Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [url]http://aga_um.eu.interia.pl/P1040883.jpg[/url] Ale malutki patyczek :evil_lol: tyci tyci :diabloti:
  2. [quote name='Mi.'][B]aaaaaaaa Arab Arab Arab!!!!!!!!! AAAAAaaaaaaaaaA!!!!![/B][/quote] Dalej tego nie rozumiem :shake: :lol:
  3. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'][I][B]idę z dogo bo muli strasznie :shake::shake::shake:[/B][/I][/quote] To nie tylko Tobie w takim razie :shake:
  4. Luzia

    Królik Dusiek

    Ponawiam :mad: :diabloti:
  5. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Koniki? :roll: Jednego to mam :)[/COLOR] [COLOR=royalblue]:shake: Jakaś ty wymagająca :nono:[/COLOR][/quote] Ale z mojej galerii wybierzesz jakieś zdjęcie ale to później jak wszystkie wstawie to zostawię Ci wybór dobrze?? Plosie :cool3: Ja?! No skąd :shake: :diabloti:
  6. [quote name='eria']Marta, co to za wolne od dogo :mad::evil_lol::evil_lol: tak być nie może! :evil_lol:[/quote] Wakacje sobie zrobiła :diabloti:
  7. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    oj jak nie ma czego właśnie że jest
  8. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i60901_P1030103.JPG[/url] O matko ja też chciała bym tam mieszkać :loveu:
  9. [quote name='Werka'] [COLOR=royalblue]Proszę się nie wstydzić:p Mam dopisać do listy? :cool3:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Dla Ciebie będzie specjalnie większy :razz:[/COLOR] [/quote] A koniki rysujesz?? Bo pieska już na ścianie mam O jakie ja mam względy :evil_lol: To poproszę o 2 mniejsze :diabloti:
  10. [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Black]Chocia[COLOR=Red][B]ż [/B][COLOR=Black]się zastanowię :diabloti: [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [/quote] Mam papierek o dysortografii :eviltong:
  11. [quote name='marmara_19']na zdjeciu alfy nie ma.. to Gaga;p[/quote] Ale Gafa :oops: :evil_lol: A no rzeczywiście teraz się przyjrzałam dokładnie :p
  12. http://img230.imageshack.us/img230/3500/dscf0041zs2.jpg Jaka Alfa zamaskowana :loveu: http://images20.fotosik.pl/399/28c6717e780e6437.jpg Też mam mieć szczurka :loveu:
  13. Albo wklej do siebie do galeri to Ci powiem co i jak
  14. [quote name='chester07']jaki kochany psiak ! :)) a właśnie kogo on jest? hehe jakbyś zobaczyła jakie Chester ma ADHD to byś zwątpiła :P o mamo ! Twój kocurek wygląda jak Rodriś !!!! Roderik, Szatan vel kaszmir ! xD o jacie identyczny ! :)) czyli śliczny ;) Roderik i te inne jego nazwy to były kot mojej koleżanki :P bo mieszkamy niedaleko domu weselnego i on polazła tam i goście weselni go zabrali:angryy: był boski :loveu: tak jak Twój ;) bo nikt mi nie chce dać kodu żeby zrobić odnośnik do galerii... może Ty mi dasz? bo banerek już zrobiony ;P[/quote] Daj banerka to Ci wyślę:D
  15. [quote name='Cambel&Megi']A ja tu znalazłam sobie aparatos, dokładniej Panasonic FZ8, cena mi się podoba, jedyne 888 zł w auchan :evil_lol: Moja chciała wszystko naraz pochłonąć, royal dobry..pewnie też do czasu. Na takie rzeczy to ja awantury w domu robię :roll: Mój pies, moja sprawa czym karmie, matka mi wolną rękę dała, to po g*wno teraz chce dokarmiac? Najlepszym argumentem jest, że ona się nie zna, a ludzki syfy nie są dla psa dobre .. I Megi trzyma linie :razz:[/quote] Moja mama nie reaguje na takie argumenty :shake: Mówi że jak ludziom nie szkodzi to psu tym bardziej :angryy:
  16. Chociarz... Nie pogniewała bym się na więcej :eviltong:
  17. [quote name='marmara_19']hehe dzieki:) dzisiaj po pracy czyt. nawet w nocy postaram sie uzupelnic watek;p a jest tego spooro;p[/quote] To fakt że sporo :diabloti:
  18. [quote name='_ChiQuiTa_']Heh nie wiem jaki on jest. Widziałam do dobre 4 lata temu :D[/quote] Pomagałaś tam?? :razz:
  19. Tak tak oczywiście że wiem :evil_lol: Ja tam lubie wszystkie i te duże i te małe :loveu:
  20. Ja osobiście jestem zadowolona z fotek :loveu:
  21. [quote name='_ChiQuiTa_'] po 3 nie lubie mieć zwierzątek których nie czuję (patyczaki, mrówki, rybki etc) [/quote] Aha mam rozumieć że lubisz wąchać swoje zwierzaki :diabloti:
  22. Ta Filip i konie :evil_lol: hehe no coś Ty
  23. [quote name='_ChiQuiTa_']Cześć:) Luzia do akwarium :)) Swoją drogą ja bym nie mogła tego w domu trzymać... nie nie nie to nie dla mnie :)[/quote] Dlaczemu patyczki jak patyczki prawie ich nie widać :evil_lol:
  24. Zglądali byśmy częściej tylko tak troszkę pusto :eviltong:
×
×
  • Create New...