Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Jak długo tak można czekać???
  2. A więc jednak! No to trzymamy mocno kciuki!
  3. Nie obijamy się tylko domku szukamy!
  4. On z takim utęsknieniem czeka na dom...
  5. U Aksamitka wszystko OK. Już teraz wiem kto otwiera drzwi - to nie Milka, tylko sam Aksamitek - wyczaiłam go i nawet wiem jak to robi. Wskakuje na szafkę, która jest przy drzwiach, a wtedy klamkę to już ma na wyciągnięcie łapki. Taki spryciarz z niego!
  6. Niestety nic się w sprawie Mrówki nie ruszyło...
  7. No to:thumbs::thumbs::thumbs:
  8. No bo on nie wie dlaczego się tu znalazł, dlaczego tak odmienił się jego los i czy w ogóle coś dobrego jeszcze mu się w życiu przydarzy.
  9. Pokazujemy się dalej, może kogoś chwyci za serce takie małe rude cudo!
  10. No, cisza faktycznie niczego dobrego nie zapowiada.
  11. Bo z ogłoszeniami to tak już jest, musi je przeczytać TEN WŁAŚCIWY człowiek.
  12. Malutki, uroczy rudasek, a takie małe wzbudza zainteresowanie. Dlaczego???
  13. Długo to trwa, ale udać się przecież w końcu MUSI!
  14. Czego się boisz Madzik? Po prostu zapytaj.
  15. Sun tak bardzo pragnie miłości, dotyku ludzkiej ręki, normalnego, domowego życia!
  16. Sun już dość odsiedział za nie swoje winy. Niech on wreszcie ma normalny dom!!!
  17. Ja też pamiętam, że coś miało się zdarzyć w lutym i czekam aż się skończy styczeń. Ale Madzik nie zdradziła szczegółów. Madzik, napisz do tej osoby PW!
  18. No to dostałam zadanie domowe!:hmmmm: Napiszę w tych dniach:lol:
  19. No właśnie, nawet dwa bannerki zniknęły. Aksamitek to już teraz domagający się wręcz pieszczot kotek. Na ręce i na kolana jak najbardziej pozwoli się wziąć, ale woli sam się ocierać o nogi - widocznie czuje się wtedy badziej swobodnie. On chyba musiał być w poprzednim wcieleniu psem, bo bawi się ze mną tak jak szczeniak - kładzie się na moich stopach, zaczepia mnie, próbuje na mnie swoich ząbków i pazurków, ale to tak zabawowo, nie agresywnie. Tłumaczę mu, że ząbki służą do czegoś innego, a pazurki są bardzo długie i ostre, i to boli, ale jakoś to do niego nie dociera. Bardzo proszę o wznowienie ogłoszeń - Aksamitek już oswojony i nadaje się w 100% do adopcji.
  20. Dobrze, że przynajmniej są efekty leczenia, tylko niestety domku dalej brak!
×
×
  • Create New...