[quote name='Cambel&Megi']A ja tu znalazłam sobie aparatos, dokładniej Panasonic FZ8, cena mi się podoba, jedyne 888 zł w auchan :evil_lol:
Moja chciała wszystko naraz pochłonąć, royal dobry..pewnie też do czasu.
Na takie rzeczy to ja awantury w domu robię :roll: Mój pies, moja sprawa czym karmie, matka mi wolną rękę dała, to po g*wno teraz chce dokarmiac? Najlepszym argumentem jest, że ona się nie zna, a ludzki syfy nie są dla psa dobre .. I Megi trzyma linie :razz:[/quote]
Moja mama nie reaguje na takie argumenty :shake: Mówi że jak ludziom nie szkodzi to psu tym bardziej :angryy: