Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dla mnie też jest piekny ale wiem już że pieski które mnie chwytają za serce siedzą w schronie :(:(:( oj żeby tym razem tak nie byŁo!!!! -
Cocker spaniel RUDY - jest dom i szczęśliwe zakończenie!!!
Hund replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Na razie cisza , dostaŁam dziś pieniążki za kastrację od Agnieszki CO i od Asi i Ginger, bardzo dziękuję ! -
Szukamy bernardyna lub bardzo podobnego!Bercia z Jozefowa MA DOM!!
Hund replied to patch75's topic in Już w nowym domu
w naszym schronisku jest pies bernardyn, będzie kstrowany za tydzień, oczywiście można to przyspieszyć, na razie bardzo spokojny ;) i duuuuuży. Ma 5-6 lat. WŁaściciele mieli się po niego zgosić ale już wiadomo że się nie zgoszą :( więc w razie potrzeby proszę o kontakt na PW z _bubu_ lub Hund lub tel 515-242-723, 604-950-574 -
Hansik ale masz życie chŁopie !!!
-
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Bianka najpierw zwiaŁa z kojca , nastąpiŁa chwila grozy bo na wybiegu byŁa Warka Lisek i Miś ale Bianka zachowaŁa się z klasą :) powąchaŁa każdego i pobiegŁa dalej :) potem spokojnie wróciŁa do kojca i czekaŁa na swoją kolej spacerku :) No a na spacerku ;) znalazŁa sobie super dużą kość i niosŁa ją do schronu caŁą drogę by jak twierdzi saba210 zaszyć się z nią w budzie i schrupać :) -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
ChciaŁ chŁopak poszaleć ;) -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']biedactwo straszne. pazury ma chyba dłuższe niz zęby[/QUOTE] Tak ma bardzo dŁugie ale za dużo steru ma na razie żeby jeszcze brać się za kosmetykę Łapek . dawno nie widziaŁam takiego przerażenia :(:(:( Piesku musimy znaleźć ci dom. -
Malutki Kropek - już nie szkielecik, szczęśliwy w nowym domu !!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Tak aga to ten rozmiar mini co nas rusza za serce :( i jeszcze ta mordke i tem zgryz :(:(:( zobacz wątek tam jest więcej zdjęć [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9235807#post9235807[/URL] a butelka spokojnie poczeka ;) Trzymam za Kropka !!i za Zgryzika !! -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zgadnijcie co stawierdziaŁa mŁoda wolontariuszka która pierwszy raz byŁa w schronisku i poszŁa na spacerki ?? Najpierw dostaŁa Liska z przydziaŁu a potem Koralika ;) hahahah zapytaŁa czy wszystkie psy w schronie mają ADHD ?? DaŁam jej na końcu Dropsika na ochŁonięcie bo Lisek doprowadziŁ ją do kolki a Koralik do mokrych butów :) -
Malutki Kropek - już nie szkielecik, szczęśliwy w nowym domu !!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Aga dzięki za butelkę ;) barzdo Ładny zrobiŁaś portrecik Kropkowi :) musi kogos zauroczyć jest maŁy Ładny i nauczony czystości , coś mi się zdaje że Kraków jest jego przeznaczeniem ;) Zgryzik pozdrawia ze schroniska :( [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8356/54959001ax7.jpg[/IMG] -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jest kochany, od ostatniej niedzieli nie ma dnia żebym o nim nie myślaŁa, wystraszony, zmarznięty,:( jest tak chudziutki że kosteczki przebijają się mimo lekko kosmatego fyterka. ByŁ tak przerażony w ostatnią niedzielę że w panice obijaŁ się o ściany biura :(:( Dziś nie chciaŁ wyjśc z bosku :(:( ale ja się uparŁam, chyba mnie pamiętaŁ od ostatniego razu bo w końcu podszedŁ i Łapką zaczepiaŁ mnie o kolano :( Na spacerku byŁ bardzo grzeczy, stawaŁ sŁupka i nasŁuchiwaŁ zupeŁnie jak Surykatka ;) Nie chciaŁ wracać do schroniska :( zacząŁ się ponownie trząść i uciekać :( KTO GO POKOCHA ?? KOMU ZGRYZ ROKIEGO NIE BĘDZIE PRZESZKADZAŁ ?? Na prawdę jest pieskiem który zasuguje na miŁość!!! -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dropsik byŁ na spacerku i byŁ przytulany ale reszta :(:(:( Z Hubertem gorzej :( ledwo chodzi :( powoli się podnosi :( martwi mnie to :) oczka zaropiaŁe :( -
Spoko ;) a ja zapomniaŁam o Twoich nausznikach :oops: są w aucie , miaŁam Ci je oddać :razz: A w schronisku trochę zmian, kilka szczeniaków i dorosŁych piesków poszŁo do adopcji np ŁATKA (Bądźcie pieski szczęśliwe) !!! Na spacerek wyszŁo mimo deszczu 13 psiaków w tym pierwszy raz ZGRYZIK :) Zgryzik ma na imię naprawdę ROKI ale ma takie ząbki kochane że...:lol: koty i szczeniaki zostaŁy wygŁaskane na maxa dzięki 2 mŁodym wolontariuszkom Idzie i jej kuzynce Oli. Dziewczyny przyniosŁy też koce ;) a dzięki mojemu koledze z pracy zyskaliśmy kilka misek. Ogólnie byŁo miŁo i brudno ;) bŁoto nieziemskie ;) kto byŁ ten wie.
-
W tej chwili mamy 2 podrostki jasną i czarną w ostatnim ciemnym boksie za budynkiem schronu, w kuchni malucha czarngo, starszą czarną dziewczynkę , Kreseczkę i szczeniaczka w Łatki z fajnym różowym noskiem ;) oraz 2 dziewczynki póŁroczne (też w boksie :( siostry, nie ma natomiast już RAMBO (mam nadzieję że ma dobry dom) i nie ma jednej podrostki (też mam nadzieję że trafi do dobrych ludzi).
-
dzięki Frotka już czytaŁam, patrze na jego zdjęcia i chcę go przytulać ile się da , tylko nie wiem co z tym żebrem byŁoby gdybym go puczyŁa ;)