Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Basiu to było najlepsze rozwiązanie, ona się dusiła, nie mogła się położyć, w każdej pozycji ją bolało, była wyczerpana bez możliwości odetchnięcia, odpoczynku, guz na zewnątrz był większy od piłki do tenisa a w środku ....:(:(:( takiego cierpienie nie mogły uśmierzyć leki. :( do końca się przytulała i prosiła o głaskanie . Teraz biega szczęśliwa po zielonej trawce , rozwiane uszka podskakują , pyszczek się uśmiecha :) już nic ją nie boli. Umarła kochana ....
  2. oj biedny Grzybek nadal bez domku :( stracił mi się na dogo i przypadkiem znalazłam wątek....bidulku miałam nadzieję że już grzejesz dupeczke :(
  3. AgaG nie wiem co napisać żeby było dobrze, gdzie go umieścić ...trzymam kciuki za dzisiaj.
  4. Jest buda w schronie którą można zarekwirować... Aha Libra jest już w KRONICE BESKIDZKIEJ.
  5. To już za późno :( nie będzie domku :( nie będzie nadziei :(:(:( Bajce zostało niewiele czasu ,ona znalazła domek....nie taki jak chcieliśmy ale znalazła, jest cały czas kochana i ważna , ale nadchodzi koniec :(:(:(:( ja.....nie moge .... Ona ma takie mądre oczy, mimo wszystko, mimo tej choroby :( :( :( oczy zostały te same :( tylko teraz smutne :(:(
  6. Pierwsze promienie słońca :) po deszczu, może specjalnie dla Bąbelka?? ;)
  7. To jest ten pies którego wiozłyśmy w opancerzonym aucie , rozdzielonym deskami i drutem od części dla pasażera .... Ślicznie wyglada w pościółce :):):)
  8. jak tak dalej pójdzie to nie zmieści się do koszyka ;) Fajny pomysł z tym rowerem ! Pozdrowienia dla cioci !!!!!
  9. myślę że AgaG sama napisze tylko dajmy Jej czas. Huber idzie w czwartek do Kundla więc kciuki potrzebne. A wytŁumaczenie tej pani jest dziwne . O tym co jej przeszkadza w trzymaniu Huberta nie zadecydowaŁ przypadek ta sytuacja byŁa u niej już kiedy go braŁa. ZdawaŁ sobie sprawę z decyzji.
  10. Ale ma cudowne zdjęcia w trawie :) super !!!!! Tak mi przykro że jeszcze nie ma domku :( wszyscy myśleliśmy że szybciutko go znajdzie a tu co:(
  11. tu nie chodzi o finanse, niestety :(:(, szkoda gadać , szukamy domku dla Huberta ...
  12. na piątek, tutaj źle napisaŁam
  13. ja mam multibank ale nie wiem co to SWIFT , wyślij pieniądze obojętnie której.
  14. strasznie smutny i chudy, ma małą narośl na wardze, widoczna na zdjęciu ,grzecznie chodzi na smyczce. Został znaleziony w czerwonej obroży, podejrzewano że zgubił się myśliwym ale nikt się po niego nie zgłosił :(
  15. [quote name='togaa']W domu było małe malowanie łazienki i wszystkie wyniesione akcesoria zostały w misce i kartonie postawione w pokoju Puszka na podłodze. Wieczorem okazało się, że zniknęły szczoteczki do zębów wszystkich domowników.:razz: Wszczęto śledztwo i zguby w stanie szczątkowym odnalazły się na środku trawnika...ulubionym miejscu Puszka. A w brodzie miał wlepione resztki kolorowego plastiku..:lol: A ja sie zamartwiam że Puszeczek przez ten złamany kieł gryżć nie może ! Wciąż dostaje gotowane jedzonko. Jutro idziemy na konsultacje w tej sprawie do lecznicy. Ciekawe,co bedzie?[/QUOTE] może on po prostu mył zęby....;) najpierw jedna szczoteczką, potem drugą....chciał chłopak to dobrze zrobić :)
  16. Jeszcze będzie się wylegiwać na fotelu :) przyjdą takie czasy.
  17. Niestety sam smutek w oczkach :(
  18. Staruszki idealne psy dla osób na emeryturze !!!! Czekają na pomoc !
  19. Kubuś z dnia na dzień ma coraz mniejsze szanse na dom, niestety w lecznicy nie może siedzie wiecznie.... TYle było ofert pomocy poczatkowo i zarzutów :(:( a teraz cisza na planie.
  20. też tak myślę :) wygląda na zdrowe szczeniątko :) i ma dobre leki.
  21. śliczne banerki ma psiunia !!! :):):) może to ją uratuje :)
×
×
  • Create New...