-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
Ale będą miły miejsca na harce :evil_lol:
-
[quote name='basia bonnie']co ja moge dużo mówić - piękne konie! :loveu: :loveu:[/quote] Hehe każdy koń jest piękny mam więcej ale nie będę zanudzać :eviltong:
-
[url]http://img229.imageshack.us/img229/8615/2728102007462nt0.jpg[/url] Może to kot jest a nie pies :hmmmm: :evil_lol:
-
A kto mi powie jaka znana i dobra karma ma najmniejsze możliwe granulki??
-
To jeszcze Dzesterek (mój wychowanek można powiedzieć) jak wklejam to wklejam :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/108/6468f387ae90f5b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/8c22d046f8bfaec9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/4fe192628a3b08d9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='basia bonnie']:-(:glaszcze: a własciwie, to dlaczego nie ma już tamtej stajni??[/quote] Sprzedali konie wszystkie na raz praktycznie do jednej osoby...
-
Teraz czas na Dinkę :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/108/711cf01af2475537.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/108/1ee2fbaeb834e0fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/61a1ecd687f5d057.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/108/888d04b895c1fe75.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='basia bonnie']mogę wiedziec dlaczego nie chcesz?[/quote] Za dużo wspomnień gdzy siedzę na końskim grzbiecie przypominają mi się konie z dawnej stajni... :-(
-
[quote name='basia bonnie']nigdy, bo z tamtej szafki to tylko nieliczne były kiedyś założone przeze mnie:eviltong:[/quote] Winny się tłumaczy :multi::diabloti:
-
[quote name='basia bonnie'][URL]http://images34.fotosik.pl/31/627607e17064f12c.jpg[/URL] kolejne próby dokopania się do piekła :evil_lol: :loveu:[/quote] Chce wrócić tam skąd przyszła :diabloti: Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :evil_lol:
-
[quote name='basia bonnie']oj..:glaszcze: a może są jeszcze jakieś inne stajnie w pobliżu? :glaszcze:[/quote] Są nawet blisko ale nie chce... Narazie nie.. Na wakacjach trochę jeździłam u cioci na koniku znajomych
-
A gdzie na te zawody jedziesz??
-
[quote name='basia bonnie']a ten mały daktyl :evil_lol: znalazł se nowe miejsce do spania..! moją szafke, ale na szczęście z ciuchami nie do szkoły :) [/quote] Ta tak się tłumacz [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i60736_tnIMG2752.jpg[/url] Przyznaj kiedy ostatno w tej koszuli w kratę chodziłaś :evil_lol:
-
[quote name='basia bonnie']o wow! końskie foty :loveu: :loveu: popadam w zachwyt :loveu: wybacz, bo nie wiem. Czyje to koniki? też jeździsz? :multi: piękne są :loveu: daj jeszcze! :loveu:[/quote] Jeździłam i to dość długo... Ale stajni już nie ma :placz: Boshe jak ja za nimi tęsknie :placz:
-
[quote name='Agushka'] nie wiem Luzia, nigdy ich nie mierzyłam... Tina sięga mi powyżej kolana a Shila do połowy uda, ja mam 170cm, trzeba by sobie przeliczyć :evil_lol: [/quote] To ja mam pomysł :evil_lol: Zrób sobie wspólne zdjęcie z futrzakami :diabloti:
-
Teraz to z tego pysznego ciasta to już pewnie same okruchy zostały :evil_lol:
-
A i jeszcze o Autograf poproszę w przyszłości może być wart miliony :evil_lol:
-
[quote name='Anza&Hacker']Masz nowego gościa, cieszysz się? :cool3: [URL="http://images34.fotosik.pl/27/43a1bb8d78de6585.jpg"]http://images34.fotosik.pl/(...)78de6585.jpg[/URL] - super wygląda z tym bykiem! :loveu: [RIGHT] ...ale, że też nie bała się takiemu czoła stawić? :hmmmm: [/RIGHT] Kooniki też są suuuper, naprawde słodkie zwierzoki i fotki fajne :cool1:[/quote] Tak pozowała że aż dziw :evil_lol: A pod nosem śpiewała sobie... "Zabiłam byka cóż to był za byk" :diabloti: To jeszcze nie wszystkie koniki :multi: Jak ktoś chce jeszcze no to trzeba poprosić :eviltong:
-
[quote name='agaciaaa'] Witamy wszystkich :multi: [B]Umówiłam Sare na sterylizacje!!![/B] Jeśli nie dostanie cieczki, w następny czwartek idzie pod nóż... A ja już sie denerwuje...:roll:[/quote] Wszystko będzie dobrze :multi:
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
Luzia replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
[quote name='ATLANTYDA']Mnie chodziło w odniesieniu do powyższych postów że same kobitki;)[/quote] Aha takie buty :evil_lol: No to się zgadzam w takim razie :diabloti: -
Ciąg dalszy łaciatego brudaska :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/36/799b489b9edd0e50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/b47672c3daa8d532.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/fb56eea31f470bed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/108/2dcea37f2fbf99d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/108/e57024cc189391d8.jpg[/IMG][/URL]
-
To jeszcze Denimek tak przy okazji :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/36/3e1a4694128142a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/108/a2d9fbd0974de1df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/108/0a9305fb18e91cdb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/de95f7dc8b1e407d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/b4bf40a6dc78a3f6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Paulina_mickey']moge nawet za darmo Ci dać:diabloti: i to z 10:evil_lol::cool3:[/quote] Ta odrazu 20 :D I gdzie ja to wsadze weś mi powiec :eviltong::evil_lol:
-
Rozrywkowy chłopak :loveu:
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Luzia replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[quote name='Mi.'][B]halo halo?:) wiecej fot chce:evil_lol:[/B][/quote] Ja też ja też :multi::diabloti: