Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Nie da się pomóc wszystkim psom to fakt, ale robimy co możemy a usypanie to poddanie się. Trzeba jednak w tym przypadku spróbować !
  2. Dziękuję !! Tyle że to są 2 tygodnie , 14 dni na znalezienie czegoś nowego, jeśli jutrzejsze rozmowy u nas nie przyniosą rezultatu piesek jednak pewnie pojedzie do Was.
  3. Mam pierwsze informacje, hubert jest zagłodzony, rzuca się na jedzienie, po południu będą wyniki badań, został odrobaczony, jutro czeka go kąpiel> Żyje!!!!!!! To wspaniała wieść!
  4. I tutaj kolejny przykład braku domków i tymczasów w okolicy :( Aga myślę o was ale nikt nie pyta o Kropeczka :(
  5. dzięki za wsparcie, ja się nie poddaję cały czas próbujemy znaleźć tymczas na miejscu.
  6. Zgryziu czeka na lepszy los i wierzę że mu się uda :)
  7. Jest kilka osób które tu zaoferowały pomoc finansową ale zdaje sobie sprawę że jest to długie lecznie (przykład Kajtka) a my już jesteśmy na długach.
  8. Nie zostawimy go tylko szukamy lepszego rozwiązania, po 2-3 tyg inny pies przychodzi w to miejsce więc my musimy swojego zabrać, kto po niego pojedzie? kto da na benzyne na tyle kilometrów? już samo leczenie duzo wyjdzie.
  9. Niestety po 2-3 tygodniach pies będzie do zabrania w niewiadome miejsce.
  10. Nawet wczoraj nie dawał za wygraną choć byŁ taki słabiutki :(
  11. Hubert całą drogę próbował stać lub siedzieć, niestety był za słaby, całą drogę męczył się , leżał w wymiotach, posikany w kale :( Zatrzymywałyśmy się żeby mu pozmieć ręczniki i ilekroć zdawało nam się że przestaje odddychać. Monika z którą pojechałam zfinansowała całą podróż i dla niej wielkie podziękowanie! Przyjęto nas bardzo serdecznie , Hubert miał już przygotowane posłanie mimo że przyjechał ze swoją pościelą, chciał za nami wyjść :( ale wiem że został w dobrych rękach ! Aga dziękuję za szybką akcję za troskę i pomoc Hubertowi, podziękuj proszę rodzinie są niesamowici.
  12. Idę się pakować na wyjazd. Trzymajcie kciuki za szczęśliwą podróż!!
  13. Wiem widziaŁam kamień spad mi z serca :)
  14. Gdzie mieszkasz ?? Boże niech to będzie prawdą !!!
  15. Wyjazd przeniesiony na wcześniejszą godzinę , o 20:15 odbieram Huberta i w drogę!
  16. Możesz samą obecnością na tym wątku ;) jest dzięki temu na pierwszej i może ktoś to dostrzeże!
  17. Hubert już w lecznicy ! O 22giej rusza w podróż po lepsze życie!
  18. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104468[/URL] [COLOR=blue][B]BAZAREK NA LECZENIE HUBERTA!!!!![/B][/COLOR]
  19. Wszystkich którzy chcą najeżdżać na mnie poproszę o opuszczenie wątku bo nie powstał on po to aby się kłócić. Powstał aby znaleźć tymczas lub dom stały dla psa. KUBUŚ szuka ciepłego kąta!
  20. Więc piszę konkretnie, w okolicy jest jeden normalny hotel gdzie bez wyrzutów można zostawić psa. Właśnie w nim przebywa nasza Bajka, zabrana tylko na leczenie tylko na tydzień jest tam od września . W jednej lecznicy w której możemy zostawiać zwierzaki mieszka Kajtek (zabrany na tydzień ,w październiku tak samo z zapaleniem pŁuc), za nim przyszedł Cyganek też tylko na leczenie, potem Tarntula też tylko na leczenie , nie ma dnia żebym nie słyszała pytania kiedy je bierzemy. Jest jeszcze jedna lecznica ale tam Fiona była na tymczasie i była za długo więc też krzywo patrzą. więc gdzie ? Kto ma konkretna propozycję?
  21. Nie zamierzam się sprzeczać , wiem że jemu pomoc jest potrzebna na gwałt , znam ten kaszel wiem co oznacza. Napisz mi tylko co po tygodniu ? Zawieź mam do Ciebie?
  22. U mnie karteczki znikają ale Kajtusia dalej nikt nie chce :( Musimy jednak pomóc Kubie mimo tej ciężkiej sytuacji!
×
×
  • Create New...