Bardzo bardzo to przeżywam :( cieszę się ze szczęścia Misia ale wiem jaki to dla niej będzie szok :( na spacerach ciągle sprawdzała czy Miś jest czy się nie zgubiŁ, czy wszystko jest z nim dobrze, czy nadąża :( wracaŁa ilekroć zostawaŁ w tyle :(
Warka na pewno odczuje jego brak :(