Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Cofi jedzie TIRem, będzie w Krakowie ok. 17.00.
  2. Jest już jakaś odpowiedź od tej pani?
  3. Gratka przypomina o sobie!
  4. Jeszcze nie mam informacji co do godziny przyjazdu, czekam na telefon od Edziny.
  5. Nie wiedziałam, że ten dom to płatny tymczas...:shake:
  6. Nie gapić się tylko brać!
  7. Rotek, nie dostałam żadnego sms od Ciebie!
  8. Super wieści!!! :multi:Słonko - dzięki wielkie!!!:loveu: A może tym państwu, którzy pisali w sprawie Patrzałki podsunąć Szyszkę???
  9. Rotek, czy podałaś Edzinie mój nr telefonu? Ja też potrzebowałabym jakieś namiary na nią. Dzisiaj już środa!
  10. Dzień dobry Szyszeczko!
  11. A wydawałoby się, że nie powinno być problemów w znalezieniu domku dla suni - mała, śliczna, młoda, nic tylko brać. A tu domku ani widu ani słychu!
  12. A czy wiadomo jak reaguje na psy? Moje psy są kotolubne, nie może być inaczej jeżeli mieszkają z 3 kotami.
  13. Ciekawe jak u mnie będzie się zachowywał, czy będzie mógł być z całym moim psio-kocim stadkiem, czy będę musiała go odizolować
  14. Ma wznowione ogłoszenia? W końcu musi ją ktoś wypatrzeć!
  15. Podnoszę!!!
  16. Dalej wypatrujemy domku!!!
  17. Czyli w piątek Cofi już będzie w Krakowie! Super!
  18. Pokażemy się jeszcze Szyszuniu na dobranoc!
  19. Jeszcze raz do góry śliczny rudzielcu!
  20. Może dzisiaj coś się zmieni?
  21. Od rana dalej szukamy domku dla Szyszuni!!!
  22. Fotki śliczne, te w plenerze przypominają mi nasz wspólny spacer na Błoniach. Jak tylko pogoda pozwoli, to musimy się umówić.
×
×
  • Create New...