Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Mam takie pytanko ile panienki mają w kłębie??:evil_lol:
  2. Puk puk jest tu kto bo kurzu się nazbierało :eviltong:
  3. Luzia

    Królik Dusiek

    A czemu mamy czekać my chcemy teraz koniaste foteczki :placz:
  4. [quote name='Justys95']My się już długo tego triku uczymy i nic...;)[/quote] Ja zaczełam ale jakoś skończyć nie mogę :oops:
  5. [quote name='Paulina_mickey']eee tam to wcale nie jest trudne, wystarczy dawać im jedzonko o czasem spryskiwac wodą:cool3:[/quote] Nie kuś nie kuś :diabloti: Już się na szczurka zdecydowałam (narazie nie ma go co prawda ale ma być) :loveu:
  6. Branoc cioteczka :* :evil_lol:
  7. [quote name='agaciaaa'] Dzięki :loveu: wcale nie nagadane :cool3: to gdzie Ty właściwie z neta korzystasz??? [/quote] Wcześniej u babci ale od dziś mam neta w domu :multi:
  8. Luzia

    Pimpek - Kundelek

    Czekamy czekamy i się chyba nie doczekamy :mad:
  9. [quote name='Paulina_mickey']w zakrzowie są psy i koty ze stowarzyszenia...[/quote] Ale nie chodzi mi o tą stajnie głębiej w Zakrzowie tylko tą jak się na Sandomierz jedzie taka żółta tablica z koniem :p
  10. No właśnie gdzie :mad: :evil_lol:
  11. [quote name='ATLANTYDA']To chyba tak statystycznie wypada na jednego faceta jest więcej niż jedna kobieta nie pamiętam dokładnie ile zdaje sie 1,3.. ,ale pewna nie jestem.:cool3:[/quote] Ale u mnie w domu żadnego faceta nie ma :evil_lol: :diabloti:
  12. No co Ty ja się na tym nie znam chodzi mi że do zolo
  13. [quote name='Paulina_mickey']z zakrzowa?[/quote] Tak :-( Ehh szkoda gadać...
  14. Gaduły gaduły i jeszcze raz gaduły [SIZE=1] A mi byś Funie narysowała? :oops: [/SIZE]
  15. A co do patyczków to może sprzedasz :evil_lol:
  16. A umie same baby (nawet rybka mojej siostry to samica) :diabloti:
  17. [quote name='Paulina_mickey']a skąd ona jest?:cool3:[/quote] Raczej z kąd była :-( "Tara" ta po prawej jak się na Sandomierz jedzie
  18. [quote name='Dorkaa']Ale cudo :loveu: Piękna jest :loveu: No niemogę ...[/quote] W końcu czysta krew Arabska :loveu:
  19. Cd [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/5d43491cab935b3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/108/2ca28b4e142dc6a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/c4458a6d2624470f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/6de1fd85ade9412e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/73665d9785bc2d45.jpg[/IMG][/URL]
  20. Daga (dziś tylko ona bo jeszcze z Funią na spacer i spać :roll:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/3b7f0e70969ae541.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/82bf1f8ecd273e96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/b0e6e9ab73d8baa2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/ac5c8cfd9aa4463c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/108/d24bf88dc1f62b29.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ale żeś mi ciotka smaka zrobiła :shake: Aż się zaśliniłam :evil_lol:
  22. [SIZE=5]Super widomość mam neta w domu :multi:[/SIZE] [SIZE=5]A fotki zaraz będą :evil_lol:[/SIZE]
  23. Jak biało Negrze do śniegu tęskno ?? :lol:
  24. Ja chcem fotki :loveu: a bywam rzadko bo neta nie mam :shake:
  25. Śliczne fotki :loveu: a jak dużo :evil_lol: A jak nagadane :mad: Nie mam neta a tu tyle do czytania :diabloti:
×
×
  • Create New...