Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Tweety, życzę Ci, abyś powitała Nowy Rok z uśmiechem i aby ten uśmiech nie zgasł żadnego dnia - zdrowia dla Sonieczki i zdrowia oraz siły ducha dla Ciebie - pomyślności wszelkiej z całego serca życzę
  2. Brązowa, ja pisząc o kurierze miałam na myśli tylko trasę Warszawa-Kraków. Ale z tego co piszesz to nawet ta odległość byłaby dla tak zestresowanej suni zbyt długa. Czekam cierpliwie, wierzę, że z tych wszystkich Waszych starań musi się coś wykluć. A póki co Bardzo, bardzo szczęśliwego Nowego Roku, samych pomyślnych dni dla wszystkich Dogomaniaków i wszystkich zwierząt!!!
  3. Całe szczęście, że choć trochę, ale jednak lepiej. Ma taką cudowną opiekę, więc musi, po prostu musi wyzdrowieć.
  4. I co z kiciulką? Bardzo się denerwuję.
  5. I jeszcze raz hop, bo Nowy Rok wielkimi krokami się zbliża, może niesie ze sobą domek dla maluszka.
  6. Sonia, nie wygłupiaj się, musisz być zdrowa, co to za historia z gorączką, nie przyjmuję tego do wiadomości.
  7. Ojej! Czy on to miał od początku? Może to nic groźnego. Oby!!!
  8. Całe szczęście, że jest poprawa. Wierzę, że ona z tego wyjdzie.
  9. Odmłodniał o kilka lat, a w tym kocyku to wygląda jak dzidziuś!
  10. Czyli wygląda na to, że idzie ku dobremu. Jutro następny zastrzyk i powinno być jeszcze lepiej.
  11. Cudowna wiadomość!!! A pani jeszcze przed wakacjami stwierdzi, że nie może żyć bez Ice i tak psiak zostanie już na dobre i będą żyli długo i szczęśliwie... Tak mi się marzy...
  12. Jeżeli dostaje antybiotyki, to może ta wysoka gorączka już nie wróci. Oby wyzdrowiała! Ja i moje koty trzymamy za nią kciuki, z całych sił!
  13. Nie, ja wcale nie rezygnuję. Czekam cierpliwie na Tinę. A co do kuriera, to dowiedziałam się dzisiaj od znajomej, że jej koleżanka wysyłała siostrze do Warszawa kota - właśnie kurierem (chyba UPC). Czyli taka możliwość istnieje. Oczywiście pozostaje jeszcze sprawa kosztów, nie wiem jak to wygląda. Ale to jest ostateczne wyjście, gdyby Twój plan nie wypalił. Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało.
  14. Biedna mała. Jak tu zrobić,żeby ją przetransportować... Tak myślę, czy nie dałoby się jej kurierem przewieźć z Warszawy (w transporterku), ale nie wiem czy jest w ogóle taka usługa i ile to by kosztowało.
  15. Widzę, że już 3 pieski poszukują transportu na południe: Dżekuś - Trójmiasto-Katowice, Tina - Trójmiasto-Kraków i Calineczka- Szczecin-Kraków. Może by połączyć te transporty, przynajmniej z Warszawy, bo Calineczka do Wawy miałaby dowóz, a Kraków-Katowice to już jest żadna odległość.
  16. No i znowu Kraków! Albo się los uwziął albo to jakieś przeznaczenie.
  17. Może jednak się uda coś wykombinować, Warszawa-Kraków to przecież bardzo uczęszczana trasa.
  18. Ale radość! Tak się cieszę - razem z Jagą!
  19. Wielkie brawa dla tych Państwa! Ale sunia dalej szuka swojego miejsca na ziemi.
  20. Trzymam kciuki z całych sił!!!
  21. Starsza, domowa, delikatna sunia nie daje sobie rady w schronisku. Ona długo nie wytrzyma. Bardzo pilnie potrzebuje domu!!!
  22. Bidulka, oby udało się ją stamtąd wyciągnąć.
×
×
  • Create New...