Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. ŚniŁo mi się że wszystkie psiaki szczeniaki znalazy domki !!! Szkoda że to byŁ sen...
  2. Myślę że jeden problem mamy z gŁowy :) mianowicie MIŚ mieszka niedaleko Bielska-BiaŁej :) czy mogę prosić o kontakt telefoniczny ?? ja zadzwonię tylko poproszę o numer na PW
  3. Myślę że jeden problem mamy z gŁowy :) mianowicie MIŚ mieszka niedaleko Bielska-BiaŁej :) czy mogę prosić o kontakt telefoniczny ?? ja zadzwonię tylko poproszę o numer na PW
  4. Na spacerze prawie nie zauważa że jestem koŁo niego. Biega ile tylko może , byle szybciej byle dalej ;) wącha, szuka, kopie ;) szczenię doskonaŁe :) ale po powrocie do lecznicy z kolan by nie zchodziŁ :)tylko się przytula i przytula ;)
  5. Cyganek wczoraj na spacerze wybieraŁ sobie trasę sam ;) tam gdzie chciaŁ tam szliśmy :) bardzo mu się to podobaŁo :) dostaŁ świeży kocyk na legowisko i miseczkę czegoś dobrego. Niestety nie chce jeść tej zdrowotnej eukanuby :(
  6. Niestety nie daŁam rady, życie nie zawsze daje to co chcemy. Mam nadzieję że maleństwo ma się dobrze.
  7. Aga ja też za to trzymam i choć maŁo jestem tu ostatnio życzę wszystkiego dobrego Kropkowi!
  8. Przykro mi że w tym tygodniu Cię nie zobaczę piesku :(
  9. dziękuję !!! Piesku musi się ktos odezwać !!! Ktoś o dużym sercu!
  10. Dużo razy się zastanawiałam czy pieski czują śmierć pana ? chyba wierzą jednak że przyjdzie i będzie znowu jak dawniej!
  11. Może dziś ktoś zadzwoni?? Nie uważacie że dziś jest dobry dzień na telefon??
  12. On nawet do budy nie wchodzi :( pewnie jeszcze nie odkryŁ że tak może się schronić :(
  13. Piesku trzymaj się dzielnie, wiem że się trzęsiesz ze starchu że ci zimno ale wytrzymaj!
  14. Dzięki Aga !!!!Za wszystko!
  15. Trzymam kciuki za owocną wizytę Kropek mam nadzieję że bedzie pakowaŁ po niej walizki !!! A jak mikrus im nie będzie odpowiadaŁ :mad: nie nie możemy palić mostów :evil_lol: może inny psiak tam zamieszka :cool3: tylko tak delikatnie szepnij :evil_lol:
  16. Właśnie ;) może kogoś kto ma puste mieszkanko też tak chwyci za serce !
  17. Święto będzie :) tak jak po Hience-Zenusiu!!! Ale na jego przykładzie wiemy że marzenia się spełniają :)
  18. Cyganek dostał nową karmę, tym razem z eukanubu, mam nadzieję że po niej choć trochę przytyje , nadal jest bardzo bardzo chudy :(
×
×
  • Create New...