązowa napisała w sms-ie, że najbardziej żal Tiny, ona już wczoraj po krótkim pobycie w domu stała się zupełnie innym, radosnym psem i nie mogła uwierzyć, że znowu wraca do schronu. Tak strasznie mi wszystkich żal!!! I taka wściekła jestem na los!!! -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A kto tak szczekał, goście czy domownicy? Psokot, dziękuję bardzo za udostępnienie łazienki i nocleg dla psiaków. Jutro już będą na swoich włościach. Ciekawe czy Brązowa zdąży coś jeszcze dzisiaj napisać. Bardzo jestem ciekawa reakcji Tiny. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No pewnie, że się trochę denerwuję, nie tak bardzo, ale jednak, bo nowy zwierzak w domu zawsze powoduje naruszenie ustalonego porządku rzeczy i musi minąć jakiś czas zanim wszyscy się do siebie przyzwyczaimy. To normalne i ja się z tym liczę. Tina wymaga pracy, żeby wyprowadzić ją na prostą, mam nadzieję, że w miarę szybko mi się to uda. Będę o wszystkim pisać - to zrozumiałe, że cioteczki będą ciekawe jak się miewa ich ulubienica. Czekam, może Brązowa coś napisze o dzisiejszym dniu. Dziewczyny powinny się wcześnie położyć spać- o ile im się to uda - bo jutro czeka ich ciężki dzień. -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
Isabel replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Dziewczyna po prostu odmłodniała i chce używać życia. Teraz do pełnego szczęścia tylko stałego domu brakuje. Domku, domku, znajdź się, to taka wspaniała sunia! -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też jestem bardzo ciekawa jak Tina zachowywała się po opuszczeniu schronu, może już nie jest taka zastraszona. Brązowa, jak znajdziesz chwilkę czasu, to zdaj relację z dzisiejszego popołudnia i wieczoru. Bardzo, bardzo dziękuję, w imieniu swoim i Tiny, wszystkim cioteczkom za pomoc - za kąpiel, nocleg, transport, za wszystko. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A zatem Tina dzisiaj się kąpie, pakuje walizki, do torebki chowa bilet i dokumenty...i jutro o świcie w drogę. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brązowa, dziękuję za miłe słowa na mój temat. Bardzo bym chciała, żeby Tinie też spodobał się mój dom, żeby dobrze się w nim czuła i jak najszybciej doszła do siebie po schroniskowym piekle. Już odliczam dni do piątku! -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Isabel replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Tak, koniec wizyty u weta to jedyny przypadek kiedy kota nie trzeba gonić i łapać, aby wepchnąć go siłą do kontenerka - wchodzi sam, bez żadnej zachęty i najprędzej jak może. -
Kraków-Puszek,6letni piesek- już w nowym domku.
Isabel replied to Foksia i Dżekuś's topic in Już w nowym domu
A cóż się stało biedakowi? Kompan z boksu go pogryzł? -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A gdzie wybiera się świniak? Też do Krakowa czy na Śląsk? -
Piękna Madam-wreszcie zaadoptowana:)i są zdjęcia :)
Isabel replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Piękna, delikatna, dobrze wychowana panieneczka o domek bardzo prosi! -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Isabel replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Bo to jest właśnie to specyficzne poczucie humoru u kotów. Miałaś się, Tweety, o tym okazję przekonać. Ja zresztą też - niejednokrotnie. One po prostu już tak mają.