Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='Pimpek']Chrześniaczki ?:???: AAAAA! Nie wiem na które z tych imion zagłosować xD[/quote] Jestem ich Chrzestną :evil_lol: Było 7 samczyków i 4 samiczki znaczy się nadal są :loveu: To wybierz jedno proszę to sprawa życia i śmierci :cool3: [quote name='agaciaaa']No racja :roll: to kiedy? :diabloti: Miętka jesteś :eviltong: Cudne są :loveu: Poród może mało fajny :evil_lol: ale efekty słodziutkie :loveu:[/quote] A bo ja wiem muszę najpierw mięsko zdobyć :diabloti: Wiem :lol: Też wiem :loveu: A z kąd wiesz że poród nie fajny :eviltong: [quote name='diabelkowa'] hej wpadlam z rewizyta :smile: pisalas ze z nia rowerujesz w watku obrozowym podziwiam ze jej sie chce :smile:))[/quote] No teraz niestety nie rowerkujemy bo za zimno i ciapa :shake: hehe no cóż nie ma innego wyjścia :evil_lol: [quote name='ATLANTYDA'] Woow jakie różowe prosiaczki :-o:-o super maluszki :loveu:.Podobno świnki przywiązują się do człowieka jak pieski .Co z imionami dla szczurków wybrałaś jakieś ?[/quote] Nom świnki bardzo inteligentne są :loveu: Nie jeszcze nie może coś zaproponujesz :cool3:
  2. [quote name='g_o_n_i_a'] O jessu :p Wode w butach mimo wszystko mam bardzo czesto. Wiec moze nie jest tak dobrze, co bym miala sie pocieszac, ze zawsze mogloby byc gorzej? :evil_lol:[/quote] No mogła byś mieć wodę po kolana na przykład albo do pasa :diabloti:
  3. ok już to robię :cool3:
  4. O jejQ ale on piękny a ja tu dopiero pierwszy raz :oops: Piesek cudo :loveu::loveu::loveu: Tytuł w 100% prawdziwy :loveu:
  5. Ale superaśna qnikowo pieskowa galeria :loveu:
  6. [quote name='Niki-lidka']ja juz kiedys pisalam na mojej galerii...za mnie wysypia sie Tim...mamy taki układ...kiedys jak byl mlody przez jego ADHD musialam poswiecic sie jemu calkowicie, moje zycie bylo podporzadkowane calkowiecie jemu...a teraz na starosc on mi sie odpłaca i wysypia sie za mnie a ja moge zyc:diabloti:[/quote] To ja w takim razie powinnam nie spać wcale bo Funia śpi średnio 21 godzin na dobę :evil_lol:
  7. Po co jak ktoś wejdzie to przeczyta że Lusia już w nowym domku
  8. Luzia

    Pimpek - Kundelek

    U mnie niedawno była epidemia grypy żołądkowej sama tego doświadczyłam :shake:
  9. [quote name='Pimpek'][URL]http://images28.fotosik.pl/117/87c3effd47bcb99c.jpg[/URL] Osz ty, kogo to ?:evil_lol: U nas tez pierwszy śnieżek 10 Listopada spadł !:lol: Ale już go nie ma........... Śliczne masz te szczurki ! :razz: Jak w końcu je nazwałaś ? Ja bym była za Wiki i Wega albo za Cana i Clio :p[/quote] A to moje chrześniaki :loveu: Odbierałam poród 11 małych prosiaczków :loveu: Na tej fotce mają jeden dzień :loveu: Ciurki jak ciurki wszystkie są piękne :loveu: Jedno albo drugie :eviltong: Wybierz :evil_lol: [B][SIZE=4]Głosowanie nadal trwa! :diabloti:[/SIZE][/B]
  10. [SIZE=4]Gratuluję 150 stronki :diabloti: :cunao::cunao::cunao: :laola::laola: :drinking::drinking::drinking: :BIG::BIG::BIG: :tort: [/SIZE]
  11. [url]http://images32.fotosik.pl/53/7b61c448c0c3325f.jpg[/url] O Boshe zaraz nas połknie :evil_lol: A jaki ma długi język prawie jak klllllowa :loveu:
  12. Cześć Ciotka :multi: Jak wam dzionek mija :evil_lol:
  13. [quote name='g_o_n_i_a']No prosze, nawet jest gorszy przypadek ode mnie :razz: Chociaz kto wie, moze ja tez nigdy z depresji nie wyszlam. Jak to sie objawia? :evil_lol:[/quote] Hehe widzisz przynajmniej masz pocieszenie że może być gorzej :diabloti: Masz cały czas wodę w butach :evil_lol: :diabloti:
  14. W nocy się siedzi a w dzień się śpi :mad: Ładnie to tak :eviltong:
  15. Ja kupuję mojej Funi też dropsy jogurtowe :cool3: Są prze pyszne i nie tylko Funia tak sądzi... :evil_lol:
  16. [quote name='Ola164']Dzień dobry ;) Co tam słychać?[/quote] A super ja już po obiadku, Funia śpi a szczury rozrabiają :evil_lol:
  17. Witamy naszą imienniczkę :cool3:
  18. Podnoszę ;)
  19. [quote name='gassira']Obiecuję nad tym pomyśleć wkońcu już jedno imię na dogo wymyśliła-oj przyjeło się:evil_lol:[/quote] To myśl szybciej :diabloti:
  20. [quote name='agaciaaa']I nici z kolacji :shake: Już? :crazyeye: tak szybko wymiękasz :shake: [URL]http://images28.fotosik.pl/117/87c3effd47bcb99c.jpg[/URL] cuuuuudne :loveu::loveu::loveu:[/quote] Kolacje się przełoży i tak nie było co jeść :evil_lol: :eviltong:No wymiękam wymiękam niestety: Miały wtedy 1 dzień :loveu:
  21. [SIZE=3][B][SIZE=5]Ponawiam><[/SIZE] Mam rozterkę bo nie wiem jak je nazwać :shake: Może jakieś propozycje [/B]:cool3:[/SIZE] Myślałam nad takimi imonami: [COLOR=DarkOrange][B]Ilość głosów:[/B][/COLOR] Cana i Clio [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]2[/B][/COLOR][/SIZE] Gama i Giga [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]1[/B][/COLOR][/SIZE] Iga i Ida Wiki i Wega [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]2[/B][/COLOR][/SIZE] Albo może macie jakieś inne propozycje :lol: [COLOR=Red][SIZE=3][B]ZDĘCIA NA STRONACH:[/B][/SIZE] [COLOR=Black]78, 80,...[/COLOR][/COLOR]
  22. [quote name='agaciaaa']Noooo ale jakoś nie ma chętnych :evil_lol: ------ Nie narzekaj :evil_lol:[/quote] Właśnie widzę :shake: :diabloti: Idę spać już :eviltong: PAPA :diabloti:
×
×
  • Create New...