Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jutro wezmę Nera na Łąkę z Maszką i Sari :) czuję że będzie się dużo dziaŁo .... ;) tylko żeby sŁonko zechciaŁo wyjść ;) -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Hej Kubusiu , czy nie jesteś zbyt samotny ??? -
ja też myślę że kiedyś się spotkamy :) i wiem że ślepka ma już radosne rozbrykane i czeka ;) Dziś dzień prawdy....faktura za leczenie i pobyt Maxa w lecznicy .... Po odliczeniu jedzenia które kupiŁam i leków na razie mam niewiele ponad 200 zŁ...
-
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nercio obija się ze swoim kloszem ale jak wcześniej zachęca wszystkie spotkane psiaki do zabawy , niestety one się go boją , widocznie nie przywykŁy do żarówki :( Wczoraj po 21ej nie byŁ jeszcze na spacerze a kupka już wisiaŁa :( -
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziś w Bielsku pod wieczór pojawili się specjalni goście. Nie muszę dodawać że widownia cieszyŁa się z odowiedzin !!! To byŁo niesamowite zobaczyć Rudkę na żywo po tak dŁugim czasie !! Jesteście wspaniali że tyle kilometrów przejechaliście żeby ją pokazać !!! A Rudka zadbana piękna wodząca oczami za swoją rodziną. BaŁa się biedulka 6 Łap wyciągnietych w jej stronę ;) Ale tak trudno byŁO się powstrzymać żeby jej nie gŁaskać....wspaniaŁy wieczór !! A Łapki :( Łapki bidulki starszne bidulki :( nigdy nie widziaŁam takich Łapeczek :(:(:( -
No wŁaśnie Kluseczka pieszczoszka już nie jest takim bojączkiem :)
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Cieszy mnie że staruszki też wychodzą na spacery :) Dropsik, Dino , Aster, Bąbelek potrafią się z nich cieszyć mam nadzieję że Lola też zacznie niedŁugo.... -
staruszek Nero - pudelek już szczęśliwy :) MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Starszy pudelek szuka domku , czy jest na niego szansa?? czy miŁośnicy pudli nie chcą tu zajrzeć ?? :( -
No to mamy konkurs ;)....czyżby Fredynad WspaniaŁy ???
-
Śpij dobrze ;)
-
Bąbelek nie byŁ na wakacjach ale byŁ na spacerku a to już coś ;)
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Tak :) to byŁoby wspaniaŁe. Leżę sobie i przyglądam się wszystkim a wszyscy patrzą na mnie ;) wŁaśnie się kŁócą z kim będę spaŁ . Oczywiście dzieci bo rodzicom chyba aż tak bardzo na tym niezależy. Uzgodnili przed chwilą jednogŁośnie że nie można mnie rozpuścić i dokarmiać pod stoŁem. Ale już od tego czasu pani rzuciŁa mi chyŁkiem kawaŁek kurczaka bo wŁaśnie gotowaŁa potrawkę. Zuzia daŁa mi polizać swojego lizaka , od Kacperka dostaŁem kawaŁek herbatnika ....tylko pan mi jeszcze nic nie daŁ .... no ale nerwowo ukrywa w dŁoni kawaek kanapki więc jak wszyscy pójdą do innego pokoju to pewnie mi ją rzuci ;) kanapka z pasztetem ;) Fajnie tu :) gŁośno jak w schronie tylko przytulniej i cieplej, no i mniej śmierdzi :) A ile zabawek....uuuu każda pÓŁka zajęta. Co prawda nie wiem po co je mają skoro bawić się nie wolno...zaraz jak przyszedŁem to potarmosiŁem jedną kukieŁkę ale zaraz się narobiŁo zamieszanie że to ulubiona Petronela Zuzi więc puściŁem żeby mnie do schronu nie oddali... wŁosków już nie dokleję aleco tam , może Zuzia zechce pobawić się ze mną inną zabawką... -
:) fajnie , tylko szkoda że nie ma nią zainteresowania :(
-
ZrobiŁam maŁą dopiskę :) Jasieczku wspominając TwÓj ostatni spacer i szaleńczy pęd rzeczywiście pierwszy post byŁ nienamiejscu :)
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Im więcej ogŁoszeń tym lepiej to fakt...tylko z finansami problem. [B]Czarny piękny Sed byŁ trzymany w klatce[/B] [B]pomóż znaleźć mu dom !!!![/B] -
[quote name='Izabela_34']Maksiu Hund, trzymaj się dzielnie. Jesteś wielka za to co dla niego zrobiłaś. Dzięki Tobie mógł poczuć, że człowiek to nie tylko samo zło i cierpienie. Nie był sam i to jest dla niego najważniejsze. A za TM jest teraz na pewno szczęśliwy i .... nie cierpi, nic go nie boli, nie ma ataków i gorszych dni, są tylko same dobre. A kiedyś... „…Zz TM zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie. Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej. To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca. A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..." popŁakaŁam się , piękny tekst !!!
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
togga dzięki że jesteś !!!! Proszę pisz kiedy planujesz być w lecznicy , będziemy się uzupeŁniać.