Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. u nas jedynie Canis jest godny polecenia.
  2. wie co dobre :)
  3. Co do bazarku to dałam kilka reklamówek budryskowi z rzeczami, nie mam jak wystawić. Na pewno uzbieram coś jeszcze , Reksiu musi mieć swoje pieniążki inaczej Irenka nie da rady. Cieszę się że staruszek ma towarzystwo pudelka :) super to wygląda jak skacze do pomieszczenia Reksia, tam i z powrotem :)
  4. niestety nie mam netu :( i paru innych rzeczy między innymi firanek co bardzo się podoba sąsiadom :p w tej chwili jestem w pracy :razz: jak miło pracować p 11 godzin dziennie :razz: mając świadomość że pierwszy dzień wolny to 11 grudnia :angryy: Właśnie łamię regulamin i siedzę na dogo :evil_lol: powoli naginam .
  5. Biedny Kacpuś :( oczka coraz bardziej niebieskie :( czy on zobaczy swój dom...
  6. Bąbelek u mnie w domu zachowywał się na medal ! Na początku trochę bał się schodów ale daliśmy radę w końcu to 1 piętro :) Dziewczyny Masza i Sari przyjęły go pozytywnie. Jest nadal bardzo nieśmiły i delikatny, wszystko obserwował z pod stołu. Przespał całą noc spokojnie , nic nie nabrudził. Kilka razy przyłapałam go w nocy jak nas obserwował z progu ale nie miał śmiałości wejść do pokoju, wybrał legowisko w kuchni. Kąpiel mu się bardzo nie spodobała , chrumkał zabawnie i usiłował wyskoczyć, raz z pozytywnym skutkiem dlatego kończyliśmy już kąpiel w dwie osoby. Bardzo bał się mojego Tzta ale po pewnym czasie dał się przekonać żę nic mu nie grozi i asystował potem we wszystkich pracach :) wogóle jest kochany !!!! Wieczorem bał się iść na spacer :( chyba tego że nie wróci, nie chciał wyjść z miewszkania potem z radością wrócił. Spodobał mu się balkon i nie ukrywam siknął żeby zaznaczyć teren , chyba potraktował to jak mały wybieg :) Bąbelku bądź szczęśliwy !
  7. Irenka uściski dla Ciebie !!! Budrysek nie przejmuj się że będzie barak dla kotów , na pewno będzie lepszy niż to co teraz jest...
  8. Jasiu nadal czeka :( jedyny dobry gest w jego stronę to naprawiony dach boksu, już się przynajmniej deszcz na Jasia nie leje.
  9. tyle że o DT cisza :( została mi mała kwota z bazarków więc dołożę do faktury ale to nadal kropla w morzu potrzeb.
  10. Ja już też się szykuję :) domownicy powiadomieni :) Bąbelku przywbywaj ! Mam nadzieję że się nie obrazi za kąpiel !
  11. kto był zainteresowany losem biłej husky dlatego piszę że sunia miała iść na szkolenie wraz ze szczeniakiem malamuta ponieważ pojawiły się probley. Państwo walczą ! Wysłałam ich do Canisa mam nadzieję że się uda i zostanie w tym domu. W każdym razie podobno jest bardzo pojętna, kochana i bardzo dużo umie, ktoś kiedyś poświęcał jej dużo pracy i czasu.
  12. [quote name='peate']a czy w tym schronisku kierowniczka nie mogła by "wymienić" personelu? wiem, że tam pewnie wypłata żadna, no ale może udało by się znaleźć jakichś ludzi bardziej interesujących się losem zwierzaków :roll: a tak na marginesie to czy ta kierowniczka też nie powinna być w godzinach pracy na miejscu :razz:[/quote] niestety kier nie ma wpływu na personel, zatrudnia ich urząd miejski.
  13. niestety pierwszy wolny dzień mam 11 grudnia... :(
  14. Reksiu na pierwszą : ) u Ireny ma jak w raju, przytył niesamowicie futerko mu błyszczy, łapki ma grubiutkie :) pyszczek się śmieje tylko oczka błękitne...
  15. Przy mnie też kuleje na tę łapkę ale nie odbiera mu to zadowolenia z życia. Plakat rzuca się w oczy na tablicy ogłoszeń, widziałam wczoraj, mam nadzieję że przyniesie pozytywny skutek.
  16. Nela trzymaj się , Rudzia została w naszych sercach i myślach !
  17. Kacperek może mieć 15 lat...jego oczka są powoli coraz bardziej niebieskie :(
  18. Max jest szczęśliwy !!!! wiem to na pewno !!!
  19. staruszki nie mają wiele czasu :( czekają na swoją szansę w ciszy ... :( czy tak musi być ??
  20. przystojniak w tym ubranku :)
  21. Jest naprawdę smutny :( był czas że miał lepsze nastroje a teraz :( czy już się poddaŁ ....tak mi go żal. Ostatnio mogłam go wypuścić jedynie na wybieg.
  22. Miki na pierwszą !! Niech ktoś Cię zauważy !!!
  23. Dropsik nigdy nie był w schronie tak radosny jak teraz w lecznicy. musiał na prawdę odczuć różnicę. Macha ogonkiem , podbiega i wita się radośnie a w domu obiega wszystkie kąty zadowolony..... domek na stałe konieczny ... tylko gdzie on :(
  24. Odebrałam telefon od pani która chce zostawić psa na hotelu w żywieckim schronisku. Na pytanie czy wie jakie są warunki odpowiedziała że wie, że on już tam zostawał, warunki są dobre , czysto , schludnie zadbane wszystko. Za parę dni go odbiorę....:placz:
  25. Jeśli chodzi o Laurę to nie było jej w schronie zaraz po [B]Festynie dla braci[/B] [B]mniejszych[/B] , tak jak Iskierki ... A Molek nie przypomina Wam psa który już kiedyś był w schronisku?? Klusek jest podobny za to do Kajtka ;) Budrysek proszę napisz czy zostawić bazarki na Lelewela ? Mogę je zabrać jak pójdę do Dropsika.
×
×
  • Create New...