[quote name='_ChiQuiTa_']Cześć :)
Arab to rasa koni, prawda? dobrze myślę??
A te koniki z Zakrzowa miałam okazję poznać. Pamiętam Denimka :iloveyou:
Mam nawet z nimi zdjęcia. ojj jak ja bym konno pojeździła :)[/quote]
Tak Arab to rasa koni
A te konki rzeczywiście są z Zakrzowa (a raczej były...:-()