Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Ale y nie chemy na 99% tylko na 100 % :diabloti:
  2. [quote name='agaciaaa']Oj przestań, to dla mnie zbyt skomplikowane :evil_lol: Trzymaj i nie puszczaj :cool3:[/quote] To musisz reanimować ostatnią szarą komurkę :diabloti: Nie puszczę choćby nie wiem co :cool3: [quote name='agaciaaa'] No mam nadzieje, że będzie dobrze.. ale i tak sie boje. Dzięki, że mnie tak wspieracie :loveu:[/quote] Nie ma "Mam nadzieje"! Bedzie dobrze i kolpka! :p A co do wspierania to po to tu jesteśmy :razz:
  3. Luzia

    Pimpek - Kundelek

    Witamy :multi: Jaki fajny numer strony :diabloti:
  4. [quote name='agaciaaa']cześć :multi: u mnie też muli :cool3:[/quote] Witamy :cool3: To przynajmniej nie tylko u mnie :evil_lol: Zaraz do lekarza idę więc nie pozłoszczę się za długo :diabloti:
  5. Witamy z rana :multi::multi::multi: I trzymamy kciuki za Furcie :p
  6. [quote name='agaciaaa'] na pewno :diabloti: [/quote] To pomyśli i mi powiedz wtedy powiem czy myślę o tym samym :diabloti: Trzymamy kciuki za Saruchę :loveu: Wszystko na pewno będzie dobrze :multi:
  7. [quote name='furciaczek']A mi juz nie muli:loveu:[/quote] Ale tej to dobrze u mnie jak było tak jest :angryy:
  8. [quote name='furciaczek']a co to jest??:oops:[/quote] To jest taki komunikator jak gg I co najważniejsze można rozmawiać przez niego z osobami które mają gg :razz:
  9. [quote name='furciaczek']Administracja cierpi na skleroze:evil_lol:[/quote] W tym przypadku lepiej żeby nie mieli bo w nosie mam takie mulące dogo:angryy: Może nie chciało im się kolejnej nocy zarywać :evil_lol:
  10. [quote name='furciaczek']Juz sie przestraszylam ze dogo zniknelo na zawsze:placz: U mnie pisze ze ma byc znowu przerwa konserwacyjna... moze zapomnieli:roll::evil_lol:[/quote] Ja wiedziałam że reperują ale mimo wszystko ciężko było bez dogo tyle czasu :evil_lol: U mnie też to pisze ale już ta godzina i nic to chyba zapimnieli :diabloti:
  11. [quote name='furciaczek'] Czuje sie tak ze wolalbym zeby mnie wzielo:roll: albo dogo albo gg mi pada:angryy:[/quote] Zainstalui sobie AQQ ja mam super jest :p
  12. E tam nie mogę ja zawsze mogę :diabloti:
  13. [quote name='furciaczek']Nio wkoncu mozna sobie pogadac:diabloti::loveu:[/quote] A nie tracić czas na bezsensownym odpoczywaniu na łóżku :diabloti:
  14. [quote name='furciaczek']Ufff zdazylam zanim dogo padnie:loveu: Czy tobie tez sie w ogole nie otwieralo?? myslalam ze mnie trafi:angryy:[/quote] Ale dzisiaj już chyba nie?? Nie strasz mnie :shake: Nom pokazywało mi że strona nie istnieje :placz: Ja też już na myszce się wyżywałam :diabloti: [quote name='Paulina_mickey'] [URL]http://images25.fotosik.pl/111/5c40aab1bb412588.jpg[/URL] oooo skąd ja znam te tereny:diabloti::loveu:[/quote] Z kąd je znasz oświeć mnie byłaś w Tbq? :cool3: :evil_lol::evil_lol: :diabloti:
  15. Ale śmiszny kot? :PROXY5: :diabloti::diabloti::diabloti:
  16. A o tym że można tylko 5 fotek w poście to Paulinka nie słyszała :evil_lol: :eviltong::eviltong:
  17. [quote name='agaciaaa']nie narzekaj! :cool3: tereny super, ja takich nie mam! musze na drugi koniec miasta iść, żeby Sare puścić. Dawaj fotki :diabloti:[/quote] Ja to mam 100 metrów od domu :evil_lol: Dzisiaj fotek niestety nie będzie :shake:
  18. Jakiego będziesz miała konika pochwal się :razz:
  19. Jaki ja jestem śliczny a jakie mądre oczęta.. Migiem znajdę domek... :loveu::loveu::loveu:
  20. Trzymamy kciuki żeby się właściciel odnalazł.. Chociaż z drugiej strony.. Rozdzielisz Boniastego z jego miłością :evil_lol: :diabloti: Trzymam kciuki :p
  21. Witamy wieczorem :multi: [url]http://i9.tinypic.com/8etlhrm.jpg[/url] Super klopciasty klulicek :loveu::loveu::loveu:
  22. Witamy wieczorem :multi: DOGO działa ale super :evil_lol:
  23. [quote name='agaciaaa']Cześć :multi: fajne fotki biegnącej Funi :loveu: super macie tereny :)[/quote] Witamy :multi: Eee tam fajne rozmazane strasznie :shake: a co do terenów to też się nie zgodzę :eviltong::diabloti::diabloti::diabloti:
  24. [quote name='agaciaaa'] Jak? :diabloti: [/quote] Na pewno chcesz wiedzieć :evil_lol:
×
×
  • Create New...