Już nie , niecały rak temu (15 kwietnia ) wyszła pierwszy raz na spacer i robi duże postępy. Była też na imprezie w Bielsku gdzie byŁ tŁum ludzi, szum i gŁośna muzyka, już wie co to są samochody i do czego sŁużą szeleczki i smycz :)
tylko że nigdy nie była w domu, w mieszkaniu :( myślę że ona spokojnie może zamieszkać w garażu na początku albo w budynku gospodarczym.