Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Wiem że jest tu chwilowy zastój ale mam pytanie czy to jest mieszaniec Teriera czy raczej nie?? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/57/1c52c78f102dc468.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/57/6d650724fc376d88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/57/b7cac31586ac565f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/57/1c99b7f162e26272.jpg[/IMG][/URL]
  2. [LEFT]A może teraz czas na jakieś zimowe fotki :cool3: [/LEFT]
  3. A co tu tak cicho się zrobiło :eviltong: Nikt nie ma już fotek wilków?? :-(
  4. Oj na pewno będę wpadać :cool3:
  5. Może i są ale jakoś nikt nie pisze :razz:
  6. Mam pytanko :oops: Pewnie gdzieś to piszę ale nie chce mi się wątku przekopywać... Ile Logan ma w kłębie :razz:
  7. O foteczki :multi: Kurde tylko jest problem wszystkie super i nie wiem którą zacytować [B][I][COLOR=RoyalBlue]:bigcool:[/COLOR][/I][/B]
  8. Teraz łapkę teraz łapkę :multi: :evil_lol: Może ty go na kawałki pocięłaś i się przyznać nie chcesz :diabloti:
  9. Kaczki rules :evil_lol:
  10. [quote name='Bblue'] Jak chcesz jeszcze te przepisy to popołudniu ci prześle ;][/quote] Super wielkie dzięki :multi:
  11. [quote name='g_o_n_i_a'] Ojej :shake:[/quote] A Ty jak tam z wodą stoisz :razz: :evil_lol: A co do wyjazdu to mam takie same plany :cool3: Chce sobie głównie to na studia zarobić :diabloti:
  12. [quote name='Paulina_mickey']wiki i wega zdecydowanie:diabloti: chociaż ja szczerze tez wole męskie imiona wymyślać:evil_lol:[/quote] Dziękuje za oddanie głosu :cool3: Szczerze to ja też :evil_lol: [quote name='gassira']No jak już muszę to niech będzię:roll: 1)Cana i Clio[/quote] Nie musisz ale możesz :cool3: :diabloti: Dzięki :p
  13. [B]Głosowanie nadal trwa!! :cool3: [/B]A teraz kilka fotek :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/56/7ccb9a41a20aeec9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/56/50cd5809b0b52a14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/57/18be610f60281beb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/57/7d149a39ffabbce4.jpg[/IMG][/URL]
  14. nie mogę ich dać na adopcje org bo za mało inf mam ;/ Jak byś mogła to prześlij mi fotki i dokładne info na eMaila [email][email protected][/email]
  15. [quote name='gassira']1) Chiba i Choshi 2) Aiko i Akiko Narazie tylko tyle,wolałabym męskie imiona wymyślać:roll:[/quote] Ale imiona ja już wymyśliłam :eviltong: Wybierz któreś z tamtych :cool3:
  16. Jesteście tu?? :cool3:
  17. [SIZE=3][B][SIZE=5]Przypominam xD[/SIZE] Mam rozterkę bo nie wiem jak je nazwać :shake: Może jakieś propozycje [/B]:cool3:[/SIZE] Myślałam nad takimi imonami: [COLOR=DarkOrange][B]Ilość głosów:[/B][/COLOR] Cana i Clio [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]4[/B][/COLOR][/SIZE] Gama i Giga [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]3[/B][/COLOR][/SIZE] Iga i Ida Wiki i Wega [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]5[/B][/COLOR][/SIZE] Albo może macie jakieś inne propozycje :lol: [COLOR=Red][SIZE=3][B]ZDĘCIA NA STRONACH:[/B][/SIZE] [COLOR=Black]78, 80, 85, 87, 90,... [/COLOR][/COLOR]
  18. [quote name='deer_1987']Zamiast sie obijac to idz do mnie :D[/quote] Zaraz wpadnę :cool3: [quote name='ATLANTYDA'] Czy to poranny joging:-o:-o:cool3::cool3:? [URL]http://images32.fotosik.pl/55/b27e5f95faba1c43.jpg[/URL] A co do imion może Regata i Fregata ,Rózia i Zuzia ,Balbina i Agata takie mi przyszły do głowy :cool3::cool3::razz:[/quote] Proszę się oddelegować od mojej najukochańszej cioci :loveu: :eviltong: Imiona są podane do wyboru :cool3:
  19. [quote name='agaciaaa']Idź na polowanie :diabloti: :evil_lol: Nic :lol: Jestem :eviltong: Nooo.. przesadzili z tymi reklamami :shake:[/quote] Zgubiłam nóż mój ukoffany ostatno i nie mam jak :placz: A jak to coś ważnego :crazyeye: Jak tam sobie chcesz :shake: :eviltong: Ehh szkoda gadać :angryy:
  20. [quote name='monita']Vitakraftu czy z Trixie ??[/quote] Hehe musiałam poszukać paczuszki bo nie pamiętałam :evil_lol: TRIXIE :cool3: A mam prośbę czy mógł by mi ktoś przesłać na PW te przepisy :oops:
  21. To mnie urzekło :loveu::loveu::loveu: [url]http://img86.imageshack.us/img86/2634/dscn2449ci0.jpg[/url]
  22. [quote name='g_o_n_i_a']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ty masz dokąd? :razz: [/quote] Ja tylko po szyję :evil_lol:
  23. [quote name='agaciaaa']To nie takie proste.. jakoś chętnych nie widać :roll: Niestety nie :diabloti: Nic :lol:[/quote] Damy radę :diabloti: Kurde chyba głodna się robie muszę iść na miasto :evil_lol: No to co robimy? :cool3: Jesteś pewna :eviltong: Ej u Ciebie też dogo zaczęło się wyświetlać tak dziwnie po lewej :angryy:
  24. [quote name='Justys95']Ale jakby coś to to nie moje tylko brata :cool3: :evil_lol:[/quote] Taaaa jasne :diabloti:
×
×
  • Create New...