Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Mam nadzieję że od miasta :) ale nie wiem , jak ją poznałam już to imię było jej przydzielone, nie wiem kto je wymyślił. Pani kier mi ja przedstawiała kiedy prosiłam o przedstawienie tych najbardziej potrzebujących domu.
  2. Mam w aucie 2 duże puszki, Kajtek i Cyganek mają saszetki moge zawieźć je Kubie .
  3. Kolejna bida :( tym bardziej żal że garnie się do człowieka....
  4. NIe prałam :) wszystkie 3 śmierdzą schronem dlatego woże je w aucie :) hahahahah na niedzielę są jak znalazł :)
  5. Nie spada :) Mam jeg zapach na swojej kurtce :) pamiątka po transporcie ;) będzie mi przypominał Huberta zanim proszek do prania się nim zajmie :)
  6. To super !!!! I buziaki dla Ciebie!!!!!
  7. W schronisku jest od lat, początkowo futerko było normalne :( tylko to oczko :( podejrzewam że zrobił to jej jeden ze współlokatorów bo zawsze była z ostrymi psami :( Jakiś czas temu z jednej strony zrobiła siię jej łysa plama, myślałam że to otarcie , że gdzieś w budzie ma coś ostrego albo pogryzł ją Reksiu( widziałam kilka razy jak na nią napadał :( ), zwłaszcza że po pewnym czasie futerko zaczęło odrastać . Kilka tygodni temu plama się powiększyła a z drugiej strony zaczęła powstawać identyczna. :( zastanwiam się dlaczego obie plamy są po 2 bokach ale w tych samych miejscach? Patia czy u Misia tez tak było?
  8. :) każdy przystanek z Żywca do Bielska ma teraz swój plakat :) , zatrzymywałyśmy się gdzie się dało :) oj gdyby to przyniosło dobre domki!!!!
  9. Tak wpychac na siłę :( a on ucieka :( Aga ale on ma ogniki diabelskie w oczkach nie? :evil_lol: Ma coś takiego co ma moja Sari, patrzysz na niego i już wiesz że cos kombinuje :evil_lol:
  10. Gdzie byliście?? Mnie tez ostatnio Kajtuś pociągnął w zupełnie inną stronę niż zawsze :) i było ziewdzanie osiedla przy ul. Bogusławskiego :)
  11. Krzywda wraca ;) A Lisiu jeszcze będzie miał swój doemk, dobry domek!!!!
  12. Piesku przytulaj się do Liska!!!! Mam nadzieję że śpią razem w jednej budzie!
  13. Ja nawet nie mam drukarki :( Kropku musi się znaleźć dobry dom!!!!!
  14. Przypominam o bazarku dla Huberta ;) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104468 Każde podbicie powoduje że bazarek ląduje na pierwszej stronie i zwiększa szansę na pomoc pieskowi!
  15. :) Przynajmniej im cieplej w nocy jak razem śpią :) budę mają tylko jedną .
  16. [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/6761/12bn0.jpg[/IMG] HUBERT !
  17. Hubert do schronu przyszedł z łańcucha, sama zdejmowałam mu to co miał na szyjce :( metalowe duże koło do którego musiał być przypięty :( ale koło było na normalnej skórzanej obroży, może wcześniej mieszkał w domu? zastanawiałam się nad tym już w schronisku.
  18. Cieszę się że Kubuś ma na wątku przyjaciół, dziś wielki dzień negocjacji o jego pobyt w lecznicy, jutro drugi wielki dzień poproszono mnie o spotkanie w Powiatowym Inspektoracie Weterynari , mam nadzieję że spotkanie przyniesie pozytywne zmainy dla mieszkańców schroniska!.
  19. Lira jest kochanym psem, przyjaźnie nastawionym do człowieka i innych psów, kiedy była dominowana przez współlokatora Reksia poddawała się bez walki.
  20. Aga dzięki za wiadomości! I za to że czuwasz! Bardzo się cieszę że już lepiej !!!!!!!!!
×
×
  • Create New...