-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:razz: Jakieś foty? :lol: Mój syn chciałby na Maksa popatrzeć, w końcu to jego imiennik :razz: Pozdrawiam[/quote] ...ostatnio nic nie robiłyśmy:oops:, trochę wcześniej są foty Maksa.... postaram się poprawić:p A.
-
[quote name='Kinia']Facebook pochłonął ją całkiem...[/quote] ...na to wygląda:evil_lol: A.
-
[quote name='Asiaczek']Jak rozmawiałam z [B]jamnicze[/B] przez telefon, to była pełna energii...:evil_lol: Pzdr.[/quote] ....a kiedy to było;) A.
-
jakie cudne zdjęcie....lew i "myszka":loveu: [url=http://img195.imageshack.us/my.php?image=zdjcie00024.jpg]ImageShack - Image Hosting :: zdjcie00024.jpg[/url] A.
-
[quote name='Asiaczek']Jamnicze... Jamnicze... Jamnicze... - zgłoś się! Tutaj Asiaczkowo i inne zaprzyjaźnione osoby wzywają!:lol: pzdr.[/quote] ...myślę, że są padnięci ;) A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:lol: Witam, a co u Was słychać? Jak minęła niedzielka?[/quote] Dziekuję, całkiem przyjemnie....rano słońce i ciepło - spacerowo, a później deszcz ulewny i burza.....było śpiąco i leniwie;) A.
-
[quote name='Asiaczek']Dzisiaj? Przy niedzieli zabrali Wam prąd...?:crazyeye: O, jakie chamidła...:mad: Pzdr. Pzdr.[/quote] dziś nie, ale czasem im się udaje pozbawić nas elpstryki:cool3: A.
-
Hej, ale Birma fajna jest....lubię ją ;):lol: A.
-
Asiu [color=#ff0000]w[/color][color=#f02a0e]i[/color][color=#e2531c]e[/color][color=#d47a2a]l[/color][color=#c69d38]k[/color][color=#b8bc46]i[/color][color=#aad655]e[/color] [color=#8df771]g[/color][color=#7ffe7f]r[/color][color=#71fd8d]a[/color][color=#63f69b]t[/color][color=#55e7aa]u[/color][color=#46d3b8]l[/color][color=#38b8c6]a[/color][color=#2a98d4]c[/color][color=#1c74e2]j[/color][color=#0e4df0]e[/color] A.
-
[quote name='gosiaja']na dłużej dziś raczej mi się nie uda ładna pogoda szkoda siedzieć przed kompem[/quote] Hej, hej:lol: u nas było ładnie, ale za króttko.....:mad: A.
-
Cześć witam się;) A.
-
Cześć niedzielnie;), nam też czasem zabierają prąd....:cool3: A.
-
Witam w niedzielne popołudnie:p A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=darkred]CUDNY!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#8b0000]A.[/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] -
[quote name='deer_1987']No i nareszcie po pracy i odpoczynku melduje sie tutaj :D[/quote] Miło, że zaszłaś do nas:lol: A.
-
[quote name='deer_1987']No i nareszcie po pracy i odpoczynku melduje sie tutaj :D[/quote] miło, że zaszłaś do nas:p A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='aleksandra2323']Z mojej strona stała.... ale mała niestety. Na czym polega bazarek? Czy to rodzaj licytacji przedmiotów na rzecz psiaka?[/quote] tak coś wtym rodzaju, chyba że jest w opcji "kup teraz" A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
...z tego co pamiętam, to poza Pusią z forum szpiców wszystkie wpłaty były stałymi deklaracjami :roll: m. -
[quote name='Yanni']Ja nie jadę- solidaryzuje się z tymi co powiedzieli rok temu ze nie przyjadą juz do W-wy. Za parking to juz pewnie będą w tym roku chcieli po 40 zł.!!! bo rok temu był 30 !!! Ceny maja tak wyśrubowane jakby to było Tokyo albo Paryz.[/quote] ...w Poznaniu parking kosztował 50 PLN:eviltong:
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='edie21']ja mam juz wilczego szpica psa ale pewnie 5 letni samiec z drugim starszym napewno zbyt szybko się nie dogada. raczej to w ogóle nie byłoby możliwe. pomijając już te małe. suki to suki. byłoby dobrze ale mały reproduktor to by nieżle samsona wkurzał.długo mi chodziła po głowie szpicka na wystawy ale wiem że nie dam rady. ani finansowo ani ambicyjnie. właściwie to nie na teraz. za bardzo długie parę lat. już mam małe szpice wystawowe i to mi starczy. ale co ja tu piszę? to pewnie nie tylko poroniony pomysł ale napewno poroniony. po pierwsze nie mam stałej pracy ale od czasu do czasu,sezonowo a poza tym u mnie siedziałby na podwórku i na korytarzu by spał, raz co raz przeganiajac się z drugim i pewnie musiałabym je separować. z tego co już się zorientowałam, to raczej cieżko jest dorosłym samcom szpica się polubić na tyle by przynajmniej się ignorować. do tego te najmniejsze psinki u mnie. może by nie polował na nie ale z innej strony to dwa takie duże psy przed bramą wrażenie by robiły.... deklaracja z mojej strony: chęci mam dobre ale rozum mówi nie. a wy to tylko potwierdzicie dla mojego spokoju i wylejecie mi kubeł zimnej wody na głowę. mie mam teraz warunków a niego. o jednego dorosłego samca wilczego za dużo. no hyba że się mylę.[/quote] Dziewczyno, powiem wprost, wybij to sobie z głowy.... A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Edie, dziekujemy za rozwazania. Wprowadzimy jednak na razie pomysl ihabe. Tylko chyba mamy troche malo pieniedzy. Drogi ten hotel. I cioteczki, czy te wplywy to stale deklaracje?[/quote] Moniko, podlicz ile pieniędzy powinno być z zadeklarowanych wpłat.... A co do socjalizacji Samsona z innymi dorosłymi samcami....to moim zdaniem, sznse na powodzenie są niewielkie, zeby nie powiedzieć niewykonalne. Szpic jako pies pierwotny lubi awantury, jeżeli sam nie zaczepia, to czeka na okazję do bitki. Mam 2 samce i oba awantury rozgrywają inaczej..... można zobaczyć jak Samson będzie reagował na psy mniejsze od siebie, ale na wprowdzanie go do domu, gdzie byłby już pies dorosły wydaje mi się niedobrym pomysłem. Nie wiemy nic o jego życiu sprzed schronu i dlatego należyałoby szukać domu dla Samsona bez drugiego samca.... A. -
Dzeń dobry, miłego dnia:lol::lol: A.
-
Cześć w sobotę:lol: miłego dnia A.
-
Witam się sobotnio, fajne lustrzane zdjęcia:lol: A.