Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Masz rację to musiaŁa być Łajza skorto nie doceniŁa takiego skarbu!!!! -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3][COLOR=darkslategray]Czasmi śmierć przychodzi z nienacka ot tak niewiedzieć czemu zahacza o tę lub tamtą duszyczkę. Nie ma już wtedy na ziemi jednej istoty. Czasmi śmierć przychodzi powoli jakby bawiąc się w okrutne podchody z ofiarą. Odbiera czucie w Łapkach, zabiera wzrok, sŁuch. Nie tak od razu , nie tak szybko , zupeŁnie powoli pastwi się nad biedakiem dodając stopniowo kolejne cierpienia. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Potworny ból który przybiera stopniowo na sile, co noc , co dzień zwiększając swe dziaŁanie. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]On nie ma już siŁ, leży na goŁych deskach niemogąc dostać się do budy, już mu wszystko jedno. A może nie? Może chce po prostu żeby przestaŁo boleć, choć na chwilę , choć na moment nie czuć tego co ciąży.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Leży w kale, futerko caŁe jest zlepione, oczka zaropiaŁe. Czy coś widzi?? Nie wiem. wtula gŁowę prosząc o ratunek. Jest chudy, podrapany z otwartymi ranami. Jest sam mimo że trójka innych psów mieszka z nim w boksie. Ale oni są inni, ich jeszcze nic nie boli. Są mŁodzi. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]A on ?On nie ma już siŁ![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Hubert.[/COLOR][/SIZE][/B] -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Fakt towarzyskie psisko :) a mordkę ma taką jakby się uśmiechaŁ :) -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Przynajmniej są jakieś pozytywy!! -
W schronisku trochę zmian, kilka nowych piesków nieszczęśników przybyŁO :(:(:( w tym ta biedna sunia ze szczeniakami która do tej pory mieszkaŁa w domu :( Do adopcji poszedŁ bernardyn , MaŁgosia oraz kot Kleofas. [SIZE=4][COLOR=red][B]Niestety w starsznym stanie do natychmiastowego leczenia jest HUBERT, KUBUŚ oraz LIRA !!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]Dla nich liczą się dni , mam nadzieję że nie godziny !!!! :(:(:([/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]Jeśli ktoś ma gdzie umieścić choć jednego z nich proszę o kontakt i pomoc. Leczenie zfinansujemy. Niestety nie mamy ich gdzie umieścić :([/B][/COLOR][/SIZE]
-
Jestem chociaż trochę spokojniejsza, musiaŁam tam pojechać i zoabczyć, musiaŁam spędzić z nią trochę czasu żeby wiedziaŁa że mimo że zostaŁa ktoś się nią interesuje! PobiegaŁa po wybiegu , znowu mogŁam zobaczyć pędzącego szczęśliwego psa!! Dużo się dziś przytulaŁa dlatego moje ubranie nadaje się do prania chyba w 100% ;) Oczywiście karmienie z ręki także miaŁo wpŁynąć na dobry humor ;) ZostawiŁam ją z miską przysmaków i Liskiem. W boskie już nie byŁa taka radosna ale mam nadzieję że się uspokoji i nie będzie smutna. Częste wizyty byŁyby pomocne że o domku już nie wspomnę!!!
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nie zawsze ... Na razie jednak są we dwójkę :) Lisiu szalaŁ , uciekŁ przez chatkę na maŁy wybieg i nie chciaŁ wracać, szalaŁ w kÓŁko , nawet przysmaki miaŁ w nosie :) przecież tam nowe zapachy i nowi koledzy trzeba się byŁo zapoznać, zostawić ślad w postaci kupy a nie od razu wracać na swój wybieg ;) OgóŁem Lisek jest w dobrej kondycji tylko domek by się przydaŁ to tego wszystkiego. -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zgryzik z Jasiem się dogadują :) nie jest źle :) Z pozytywnych informacji jest jeszcze taka że Zgryzik zjada suchą karmę ;) przynajmniej tę z mojej ręki zjadŁ :) i zjadŁ też saszetkę ;) daŁam mu bo starszna chudzinka :( i niestety nadal nikt o niego nie pyta :( -
U dużo tego :(
-
HM :( biedak :( kosteczki nie pomagają zająć się czym innym? Czy nie lubi?? Pewnie spacerki jedynie dobrze wpŁywają ale trzebaby zamieszkac w hotelu razem z nim ...:( Biedny już tak dŁugo bez śladu nadziei :(
-
Ale super zdjęcia w ruchu ;) widać że pieski szczęśliwe!! Co z tym boczkiem?? To nuda czy stres??
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Na pewno ! Oni mieli spokojny stateczny boks , mimo energi iszaleństw Warki w boksie byŁ spokój, nikt się z nikim nie biŁ, nikt nikogo nie gryzŁ. To dobrze świadczy o Lisku. Teraz nie wiadomo jaki piesek do nich trafi. Zapewne za przyczyną przepeŁnienia dostaną kolejnego towarzysza niedoli. -
Malutki Kropek - już nie szkielecik, szczęśliwy w nowym domu !!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
I na jego przykŁadzie widać że Ładnych, miŁych i uŁożonych psów nikt nie chce :( -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Piesku liczę na to! -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję !!!!! -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Oby Oby i pytanie gdzie jest MaŁgosia od Jasia ? Trzeba uzyskać odpowiedź.