Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Basiu to było najlepsze rozwiązanie, ona się dusiła, nie mogła się położyć, w każdej pozycji ją bolało, była wyczerpana bez możliwości odetchnięcia, odpoczynku, guz na zewnątrz był większy od piłki do tenisa a w środku ....:(:(:( takiego cierpienie nie mogły uśmierzyć leki. :( do końca się przytulała i prosiła o głaskanie . Teraz biega szczęśliwa po zielonej trawce , rozwiane uszka podskakują , pyszczek się uśmiecha :) już nic ją nie boli. Umarła kochana .... -
oj biedny Grzybek nadal bez domku :( stracił mi się na dogo i przypadkiem znalazłam wątek....bidulku miałam nadzieję że już grzejesz dupeczke :(
-
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
AgaG nie wiem co napisać żeby było dobrze, gdzie go umieścić ...trzymam kciuki za dzisiaj. -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To już za późno :( nie będzie domku :( nie będzie nadziei :(:(:( Bajce zostało niewiele czasu ,ona znalazła domek....nie taki jak chcieliśmy ale znalazła, jest cały czas kochana i ważna , ale nadchodzi koniec :(:(:(:( ja.....nie moge .... Ona ma takie mądre oczy, mimo wszystko, mimo tej choroby :( :( :( oczy zostały te same :( tylko teraz smutne :(:( -
Pierwsze promienie słońca :) po deszczu, może specjalnie dla Bąbelka?? ;)
-
To jest ten pies którego wiozłyśmy w opancerzonym aucie , rozdzielonym deskami i drutem od części dla pasażera .... Ślicznie wyglada w pościółce :):):)
-
Zdążyła przed zimą - ratlerkowata Dyzia już w nowym domu!!!
Hund replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
jak tak dalej pójdzie to nie zmieści się do koszyka ;) Fajny pomysł z tym rowerem ! Pozdrowienia dla cioci !!!!! -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
myślę że AgaG sama napisze tylko dajmy Jej czas. Huber idzie w czwartek do Kundla więc kciuki potrzebne. A wytŁumaczenie tej pani jest dziwne . O tym co jej przeszkadza w trzymaniu Huberta nie zadecydowaŁ przypadek ta sytuacja byŁa u niej już kiedy go braŁa. ZdawaŁ sobie sprawę z decyzji. -
Ale ma cudowne zdjęcia w trawie :) super !!!!! Tak mi przykro że jeszcze nie ma domku :( wszyscy myśleliśmy że szybciutko go znajdzie a tu co:(
-
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tu nie chodzi o finanse, niestety :(:(, szkoda gadać , szukamy domku dla Huberta ... -
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
na piątek, tutaj źle napisaŁam -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']W domu było małe malowanie łazienki i wszystkie wyniesione akcesoria zostały w misce i kartonie postawione w pokoju Puszka na podłodze. Wieczorem okazało się, że zniknęły szczoteczki do zębów wszystkich domowników.:razz: Wszczęto śledztwo i zguby w stanie szczątkowym odnalazły się na środku trawnika...ulubionym miejscu Puszka. A w brodzie miał wlepione resztki kolorowego plastiku..:lol: A ja sie zamartwiam że Puszeczek przez ten złamany kieł gryżć nie może ! Wciąż dostaje gotowane jedzonko. Jutro idziemy na konsultacje w tej sprawie do lecznicy. Ciekawe,co bedzie?[/QUOTE] może on po prostu mył zęby....;) najpierw jedna szczoteczką, potem drugą....chciał chłopak to dobrze zrobić :) -
Jeszcze będzie się wylegiwać na fotelu :) przyjdą takie czasy.
-
Niestety sam smutek w oczkach :(
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Staruszki idealne psy dla osób na emeryturze !!!! Czekają na pomoc ! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kubuś z dnia na dzień ma coraz mniejsze szanse na dom, niestety w lecznicy nie może siedzie wiecznie.... TYle było ofert pomocy poczatkowo i zarzutów :(:( a teraz cisza na planie. -
też tak myślę :) wygląda na zdrowe szczeniątko :) i ma dobre leki.
-
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
śliczne banerki ma psiunia !!! :):):) może to ją uratuje :)