Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='basia bonnie'] kto wie co dziś jest? :) z tej okazji będzie niespodzianka:loveu:[/quote] Z tego co wiem to dzisiaj 5 jest a co poza tym to nie mam pojęcia :oops:
  2. Luzia

    Królik Dusiek

    Nie ma zastanowię dawaj fotki :angryy: :diabloti: :evil_lol:
  3. [url]http://img149.imageshack.us/img149/3962/94326122ay9.jpg[/url] Jaka uśmiechnięta :loveu::loveu::loveu:
  4. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    Jak patrze na letnie foteczki to aż mi się łezka w oku kręci :-( Ja chcę wakacje :diabloti:
  5. Duże dziewczynki nie płaczą :evil_lol:
  6. hopaj na pierwszą stonkę :multi:
  7. Nie chce mi się przekopywać wątku ale od kiedy jeździsz konno?/
  8. [quote name='Dagusia1992']śliczne fotki:* xD a ta dziewczyna to ... obiecałam sobie nie przeklinać :P więc nie dokończe:D[/quote] Ale to chłopiec jest :roll: Chester :evil_lol:
  9. [url]http://www.psiarnia.eu/images/photoalbum/pkp2.jpg[/url] :loveu:
  10. Luzia

    kliker

    [quote name='Marta i Wika']Naucz jeszcze zamykania ;) Chyba psy Magdy od futrzaków wyżarły jej kiedyś gołąbki z garnka i zamknęły za sobą pokrywkę?;)[/quote] Zatarły ślady :diabloti: (co złego to nie my :evil_lol:)
  11. To czysta złośliwość ludzka z tymi wirusami :angryy:
  12. [url]http://images28.fotosik.pl/106/c7d1c97697efd7d7.jpg[/url] Kluffki :loveu::evil_lol:
  13. [url]http://images34.fotosik.pl/34/772b6370b9fc8196.jpg[/url] :loveu: Ciekawe co mu się śni :evil_lol:
  14. Może rzeczywiście nie wiedziały byśmy co powiedzieć jak zareagować ale wiec jedno jesteśmy z Tobą :*
  15. http://images34.fotosik.pl/29/a8d3e3783ceaa2ce.jpg :loveu: ślicznie pozuje :loveu:
  16. A może spacerkowe Fotki? :diabloti: Co tam u Nikusi?? :loveu:
  17. Luzia

    Pimpek - Kundelek

    Witamy :multi: Dawać zdjęcia! :diabloti::mad:
  18. [quote name='ATLANTYDA']Urósł jak na przysłowiowych drożdżach ,choć myślałam że wyższy będzie ,przy okazji zmierzę Bono bo prawdę mówiąc to nie wiem ile ma cm w kłębie .[/quote] No i jak po mierzeniu?? :p [quote name='ATLANTYDA']Chciałam wczoraj jakiś filmik nagrać ze spaceru, ale cały dzień co chwile padało ,a poza tym to wczoraj nawet nie udało mi sie z psem wyjść bo panowie byli szybsi .Aż trudno uwierzyć ,:crazyeye:ale u nas jest losowanie kto idzie z psem bo wszyscy chętni :crazyeye::evil_lol: [/quote] Jak pies należy do Ciebie to pobieraj za spacery opłaty :evil_lol:
  19. W sumie to się tej dziewczynie nie dziwie bo Chester jest naprawdę śliczny :loveu: Ale chamówę odstawiła niezłą :angryy:
  20. Czekamy na focie :loveu:
  21. Foty foty foty :eviltong: A foty mam ale nie Funi tylko koników tylko nie wiem czy wstawić? :p:p Ostrzegałam że neta nie mam i aparatu też nie wiec się ciotki proszę nie czepiać. U Fuśki wszytko ok pominąwszy fakt że ma cieczkę :shake: Guzki się nie powiększają więc jest super :p
  22. :diabloti::diabloti::diabloti:........
  23. No przecież jesteśmy
  24. Hopaj na pierwszą stronkę :multi:
  25. [quote name='Werka'] [COLOR=royalblue]To tak jak ja:evil_lol::oops:[/COLOR][/quote] Ale co Ty wystraszyłaś się czy wiedziałaś że to takie coś??:eviltong:
×
×
  • Create New...