Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. I będzie przypominać się aż do skutku!
  2. Kto to jest Pixi? Poproszę link do suni. A Adka rozkoszna na tych zdjęciach!
  3. A więc do góry sunieczko!
  4. Groszek jest pieskiem po przejściach, wymaga dużo miłości, łagodności, spokoju. Wszystko się z czasem ułoży.
  5. Jaki śliczny wierszyk!
  6. Może to jest jakaś infekcja żołądkowa, one przecież malutkie i jeszce mało odporne. Przydałby im się antybiotyk, a z tego co piszesz wynika, że dostały tylko glukozę i środek przeciwwymiotny.
  7. A jak wyglądają te wymioty? Czy mają może konsystencję budyniu? Mój Teoś to przerabiał jako kolejną chorobę. Po wzięciu go jako mniej więcej miesięcznego kociaka chorował przez 6 tygodni, z przerwami maksimum 6 dni. Jako ostatnia była kokcydioza - właśnie takie budyniowate wymioty. Wyleczył go szybciutko dr Kujawski.
  8. Laleczka - 7 lat w schronisku, zasługuje chyba na dom!
  9. Nikt się Gratką nie interesuje...
  10. Tweety, współczuję Ci. Ale nie mów, że one Cię "troszkę" lubią. One Cię kochają, przecież Ty jesteś dla nich Mamą, innej nie mają. Ja się już zupełnie nie mogę doliczyć kociaków. O ile pamiętam, to do tej pani z remontem miały iść 2, Bazylek był bezdomny, więc razem 3, a teraz okazuje się, że 4 szukają domów. Skąd ten czwarty? I co im dolega, jaka była diagnoza weta?
  11. I jeszcze raz przypomnij o sobie!
  12. Dobranoc malutka, może następny dzień coś przyniesie...
  13. Oczywiście, że warto poradzić się fachowca. A na fotki z niecierpliwością czekamy!
  14. Chce tak niewiele i nawet tego nie ma...
  15. Widocznie skrzywdził go jakiś mężczyzna/mężczyźni i teraz biedaczek ma uraz. Myślę, że to z czasem ustąpi, jak się przekona, ze nie wszyscy są źli. Jest jeszcze młodziutki i nauczy się ufać, na początku przynajmniej domownikom.
  16. Do 7 września zostało już tylko 6 dni, może nic takiego - oby! - nie będzie się działo. Moje kotki z kolei w ogóle bardzo mało piją i to też mnie martwi, bo jedzą w zasadzie tylko suchą karmę. Bazylku, nie wygłupiaj się, nie choruj! Czy mogę prosić o namiary na weta-cudotwórcę, tak na wszelki wypadek?
  17. Masz rację, Tweety. Pomagamy ile jesteśmy w stanie, ale zawsze się czuje niedosyt widząc ile zwierzaków jest w potrzebie i ile by jeszcze należało zrobić, a tu niestety możliwości ograniczone:placz:
  18. Niestety mogę tylko podnosić...
  19. Nie namawiam, bo to musi być samodzielna decyzja, ale bardzo, bardzo zachęcam!!!
×
×
  • Create New...