Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Tak nagle Sonii zaczęły wypadać zęby? Jeden po drugim? Może jakaś choroba przyzębia? Faktycznie, Święta się zbliżają i oby nie wymyśliła czegoś na rocznicę. A takie dni "pod górkę" niestety bywają i z wybiciem północy człowiek pociesza się, że jutro będzie lepiej.
  2. Mało kto do Neli zagląda...:-(
  3. Jak łapka, czy już jest jakaś minimalna poprawa po laserze? Pewnie jeszcze za wcześnie o to pytać, ale tak bym chciała, żeby już były jakieś efekty.
  4. Klara absolutnie nie jest za stara na taki zabieg, 7 lat u kota to wcale nie jest dużo. Tina miała podobnego typu zabiegi (sterylka + guzki) w lutym, czyli mając 10,5 lat. Kasiu, wszystko będzie dobrze!!!
  5. W końcu, jak tak nie wnikać w szczegóły, każdy kot może być meinkunopodobny:evil_lol:
  6. No szkoda, czyli została tylko ta pierwsza pani, ale zdaje się, że nie ma z nią kontaktu.
  7. Jeszcze raz się przypominamy!!!
  8. Jeżeli pani potwierdzi chęć adopcji Gratki, a nie będzie chciała kupić takiej drogiej obroży, to robimy składkę na zakup tejże obroży. Ale wszystko zależy od tej pani, która ma wziąć Gratkę. A co z pozostałymi chętnymi osobami?
  9. Dalej rozglądamy się za domkiem!
  10. A Słoneczko dalej smutne, bo domku nie ma...
  11. Mróweczka szuka domu:Dog_run:
  12. Na tej samej zasadzie wszystko co podwójne, a podwójne być nie musi, też można by zredukować do jedności - oczy, uszy, nerki itd. - sama oszczędność. Ten człowiek chyba minął się z powołaniem, nie wiem czym powinien zostać, ale na pewno nie wetem.
  13. Mróweczka bardzo o domek prosi...:modla::modla::modla:
  14. Dopiero w poniedziałek? No cóż, trzeba cierpliwie czekać.
  15. Może guzek jest takim zwyczajnym, niegroźnym guzkiem, takim jak u Tiny. A sterylka u kota to naprawdę nic strasznego, ja już jakiś czas temu radziłam Kasi, żeby zdecydowała się na ten zabieg u Klary.
  16. Jeżeli się broni przed miętoszeniem, to znaczy, że już jakieś czucie w tej łapinie ma - czyli robimy postępy! A polowanie na szczotkę to faktycznie świetna zabawa, zależy tylko dla kogo. A jak reszta gromadki przyjęła malca?
  17. Jak by to było dobrze spędzić Święta już w swoim domu... Sun prosi...:modla::modla::modla:
  18. Ja jestem z Salwatora, na Centralną to kawał drogi...szkoda...
×
×
  • Create New...