Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. No właśnie :( w tym problem :( Mam nadzieję że Miś za chwilę znajdzie się w domu i będą z niego dobre wieści !!
  2. Tak tak :) 2 :) cieszmy się z tego z czego można :) Ale niestety z Hubertem jest naprawdę źle i to martwi :(
  3. Bardzo bardzo to przeżywam :( cieszę się ze szczęścia Misia ale wiem jaki to dla niej będzie szok :( na spacerach ciągle sprawdzała czy Miś jest czy się nie zgubiŁ, czy wszystko jest z nim dobrze, czy nadąża :( wracaŁa ilekroć zostawaŁ w tyle :( Warka na pewno odczuje jego brak :(
  4. Wielka radość !!! mam nadzieję że Miś przyzwyczai się do schodów !! Nowa pani już nie może się doczekać !!!!!
  5. Biedny Hubert :( na pewno go coś boli :(
  6. Ja też mam nadzieję że nie będzie sią tak zachowywaŁ jak przy Małgosi :(
  7. bardzo, bardzo, bardzo, Warka świata za Misiem nie widzi :( oj jest całym jej światem...
  8. Saba - ma 5-6 lat , została oddana do schroniska przez właścicieli 3 lata temu. Ładnie chodzi na smyczy.
  9. Saba jeszcze jest u mnie pod biurkiem ;) usiłuje coś sprzedać sprzedać ale nie bardzo zna się na handlu :)
  10. super , dziękuję bardzo :) przyznam że pod biurkiem mam drugiego psa do adocpji ;)
  11. Tak muszę choć na chwile bo nie wytrzymam w niepewności.
  12. dzięki :) ocelocie kochany :loveu: możesz na AFN możesz na prywatne gdzie wolisz.
  13. On od dnia kiedy trafiŁ do schronu nie wchodzi do budy:( może nie umie trafić przez ślepotę :( albo go inne psy nie wpuszczają :( jest w cieżkim stanie :(
  14. TAKIE TO WSZYSTKO SZYBKIE :) Jeśli ktoś chce wesprzeć Misia transport poproszę o zgŁoszenie się :oops: z Żywca do Bielska koszt 20 zł , dalej do domku 50 zł. Proszę o wsparcie.
  15. Przekazałam Misia!!!! Właśnie ruszyŁ w drugą część podróżY!!! :) U mnie byŁ bardzo grzeczny :)
  16. Spokojnie na razie kotków nie ma w schronisku!!! wandul ja Cię mimo wszystko poprosze o telefon na Pw w razie czego. Gdyby maluchy się pojawiŁy. Wczoraj rozmawiałam ze schronem , kotów nie byŁo dzisiaj była rano tam bubu kotów nadal nowych nie ma. Są stare chore które potrzebuja pomocy ale nowych nie ma.
  17. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9313809#post9313809[/URL] [B]ŻYWIECKI BAZAREK ZAPRASZAM !!![/B]
  18. Kochański ale teraz rozerwaŁby mi rękaw kurtki jakby chciaŁ się tam schować ;)
  19. Bianka gdzie dom ?? co się dzieje że ty jeszcze w schronie?
×
×
  • Create New...