Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='_ChiQuiTa_'][I]aha, no szkoda. A to dlaczego? co? splajtowali ?[/I][/quote] Nie nie dokładnie Justyna do USA pojechcła i nie miał kto się nimi zajmować tak mi sie wydaje nie gadałam z nimi o tym
  2. [quote name='_ChiQuiTa_']Były? a no bo ja nie doczytałam wszystkiego? To tam już nie ma stadniny??[/quote] Niestety nie ma sprzedali wszystkie konie już jakiś rok temu... :shake:
  3. A teraz jeszcze 3 zaległe zdjęcia Funi i na dziś to raczej tyle :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/104/65a664cac570726a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/79594d9bf9a15ff2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/104/afb606b30cc64fb2.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='_ChiQuiTa_']Cześć :) Arab to rasa koni, prawda? dobrze myślę?? A te koniki z Zakrzowa miałam okazję poznać. Pamiętam Denimka :iloveyou: Mam nawet z nimi zdjęcia. ojj jak ja bym konno pojeździła :)[/quote] Tak Arab to rasa koni A te konki rzeczywiście są z Zakrzowa (a raczej były...:-()
  5. [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/tn_7-1.jpg[/url] Ale by takiego schrupał :loveu:
  6. [quote name='furciaczek']ooooo ile fotek:multi::loveu: Szalejesz dzisiaj kobieto:evil_lol:[/quote] Pewnie chce nas ugłaskać za to że tak długo nie było :evil_lol:
  7. [quote name='_ChiQuiTa_']no nie wiem czy dać wszystko 25:P może stopniowo :)[/quote] Nie ma dawaj dawaj :diabloti:
  8. No to czekamy z niecierpliwością :multi:
  9. [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/tn_14.jpg[/url] Jak niucha :loveu: [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/tn_18.jpg[/url] Ona sama tak na tą ławkę hopa zrobiła :razz:
  10. [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/tn_1.jpg[/url] Co ona taka maruda z tyłu idzie
  11. [quote name='_ChiQuiTa_'] Branoc :) A ciury będę już w ten weekend :) [/quote] Super :multi: Ja już cale oprzyrządowanie mam :diabloti:
  12. [quote name='Mi.'][B]aaaaaaaa Arab Arab Arab!!!!!!!!! AAAAAaaaaaaaaaA!!!!![/B][/quote] Ale o co chodzi bo nie rozumiem... :-o
  13. Luzia

    kliker

    A ja już wiem co zrobiłam nie tak :multi: :evil_lol:
  14. Śliczny Golden :loveu: Ale ja Kocham te psy.. Aż wstyd że ja dopiero teraz ty trafiłam :oops: Trzeba nadrobić zaległości :evil_lol:
  15. Witamy i pozdrawiamy :multi: śliczna galeryjka, śliczne focie no i oczywiście śliczny FUTRZAK! :loveu::loveu::loveu:
  16. Witamy i pozdrawiamy :multi: Super focie :p
  17. Oj ciotki chyba się pogniewam ja tu tyle zdjęć wklejam aa nikt nie ogląda :mad: Co ta ma być :diabloti:
  18. CD [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/e09023a599e1555d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/dc919dc9f6a3be68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/705e390d09f5a9de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/36/be901c90bbb353d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/108/52f4ef1fb0a77ed2.jpg[/IMG][/URL]
  19. Kajunia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/36/0ceda9e2f1a4ab83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/36/d950c443322ce402.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/f60ff1a87bcd6c3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/a7675a7bdda32124.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/87e3cdd9deecbb23.jpg[/IMG][/URL]
  20. A ja powiem tylko tyle... UWIELBIAM TE PSY :loveu::loveu::loveu:
  21. Na pewno będzie niezła zabawa na śniegu... :evil_lol:
  22. Mam takie dyskretne pytanko... Czemu tu tak pusto?? :mad:
  23. [quote name='dogomanka_']A ja jescze nigdy nie spotkałam Wilczaka na zywo...a tak bardzo bym chciała.!:marzyciel:;)[/quote] Ja też :evil_lol:
×
×
  • Create New...