Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Może Guziczek?? jest mŁody ale jeszcze nieufny?? Albo Dropsik stary kochany i bez szans :(
  2. Kluska cieszę się że dziaŁasz aktywnie zaraz przemyślę propozycje :) !!!
  3. Basiu nie przepraszaj, tak miaŁo być. Niestety Lisek poczeka na kogoś w nim zakochanego. Ja po rozmowie z tą panią ,która przyjechaŁa w niedzielę , Liska bym jej nie daŁa. Uważam że dobrze się staŁo.
  4. Jest domek w Wadowicach tylko trzeba zrobić przedadopcyjną. Na razie państwo są na plus ;)
  5. Zobaczymy się wieczorem piesku ;)
  6. Nie , adopcja wąsika to adopcja bezpośrednio ze schroniska dlatego się niepokoję. Ci ludzie co byli w schronisku to ludzie z Oczkowa przygarnęli Dźekiego.
  7. Max pewnie ciągle nie może uwierzyć że to prawda ;)
  8. Kurcze większość się nie otwiera :( ale debata sejmowa fajna :)
  9. cieszę się że z nią lepiej :)
  10. WŁaśnie zapomniaŁam o tym :)
  11. Bąbelek jest Ładniejszy w rzeczywistości, zdjęcie nie oddaje jego urody.
  12. i miŁo że się dogaduje z innymi zwierzakai ;) martwi mnie Wąsik :( mam nadzieję że poszed w odpowiedzialne ręce...
  13. Tak na razie jest bezpieczna ale domku nie widać a lada dzień będzie musiaŁa opuścić klinikę :(
  14. No niestety widziaŁam kotkę i tak jak mówiŁam wczoraj brzuch maŁy nie jest.
  15. Fredzio ?? ...hm Reksiu ma różne dni , niestety w jego wieku zarówno podniecenie z radości jak i stres powoduje że zaczyna się bardziej dusić :(
  16. AgaG czy on nadal jest w hotelu?? WysŁac Ci pieniążki???
  17. telefonów w sprawie Bolka jest naprawdę dużo, oj gdyby tak przynajmniej kilka byŁo w sprawie Mopa...
  18. rzeczywistość przerasta :( tymczas konieczny a na zapacenie za Mopa w lecznicy przecież mam.
  19. Ona nie jest tri tylko szylkret...tak jednolita ale ten brzuch, nic dobrego nie wróży...
  20. Jasiek jest już królem waŁÓw :) szaleje , nie uwierzycie ale biega !!! pędzi przed siebie na spacerze i co jakiś czas wywala brzuch do gŁaskania :)
  21. Braku Figi nie zauważyli, ale oni jej nie lubili, nawet w zimie na mrozie spaŁa do polu bez budy. [B]BLONDYN spier... stąd !!!![/B] to są sŁowa do Figi :(:(
  22. Ale za to przytyŁa :) musi się teraz dobrze żywić , pewnie Apsik i Lisek nie rzucają się na jej miseczkę ;) i boczki już caŁkiem zarosŁy futerkiem, naprawdę wygląda na zdrowego piesia :)nareszcie
×
×
  • Create New...