Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Jeżeli nie ktoś propozycji tymczasu to proszę żeby nie pisał o uspaniu. -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Patrząc na to co Wy piszecie Kajtek ,Bajka, Cygan, i Tarntula powinny już cieszyć się tymczasem , je też wzięliśmy na tydzień. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9337597#post9337597 Bazarek na leczenie Huberta! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
No właśnie patrząc na Kajtka , Cyganka, Bajkę i Tarantulę wiem że tymczasu nie ma w okolicy. -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kołderka i koc to jeszcze gorsze rozwiązanie. Niestety boksy są stare , rozsypują się ,przemakają, deski są wilgotne cały rok, nawet w lato niektóre boksy nie schną z powodu braku dostępu światła słonecznego. W taka pogodę jak teraz w deszcze przemoknięty piesek który połozy się na pościeli zmoczy ją od razu a ona niestety nie wyschnie więc pies bedzie leżał cały czas na mokrym. -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
A co po tygodniu??? Musimy myśleć na trzeźwo niestety prawda jest okrutna po tygodniu nie może wrócić do schronu, ja mam w domu 2 psy , jednego w ciężkim stanie niewydolności wątroby, serca i nerek nie jestem w stanie wziąść kolejnego. -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Niestety :( nie ma powrotu do schroniska. Dlatego w tej chwili mamy 3 psy i kota po leczeniu zalegające w lecznicach :( niestety nikt ich nie chce mimo ogłoszeń, występu w telewizji i wątków na dogo. Nie mamy więc możliwości umieszczenia następnego zwierzaka w lecznicy bo już na te krzywo patrzą :( -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Jedna lecznica jest w stanie go przyjąć ale jedynie na maxymalnie tydzień potem musiałby wrócić do schroniska a takiej mozliwości nie ma . -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Można mu pomóc jeśli się go wyciągnie :( -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Nie ma możliwości zabranie psa do weterynarza i oddania go do schroniska:( -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Nikt się nie pytał o niego niestety :( -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Wiem :( ten kaszel znam doskonale :( nic dobrego nie wróży :( Wczoraj odkryłyśmy z bubu tego biedaka :( -
Cyganek dzisiaj na rannym spacerku znalazł starą olbrzymią kość i za nic na świecie nie chciał jej oddać ...taszczył ją w pyszczku do lecznicy , miałam cichy zamiar porwać mu ją już w lecznicy podczas karmienia ale udało się wcześniej:) Otóż na spacerku spotkał psią dziewczynkę i sam tę kośc zostawił bo tak mu się spieszyło do podrywania :) hahahaha potem jak już się z nią pożegnał spotkał dwie kolejne :) z którymi oczywiscie musiał długo się witać, lizać i obwąchiwać :) I oczywiście momentalnie zmienił kierunke, wcale nie chciał iśc na sniadanko tylko w przeciwną strobe za dziewczynkami :) Taki młodzieniaszek z niego się zrobił nagle.
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Niestety w schronisku nie ma możliwości leczenia :( nie ma też możliwości przeniesienia go w suche i ciepłe miejsce. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Hund']Zaraz wyślę CI PW Dzięki osobie o wielkim sercu :loveu:która już nie raz wspomagała nas w targicznej sytuacji HUBERT dziś w nocy jedzie na TYMCZAS. W dalszym ciągu szukamy domku stałego i już zbieramy pieniążki na jego diadostykę i leczenie.Proszę wszystkich o wsparcie finansowe jeśli kogoś na to stać.Hubert dostał szansę od życia i nie możemy jej zmarnować! Wczoraj ogłosiliśmy alarm dla 3 psów w ciężkim stanie Huberta Kubusia i Liry, proszę zajrzyjcie też do Kubusia http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104445 wątek Liry niebawem. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaraz wyślę CI PW -
[SIZE=5]KUBUŚ[/SIZE] Kiedy leżysz w pościeli w gorączce chcesz mieć spokój i ciszę, chcesz zasnąć wiedząc że jest w pobliżu osoba która poda Ci leki i ciepły napój. Chcesz wiedzieć że nie jesteś sam. Że jest ktoś kto zajmie się Tobą, poprawi pościel i pomoże kiedy nie będziesz w stanie podnieść się wykończony walką z chorobą. Kubuś leży w budzie dusząc się kaszlem.Podnosi się , siada, wtedy łatwiej mu oddychać.Ale kaszel nie ustępuje a gorączka nie przechodzi.Licha buda nie chroni nawet przed wiatrem a co dopiero przed mrozem. Ale to i tak lepsze niż to co Kubuś miał do tej pory. Bezdomność. kilka dni wczesniej Straż Miejska przywozła do schroniska małego kudłatego staruszka z zapaleniem płuc. Były mrozy a on koczował kilka tygodni koło śmietnika na jednym z osiedli. Ktoś zadzwonił po pomoc. Biedak resztką sił uciekał na 3 nóżkach wycieńczony chory jednak w takim stanie nie zdołał uciec i złapanie go nie stanowiło problemu. Kubuś czeka na leczenie i ciepły kąt. W schronisku nie ma na to możliwości.Nie wiemy dlaczego chodzi na 3 łapkach , od czasu do czasu stara się podpierać czwartą. Wczoraj uciekał w kącik, za budę , chował się i odwracał pleckami i nieprzestawał kaszleć KUBA jest mały, sięga do połowy łydki, czeka choćby na [B]tymczas![/B] [B]PROSZĘ NIE ZOSTAWIAJ GO!!![/B] [COLOR=red][B]KUBUŚ ZOSTAŁ ZABRANY DO LECZNICY NA DIAGNOSTYKĘ W DALSZYM CIĄGU TYMCZAS I DOM STAŁY SĄ BARDZO POTRZEBANE!!!![/B][/COLOR] [B]TO JA KUBUŚ :([/B] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4278/34538632vk1.jpg[/IMG] [B]W NIC JUŻ NIE WIERZĘ :([/B] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5709/37091221gj7.jpg[/IMG] [B]TA BUDA TO WSZYSTKO CO MAM :([/B] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4274/66096540vu3.jpg[/IMG] [B]ZOSTAWCIE MNIE :( CHCĘ BYĆ SAM :( I TAK NIE MA DLA MNIE RATUNKU :([/B] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8302/61058319yn7.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=red]Jeśli ktoś chce wesprzeć leczenie KUBUSIA proszę o wpłaty na konto AFN[/COLOR][/SIZE] [B][U]Numer konta:[/U][/B] [B][SIZE=4][COLOR=navy]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B] [COLOR=black][B]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]14-100 OSTRÓDA[/B][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=#ff1616][COLOR=red][U]! Tytuł przelewu musi wygladać tak , inaczej pieniążki do nas nie dotrą ! :[/U][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=green][B]" od: (twój pseudonim na dogo) dla: bielskie czworonogi "[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff1616][B][COLOR=#00b100][SIZE=3][COLOR=green]np.: od: bubu dla: bielskie czworonogi[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
-
[IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2766/86922940se2.jpg[/IMG] Uszatka jest śliczna :) ja się zakochałam!!!
-
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
A najlepiej smakuje mu ta z ręki :evil_lol: -
Malutka przerażona Małgosia po przejściach.. MA DOM !
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ale Małgosia ma szansę a mŁoda dziewczyna która ją wypatrzyła będzie cierpliwie czekać na poprawę :) i większe poczucie bezpieczeństwa pieska :) Małgosia do niej podobno od razu wyszła z bosku :) -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czasmi śmierć przychodzi z nienacka ot tak niewiedzieć czemu zahacza o tę lub tamtą duszyczkę. Nie ma już wtedy na ziemi jednej istoty. Czasmi śmierć przychodzi powoli jakby bawiąc się w okrutne podchody z ofiarą. Odbiera czucie w Łapkach, zabiera wzrok, sŁuch. Nie tak od razu , nie tak szybko , zupeŁnie powoli pastwi się nad biedakiem dodając stopniowo kolejne cierpienia. Potworny ból który przybiera stopniowo na sile, co noc , co dzień zwiększając swe dziaŁanie. On nie ma już siŁ, leży na goŁych deskach niemogąc dostać się do budy, już mu wszystko jedno. A może nie? Może chce po prostu żeby przestaŁo boleć, choć na chwilę , choć na moment nie czuć tego co ciąży. Leży w kale, futerko caŁe jest zlepione, oczka zaropiaŁe. Czy coś widzi?? Nie wiem. wtula gŁowę prosząc o ratunek. Jest chudy, podrapany z otwartymi ranami. Jest sam mimo że trójka innych psów mieszka z nim w boksie. Ale oni są inni, ich jeszcze nic nie boli. Są mŁodzi. A on ?On nie ma już siŁ! Hubert. -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję i już podnoszę ! -
Niestety :( Nikt nie dzwoni i nie pyta :(