Grinia wielkie dzięki !!!!!!!
ja przed chwilą dowiedziałam się że zamówiony lek dla szczeniaka będzie kosztował 185 zł, zatem pieniążki bardzo potrzebne, Kubuś, Bajka,Łatka , szczenior ...wszyscy potrzebują wsparcia. 200zł to dla nas niesamowity zastrzyk.