Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Masz rację to musiaŁa być Łajza skorto nie doceniŁa takiego skarbu!!!!
  2. [B][SIZE=3][COLOR=darkslategray]Czasmi śmierć przychodzi z nienacka ot tak niewiedzieć czemu zahacza o tę lub tamtą duszyczkę. Nie ma już wtedy na ziemi jednej istoty. Czasmi śmierć przychodzi powoli jakby bawiąc się w okrutne podchody z ofiarą. Odbiera czucie w Łapkach, zabiera wzrok, sŁuch. Nie tak od razu , nie tak szybko , zupeŁnie powoli pastwi się nad biedakiem dodając stopniowo kolejne cierpienia. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Potworny ból który przybiera stopniowo na sile, co noc , co dzień zwiększając swe dziaŁanie. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]On nie ma już siŁ, leży na goŁych deskach niemogąc dostać się do budy, już mu wszystko jedno. A może nie? Może chce po prostu żeby przestaŁo boleć, choć na chwilę , choć na moment nie czuć tego co ciąży.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Leży w kale, futerko caŁe jest zlepione, oczka zaropiaŁe. Czy coś widzi?? Nie wiem. wtula gŁowę prosząc o ratunek. Jest chudy, podrapany z otwartymi ranami. Jest sam mimo że trójka innych psów mieszka z nim w boksie. Ale oni są inni, ich jeszcze nic nie boli. Są mŁodzi. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]A on ?On nie ma już siŁ![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Hubert.[/COLOR][/SIZE][/B]
  3. Dzięki aganiecha przynajmniej nie przebierają Łapkami ...
  4. Fakt towarzyskie psisko :) a mordkę ma taką jakby się uśmiechaŁ :)
  5. no u nas z odlegŁością jest lepiej bo to 18 km od nas , z wypuszczaniem owszem 2 razy po 5 minut dziennie , no chyba że przyjeżdżamy ;) wtedy to raj :) na ile nas stać. Ale też jest nas maŁo , tak jak dziś tylko we dwie byŁyśmy :(
  6. W schronisku trochę zmian, kilka nowych piesków nieszczęśników przybyŁO :(:(:( w tym ta biedna sunia ze szczeniakami która do tej pory mieszkaŁa w domu :( Do adopcji poszedŁ bernardyn , MaŁgosia oraz kot Kleofas. [SIZE=4][COLOR=red][B]Niestety w starsznym stanie do natychmiastowego leczenia jest HUBERT, KUBUŚ oraz LIRA !!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]Dla nich liczą się dni , mam nadzieję że nie godziny !!!! :(:(:([/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]Jeśli ktoś ma gdzie umieścić choć jednego z nich proszę o kontakt i pomoc. Leczenie zfinansujemy. Niestety nie mamy ich gdzie umieścić :([/B][/COLOR][/SIZE]
  7. Jestem chociaż trochę spokojniejsza, musiaŁam tam pojechać i zoabczyć, musiaŁam spędzić z nią trochę czasu żeby wiedziaŁa że mimo że zostaŁa ktoś się nią interesuje! PobiegaŁa po wybiegu , znowu mogŁam zobaczyć pędzącego szczęśliwego psa!! Dużo się dziś przytulaŁa dlatego moje ubranie nadaje się do prania chyba w 100% ;) Oczywiście karmienie z ręki także miaŁo wpŁynąć na dobry humor ;) ZostawiŁam ją z miską przysmaków i Liskiem. W boskie już nie byŁa taka radosna ale mam nadzieję że się uspokoji i nie będzie smutna. Częste wizyty byŁyby pomocne że o domku już nie wspomnę!!!
  8. Nie zawsze ... Na razie jednak są we dwójkę :) Lisiu szalaŁ , uciekŁ przez chatkę na maŁy wybieg i nie chciaŁ wracać, szalaŁ w kÓŁko , nawet przysmaki miaŁ w nosie :) przecież tam nowe zapachy i nowi koledzy trzeba się byŁo zapoznać, zostawić ślad w postaci kupy a nie od razu wracać na swój wybieg ;) OgóŁem Lisek jest w dobrej kondycji tylko domek by się przydaŁ to tego wszystkiego.
  9. Zgryzik z Jasiem się dogadują :) nie jest źle :) Z pozytywnych informacji jest jeszcze taka że Zgryzik zjada suchą karmę ;) przynajmniej tę z mojej ręki zjadŁ :) i zjadŁ też saszetkę ;) daŁam mu bo starszna chudzinka :( i niestety nadal nikt o niego nie pyta :(
  10. Dziękuję za wieczornego smsa :) spokojnie zasnęŁam dzięki niemu! :lol: Myślę że na ryż z kurczakiem się skusi bo jest to coś co zna :), Bardzo miŁo sŁyszeć że nie brudzi :multi: i jest grzeczny :) a po kąpieli pewnie to prawdziwy przystojniak :evil_lol: PoznaŁ już jakiegoś psiaka z okolicy??
  11. HM :( biedak :( kosteczki nie pomagają zająć się czym innym? Czy nie lubi?? Pewnie spacerki jedynie dobrze wpŁywają ale trzebaby zamieszkac w hotelu razem z nim ...:( Biedny już tak dŁugo bez śladu nadziei :(
  12. [B][COLOR=darkorange]KTO JEDZIE JUTRO DO SCHRONU??? SĄ WOLNE MIEJSCA ![/COLOR][/B]
  13. Ale super zdjęcia w ruchu ;) widać że pieski szczęśliwe!! Co z tym boczkiem?? To nuda czy stres??
  14. Na pewno ! Oni mieli spokojny stateczny boks , mimo energi iszaleństw Warki w boksie byŁ spokój, nikt się z nikim nie biŁ, nikt nikogo nie gryzŁ. To dobrze świadczy o Lisku. Teraz nie wiadomo jaki piesek do nich trafi. Zapewne za przyczyną przepeŁnienia dostaną kolejnego towarzysza niedoli.
  15. Allegro Warki wystawia Kluska4, dzięki niej Warka zaistniaŁa w internecie. Jeśli ktoś chciaŁby wesprzeć Warki allegro proszę o kontakt z Kluską4. I dziękuję za pomoc. ByŁoby cudownie gdyby domek się znalazŁ!!!!!!
  16. I na jego przykŁadzie widać że Ładnych, miŁych i uŁożonych psów nikt nie chce :(
  17. Tylko że na to potrzebne są pieniążki a my Łatamy wciąż dziury budżetowe....
  18. Na pewno mu ciepŁo bo był przyzwyczajony do innych warunków tmosferycznych ;)
  19. Oby Oby i pytanie gdzie jest MaŁgosia od Jasia ? Trzeba uzyskać odpowiedź.
  20. Misiu mam nadzieję że dziś już lepiej :) Pamiętaj co mi obiecaŁeś, że będziesz kochany jak zawsze, będziesz się przytulaŁ i pokażesz że jesteś wspaniaŁy.
×
×
  • Create New...