Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Ona jest poogŁaszana , dzięki Kluska4 Warka ma allegro.
  2. W tej chwili nie mam nowych. Ale jak tylko coś nowego będę wiedzieć napisze.
  3. Maju zmień się proszę ;)
  4. Nikt nie chce takiego pięknego psa??
  5. Nie padaŁo i Kajtek szalaŁ po ZŁotych Łanach ;)
  6. Byliśmy na spacerku :) deszcz nie padaŁ :) niestety Ctganek nie widziaŁ szyby i z caŁej siŁy uderzyŁ w nią gŁówką :( potem drugi raz i trzeci jakby nie mógŁ uwierzyć że tam jest przeszkoda:(
  7. Kropku nie ma dobrych wieści?
  8. Super :( jak mrozy będą to nie wiem co będzie :(
  9. Lisek ma teraz ważną funkcję!!
  10. Będziemy bŁagać o rozdzielenie jak coś nas zaniepokoi
  11. Tak teraz czas na Warkę !!! Pinczerka piękny banerek !!!!! Dziękuję !!!!
  12. Sabinka pojechaŁa już do nowego domu. SpędziŁa u mnie 8 godzin :) częściowo śpiąc na moich kolanach kiedy nie byŁo klientów ;)
  13. DostaŁam smsa od Oyeczki z wiadomością że Miś tęskni za schroniskiem, nie chce jeść, ożywia się tylko na widok Oskarka :) i przychodzi się gŁaskać do Oyeczki :) cieszę się że trafiŁ do cierpliwej i wyrozumiaŁej osoby.
  14. Dziewczynka musi się wziąść w garść i mam nadzieję że Lisek jej pomoże .
  15. Misiu nie wiadomo ...ale czekał na wyjście żeby się wysikać a siedział w magazynie do 12tej .
  16. Już nie , niecały rak temu (15 kwietnia ) wyszła pierwszy raz na spacer i robi duże postępy. Była też na imprezie w Bielsku gdzie byŁ tŁum ludzi, szum i gŁośna muzyka, już wie co to są samochody i do czego sŁużą szeleczki i smycz :) tylko że nigdy nie była w domu, w mieszkaniu :( myślę że ona spokojnie może zamieszkać w garażu na początku albo w budynku gospodarczym.
  17. dzięki Aga :) wieczorem też będzie a jesli zacznie padać to choc na chwilę pospacerujemy.
  18. Zobaczę go dzisiaj :)
  19. Niestety Warki nikt nie chce :( bo zwyczajna, bo brzydka, bo dzikus :(
  20. czekam na wieści z niecierpliwością już 15:04 !!!!!! Zablokowali mi rozmowy wychodzące o 13tej:mad: za niezapłacone 2 rachunki :razz: i nie mam jak zadzwonić :mad: i mam nadzieję że się ktos odezwie!
  21. Przykro mi :( Sedziku jeszcze trochę trzeba wytrzymać :(
×
×
  • Create New...