Odpowiedziałam na ogłoszenie na gumtree, ale nie ma żadnej reakcji.
Dzisiaj moje koty były z wizytą u Aksamitka - bardzo zaciekawione, trochę z rezerwą, ale bez żadnych oznak wrogości. Aksamitek dostał lekkiego wytrzeszczu oczu, ale zachowywałsię super poprawnie. Wiem, że mógłby mieszkać z kotami. Tak w ogóle, to z nielicznymi wyjątkami kotów w domu powinno być przynajmniej dwa, wtedy się nie nudzą. Aksamitkowi też byłoby przyjemniej gdyby miał towarzystwo. Ponownego testu z psami nie robiłam, co nie znaczy, że za jakiś czas nie powtórzę. Chciałabym, żeby Aksamitek dołączył do grupy, bo bardzo mi go żal jak tak siedzi w samotności. Ja też pytam różnych ludzi, przy najróżniejszych okazjach, czy nie są zainteresowani czarnym kotkiem, ale nic z tego.