Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. hahahah pewnie pomyślaŁ że to większy pies ;)
  2. W niektórych domach dziecka można, jak miaŁam studenckie praktyki to spotkaŁam się z przychylnością niektórych dyrektorów.
  3. Dzięki Marcie z Pomorskiej Fundacji Rotka nasza Dina już jest w bezpiecznym miejscu u kochającej rodziny :)
  4. Fakt , jak ja wzięłam suczkę ze schronu też usłyszałam od weta : nie sterylizowałem jej no bo sama niech pani powie brzydka jest to myślałem że nikt jej nie weźmie. NO cóż! Roki trzymaj się dzielnie i wyczekuj na swojego nowego pana :)
  5. Właśnie i dlatego się cieszyłyśmy ! BYŁ IDEALNY DO TEJ ROLI!
  6. Dziewczyna która go chciała adoptować miała pracować w domu starców, piesek miał tam mieszkać i byc towarzyszem dla pensjonariuszy.Miś idealnie się do tego nadawał.Niestety na miejscu okazało się że dziewczyna jest upośledzona, w domu nie wolno trzymać zwierząt a o adopcji nikt nic nie wie :( Okazało się że dziewczyna chciała go trzymać w pokoju ( na balkonie miał mieć kuwete) :(
  7. Dzięki, trochę zwalniam tempo ale nie rezygnuję z dogo ;) i z pomocy psiakom. Martwi mnie tylko że w schronisku pewnie niejednen psiak tak cierpi jak mój i nikt o tym nie wie, nikt nie wstaje w nocy i nie podaje leków :(
  8. Z kotami tak już bywa, ale cieszę się że może się wybiegać i ma swój kąt.
  9. Smutne że ludzie patrzą na wygląd :(
  10. Lepiej nie robić mu nadziei ;) już raz pojechał do adopcji :(
  11. Chciałabym , choć wiara mnie opuszcza, mam bardzo chorego psa (też ze schoniska w Żywcu)
  12. Kłopoty Kluska :( powodują że trochę opusciłam dogo.
  13. Super :) ciągle mam widok przed oczami jak przyjechałyśmy w odwiedziny a ona się obróciła pupką do nas :) hahahahah taka była zadowolona z domu i rodziny że nic ją nie obchodziło :)
  14. Brdzo bardzo :( kiedyś to musi nastąpić :( nie wiem co z nią będzie :(
  15. Ale mu się pysio zmieniło :)
  16. Lisku będziesz miał teraz zadanie do spełnienia zaopiekować się Warką.
  17. Jolu wiesz że zawsze jak jestem w schronie zaglądam do kociarni więc jesteśmy na bieżąco.
  18. Przystojniak w typie dobrmana czeka ;) hahahah Ładnie wygląda , widać że jest szczęśliwy!
  19. Patrząc na cierpienie moich psich staruszków nie mogę przestać myśleć że o tamtych biedakach nikt nie myśli, nikt nie dba :( cierpią w milczeniu. Walczę o przetrwanie mojego psa , wiem że zrobię wszystko żeby byŁo z nim lepiej a jednocześnie mam świadomość że ok 40 psów w schronie jest w wieku starczym i wymaga zainteresowania, pieniędzy, leków i miości.
  20. MaŁy Lisek nikogo nie obchodzi :(
×
×
  • Create New...