Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
W końcu, kiedyś musi się udać!
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A u nas wszystko w porządku, właśnie miałam się zameldować, bo po blisko dwutygodniowej przerwie od 3 dni mam znowu Internet. Skończyła mi się umowa na Neostradę i zawarcie nowej plus zgłoszona już we wrześniu cesja numeru - to wszystko trwało 12 dni, co doprowadzało mnie do furii, bo cała robota mi leżała, nie mogłam ruszyć z miejsca bez Internetu. No, ale już jest! W Krakowie w zeszłym tygodniu napadało mnóstwo śniegu, potem przyszedł mróz i wszystko ścięło, i zrobiło się przyjemnie, nie ma już tego całego błocka i brudu. Dzisiaj świeci słońce i tochę zaczyna topnieć. Tinka nie przepada za śniegiem, początkowo, jak śnieg był mokry, to robiły się jej na łapkach i brzuszku śniegowe kulki, które trudno było usunąć, musiały do końca same stopnieć w domu. Vega przeciwnie, uwielbia śnieg - im głębszy, tym lepiej, chodzi wtedy zanurzona po pas w śniegu i wtyka nochal w każdą dziurę, starając się coś spod tego śniegu wywąchać. Dziewczyny mają zupełnie inne charaktery i temperament. Tinka ostrożna, bojaźliwa, omijająca wszystkie kałuże, nie biega, nie skacze, idzie powoli, wołana - najwyżej trochę przyspieszy kroku. Vega, choć starsza, dalej zachowuje się nieraz jak dzieciak - biega, podskakuje, bawi sie piłeczką, wchodzi w każde błoto i przechodzi przez środek kałuży. Zauważyłam, że Tinka bardzo lubi mężczyzn, co jak na psa po przejściach jest trochę zaskakujące, bo zwykle jest odwrotnie. I to dotyczy nie tylko moich synów, ale i spotkanych znajomych panów. W domu dużo śpi, właściwie niemal cały czas, wybrała sobie taki zaciszny kącik między szafą a drzwiami do drugiego, nie używanego pokoju - tam jej nikt nie przeszkadza, tam jej nawet nikt nie widzi. Jak ktoś do mnie przychodzi, jedna lub kilka osób, Tina patrzy kto przyszedł, po czym już się gośćmi nie interesuje, tylko idzie do swojego kącika. Vega przeciwnie, stara się być tam, gdzie wszyscy, najlepiej wtedy jest się rozłożyć pod stołem, skutkiem czego my już nie mamy gdzie dać swoich nóg. Takie to są te dziewczynki, ale ze sobą bardzo się zgadają, nawet na spacerze jedna drugiej pilnuje, jak jedna zostanie trochę w tyle, to druga zaraz też staje i czeka. Apetyt wszystkie zwierzaki teraz mają, bo trzeba sobie przecież trochę tłuszczyku na zimę nazbierać. -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Może ta Pani jednak się odezwie, trochę na to liczę. -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
Isabel replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Tina też nie przepada za śniegiem. Za to Vega uwielbie - im większy śnieg, tym lepiej, jest gdzie nochal włożyć. -
Gratka - śliczna, malutka, same zalety, a domku jak nie było, tak nie ma. Ciężko to idzie, bo piesków w potrzebie cała masa, a domków jak na lekarstwo.
-
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Mała, chora, zmarznięta Mróweczka bardzo o domek prosi! -
Nigdy nie wiadomo, a nuż nawet z takiego podnoszenia coś wyniknie.
-
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Domek bardzo potrzebny, może ta Pani się zgłosi, oby! Mróweczka na pewno bardzo marznie przy tej alergii. -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Isabel replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
To dobrze, że już ma dom, szkoda tylko, że nie będzie tu na dogo o nim wieści. -
NELI - młoda sunia ze świerzbowcem:( Pilnie DT POMÓŻ JEJ !!!!
Isabel replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Biedna, chora Neli czeka! Domku, gdzie jesteś? -
Nie, nie jesteś sama Madzik. Byłam dłuższy czas bez Internetu, ale już jestem i będę przynajmniej podnosić Gratkę.
-
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Isabel replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Nie miałam prawie 2 tygodnie Internetu i teraz odrabiam zaległości. Kocik jest przepiękny, rzeczywiście wygląda jak Norweg. Moja Milka też jest niskopodłogowa, ale ogona takiego nie ma. Widzę Tweety, że po "stracie" Miaucików musisz czem prędzej zapełnić dom następnym tymczasowiczem - jesteś niesamowita. Oczywiście bardzo, bardzo pozytywnie niesamowita! -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
Isabel replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Byłam prawie 2 tygodnie bez Internetu i teraz odrabiam zaległości. Nie wiedziałam, że Pixi chora. Malutka, wracaj do zdrowia! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Nie miałam prawie 2 tygodnie Internetu, ale już wszystko OK. Miałam nadzieję, że Mrówcia już w domu, ale niestety nie. Ale jednak jakaś nadzieja jest. Trzymam kciuki! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Domku, przeczytaj ten piękny wiersz i zabierz Mróweczkę do siebie przed zimą! -
Z ciekawością czekamy na kolejne obszerne sprawozdanie:lol:
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
Isabel replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
To super!!! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Domku dla chorej Mrówci, gdzie jesteś? -
Ja mogłabym użyczyć nr telefonu, ale to nic nie da, bo nie mam kontaktu z tym schroniskiem. Może podać telefon załozycielki wątku, MINOG - jest na pierwszej stronie wątku.