Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Słonko świeci !!!!! Piesku grzej się ile możesz !!!!!
  2. Dla mnie też jest piekny ale wiem już że pieski które mnie chwytają za serce siedzą w schronie :(:(:( oj żeby tym razem tak nie byŁo!!!!
  3. Na razie cisza , dostaŁam dziś pieniążki za kastrację od Agnieszki CO i od Asi i Ginger, bardzo dziękuję !
  4. w naszym schronisku jest pies bernardyn, będzie kstrowany za tydzień, oczywiście można to przyspieszyć, na razie bardzo spokojny ;) i duuuuuży. Ma 5-6 lat. WŁaściciele mieli się po niego zgosić ale już wiadomo że się nie zgoszą :( więc w razie potrzeby proszę o kontakt na PW z _bubu_ lub Hund lub tel 515-242-723, 604-950-574
  5. Hansik ale masz życie chŁopie !!!
  6. Bianka najpierw zwiaŁa z kojca , nastąpiŁa chwila grozy bo na wybiegu byŁa Warka Lisek i Miś ale Bianka zachowaŁa się z klasą :) powąchaŁa każdego i pobiegŁa dalej :) potem spokojnie wróciŁa do kojca i czekaŁa na swoją kolej spacerku :) No a na spacerku ;) znalazŁa sobie super dużą kość i niosŁa ją do schronu caŁą drogę by jak twierdzi saba210 zaszyć się z nią w budzie i schrupać :)
  7. Czeka :) a na końcu po spacerku zaszywa się w budzie żeby odpocząć :)
  8. ByŁ Misiu :) nie wiem może nie miaŁa nastroju na biegi aż tak szybkie jak zawsze ;) w każdym razie pierwszy raz nie miaŁam zadyszki :)
  9. [quote name='auraa']biedactwo straszne. pazury ma chyba dłuższe niz zęby[/QUOTE] Tak ma bardzo dŁugie ale za dużo steru ma na razie żeby jeszcze brać się za kosmetykę Łapek . dawno nie widziaŁam takiego przerażenia :(:(:( Piesku musimy znaleźć ci dom.
  10. Tak aga to ten rozmiar mini co nas rusza za serce :( i jeszcze ta mordke i tem zgryz :(:(:( zobacz wątek tam jest więcej zdjęć [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9235807#post9235807[/URL] a butelka spokojnie poczeka ;) Trzymam za Kropka !!i za Zgryzika !!
  11. PoszalaŁ :) Iga biegaŁa a Miś razem z nią :) wytuliŁa go ile miaŁa siŁ , ja też ;)
  12. Zgadnijcie co stawierdziaŁa mŁoda wolontariuszka która pierwszy raz byŁa w schronisku i poszŁa na spacerki ?? Najpierw dostaŁa Liska z przydziaŁu a potem Koralika ;) hahahah zapytaŁa czy wszystkie psy w schronie mają ADHD ?? DaŁam jej na końcu Dropsika na ochŁonięcie bo Lisek doprowadziŁ ją do kolki a Koralik do mokrych butów :)
  13. Aga dzięki za butelkę ;) barzdo Ładny zrobiŁaś portrecik Kropkowi :) musi kogos zauroczyć jest maŁy Ładny i nauczony czystości , coś mi się zdaje że Kraków jest jego przeznaczeniem ;) Zgryzik pozdrawia ze schroniska :( [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8356/54959001ax7.jpg[/IMG]
  14. Jest kochany, od ostatniej niedzieli nie ma dnia żebym o nim nie myślaŁa, wystraszony, zmarznięty,:( jest tak chudziutki że kosteczki przebijają się mimo lekko kosmatego fyterka. ByŁ tak przerażony w ostatnią niedzielę że w panice obijaŁ się o ściany biura :(:( Dziś nie chciaŁ wyjśc z bosku :(:( ale ja się uparŁam, chyba mnie pamiętaŁ od ostatniego razu bo w końcu podszedŁ i Łapką zaczepiaŁ mnie o kolano :( Na spacerku byŁ bardzo grzeczy, stawaŁ sŁupka i nasŁuchiwaŁ zupeŁnie jak Surykatka ;) Nie chciaŁ wracać do schroniska :( zacząŁ się ponownie trząść i uciekać :( KTO GO POKOCHA ?? KOMU ZGRYZ ROKIEGO NIE BĘDZIE PRZESZKADZAŁ ?? Na prawdę jest pieskiem który zasuguje na miŁość!!!
  15. Dropsik byŁ na spacerku i byŁ przytulany ale reszta :(:(:( Z Hubertem gorzej :( ledwo chodzi :( powoli się podnosi :( martwi mnie to :) oczka zaropiaŁe :(
  16. Spoko ;) a ja zapomniaŁam o Twoich nausznikach :oops: są w aucie , miaŁam Ci je oddać :razz: A w schronisku trochę zmian, kilka szczeniaków i dorosŁych piesków poszŁo do adopcji np ŁATKA (Bądźcie pieski szczęśliwe) !!! Na spacerek wyszŁo mimo deszczu 13 psiaków w tym pierwszy raz ZGRYZIK :) Zgryzik ma na imię naprawdę ROKI ale ma takie ząbki kochane że...:lol: koty i szczeniaki zostaŁy wygŁaskane na maxa dzięki 2 mŁodym wolontariuszkom Idzie i jej kuzynce Oli. Dziewczyny przyniosŁy też koce ;) a dzięki mojemu koledze z pracy zyskaliśmy kilka misek. Ogólnie byŁo miŁo i brudno ;) bŁoto nieziemskie ;) kto byŁ ten wie.
  17. W tej chwili mamy 2 podrostki jasną i czarną w ostatnim ciemnym boksie za budynkiem schronu, w kuchni malucha czarngo, starszą czarną dziewczynkę , Kreseczkę i szczeniaczka w Łatki z fajnym różowym noskiem ;) oraz 2 dziewczynki póŁroczne (też w boksie :( siostry, nie ma natomiast już RAMBO (mam nadzieję że ma dobry dom) i nie ma jednej podrostki (też mam nadzieję że trafi do dobrych ludzi).
  18. Mimo że deszczyk trochę padaŁ nie oodpuściŁam masz rację ;) Warka byŁa nadzwyczaj spokojna i grzeczna :)
  19. Nikt nie chce zająć się Kajtkiem?? On jest kochany i pragnie bardzo być blisko tego kogoś jednego jedynego na zawsze !!!
  20. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja będę na 100% :multi: Bubu, a będziecie jutro na Dogomaniackim spacerze?[/QUOTE] Oznacza nie nie będę ;)
  21. rotek ja uważam że karma zawsze się przyda i zostanie zjedzona ze smakiem ;) ale jeśli w jakimś schronisku psy gŁodują a my będziemy walczyć jak lwy o nią to zachwamy się podle.
  22. dzięki Frotka już czytaŁam, patrze na jego zdjęcia i chcę go przytulać ile się da , tylko nie wiem co z tym żebrem byŁoby gdybym go puczyŁa ;)
  23. [SIZE=3][COLOR=red][B]KTO JEDZIE JUTRO DO SCHRONU ?? WYJAZD JEST GODZINĘ PÓŹNIEJ CZYLI O 8.30. SCHRON JEST OTWARTY OD 9TEJ !!!! MOŻEMY SIĘ WYSPAĆ :)[/B][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...