I jeszcze trochę co byście nie narzekały :eviltong:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/104/aacede198d1311fa.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/104/f677c4f1160c3ae6.jpg[/IMG][/URL]
I kilka jesiennych z tamtego roku :diabloti:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/d8bf3dd4429f3f9b.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/28/fdef9898d216006d.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/104/6c080ca67e7b7275.jpg[/IMG][/URL]
Nie za fajne i nie za dużo ale ostrzegałam że aparatu nie mam :-(