Myślę że jeden problem mamy z gŁowy :) mianowicie MIŚ mieszka niedaleko Bielska-BiaŁej :) czy mogę prosić o kontakt telefoniczny ?? ja zadzwonię tylko poproszę o numer na PW
Myślę że jeden problem mamy z gŁowy :) mianowicie MIŚ mieszka niedaleko Bielska-BiaŁej :) czy mogę prosić o kontakt telefoniczny ?? ja zadzwonię tylko poproszę o numer na PW
Na spacerze prawie nie zauważa że jestem koŁo niego. Biega ile tylko może , byle szybciej byle dalej ;) wącha, szuka, kopie ;) szczenię doskonaŁe :) ale po powrocie do lecznicy z kolan by nie zchodziŁ :)tylko się przytula i przytula ;)
Cyganek wczoraj na spacerze wybieraŁ sobie trasę sam ;) tam gdzie chciaŁ tam szliśmy :) bardzo mu się to podobaŁo :) dostaŁ świeży kocyk na legowisko i miseczkę czegoś dobrego. Niestety nie chce jeść tej zdrowotnej eukanuby :(
Trzymam kciuki za owocną wizytę Kropek mam nadzieję że bedzie pakowaŁ po niej walizki !!!
A jak mikrus im nie będzie odpowiadaŁ :mad: nie nie możemy palić mostów :evil_lol: może inny psiak tam zamieszka :cool3: tylko tak delikatnie szepnij :evil_lol: