-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:lol: Dzień dobry:lol: Kawka chyba wczorajsza ale dobra z rana ;)[/quote] ....No to jakieś zaniedbanie było wczoraj....:cool3: Miłego dnia:p A.
-
Cześć, jak przygotowania do wystawy...? A.
-
[quote name='Franka']Pierwszy raz zawitalam do waszej galeri :lol: i musze powiedziedziec ze sliczne macie te futrzaki :loveu: Pozdrawiam i zycze duuuuuuuzo sukcesow wystawowych[/quote] Witaj, miło że do nas przyszłaś:lol:, cieszę się, ża nasze futa przypadły Ci do gustu. Dziękujemy i zapraszamy częściej:lol::lol::lol: A.
-
Hej Lolciu, świetne foty a białasy urocze i futrzaste, że ho ho:lol::lol: A.
-
[quote name='jamnicze']A ja jadłam tylko młode truskaweczki :evil_lol:[/quote] zapewne były pyszne:lol: A.
-
[quote name='deer_1987']A u nas bedzie zaraz cos z taco :D tego typu [IMG]http://weblogs.newsday.com/sports/watchdog/blog/taco.jpg[/IMG][/quote] ..no całkiem smaczne jedzonko....;) A.
-
[quote name='Mudik']w porządku;), właśnie prawie skończyłam robić obiadek. Gołąbki z młodej kapustki, jeszcze tylko ziemniaczki:p:p, tylko dziś przez pogodę nie chce mi się iść z mudikami i Ungą do parku, pójdę chyba tylko na skwerek:roll::eviltong:[/quote] ja też młodze ziemniaczki już jadłam, z kopereczkiem...mniam, truskaweczki też:p A.
-
[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Szanowanie Maksiowi i Sparkowi...:lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Myślę,że też wybierzecie się do Białegostoku???:p[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zapowiada się niezła balanga...:evil_lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Mam nadzieję ,że starczy nam czasu na wystawienie piesów...:eviltong:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Aha,z nowości-chyba zwariowaliśmy,ale obiecaliśmy córce wypad do Krakowa-nie widziała jeszcze Wawelu!!!:mad:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No to jak łatwo się domyślic jedziemy przy okazji na wystawę ...:evil_lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ale tylko z AKIDO coby jednak ten Wawel zaliczyć.:cool3:[/SIZE][/FONT][/quote] ...Ale nas w Białymstoku raczej nie będzie, Jak wszystko będzie dobrze, to będziemy w tym czasie w Czechach.... a Wy nie przylecice do Warszawy......? A.
-
[quote name='Mudik']W Łodzi też zimno i deszczowo, ponuro bleee:shake::shake::-(:diabloti:[/quote] Cześć Magda, pogoda wszędzie daje w kość:mad: ..a jak mieszka się w nowym mieście? A.
-
[quote name='gosiaja']Witamy się u nas chyba będzie padać taki chmury ciemne chodzi i wieje aż nic się nie chce miłego dzionka życzę[/quote] Cześć, mimo brzydkiej aury, pogody ducha:p A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jolu, a nie zmierzyłas go przypadkiem.....? A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atrisko']Słuchajcie ....ja nie mam pojęcia od czego zacząć...po prostu nie mogłam sobie odmówić przyjemności poznania naszego faceta i przedzierając się przez deszcz i burzę, dotarłam....Powitał mnie właśnie taki jak na zdjęciu: lekko zaciekawiony ale i z dystansem. Śmiało zbliżył się do samochodu i w przelocie przywitał ze mną. Powiem Wam po cichu, że on już ma "swoją panią" z której nie spuszcza wzroku ...gdzie Ona tam i on... Niestety pogoda nam nie dopisała i spaceru wspólnego nie było, ale za to mogłam doskonale go "obmacać" i nie posądzajcie mnie o molestowanie. Nie mam psiego chłopaka więc w "tych sprawach" nie czuję się jak sędzia kynologiczny. Ale starałam się...więc Sami jest szczuplutki, tak jak podpowiedziała Ania ma schroniskowe zaniki mięśniowe(co szybko nadrabia)....kręgosłup i żeberka policzysz bez trudu(jeszcze). Ale przy tym wszystkim humorek ma wyśmienity(on naprawdę przez cały czas się uśmiechał) i niespodziewanie dobrą kondycję szaty... Ihabe pięknie się spisuje wyczesując tony sierści, bo nasz szpic oprócz tego że brakowało mu witaminek teraz najzwyczajniej w świecie, zrzuca zimowy podszerstek. A jakie ma dredy na portkach:diabloti:....hooohoo. Ale jest piękny to trzeba przyznać : samcza głowa(oj troszku pokiereszowana), uszka duże w stylu nietoperka, piękne oczy, tułów krótki, zwarty-nie to co mój przegubowiec:eviltong: , mocne łapy i śliiiiczna zawijana na grzbiecie kita. A jaki już z niego pieszczoch...no i jest bardzo kontaktowy- czesanie odbywało się pod jego dyktando... kładł się to my czesałyśmy, coś mu nie pasowało dawał znak, ale z takim wyczuciem że nie podejrzewałabym o to "faceta z przeszłością". No dobra wystarczy bo mogłabym tak bez końca, a byłam tam raptem 1,5h....[/quote] .....Jolu, Jak ja ci zazdroszczę, też chciałabym go zobaczyć!!!!!! no, no uszy w jakim stylu:mad:, on ma duże ucho porządnego szpica (Maks ma takie uszy...) Cudny jest kudłacz:loveu: A. -
Dzień dobry, miłego dnia:) A.
-
Dzień dobry, [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1524/1524709ax9qrmt8ow.gif[/img][/url] A.
-
Cześć [B]jamnicze[/B], masz ochotę na.... [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1880/1880262bj4j9uib5m.gif[/img][/url] A.
-
Cześć Szybowce:p A.
-
Koffana jesteś:loveu: dziękuję za kaffkę, u nas leje, zimno i do .....:shake: A.
-
Ale słodki pluszak:lol::lol: A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
prawdziwy uśmiech szpica:multi: [URL]http://guli.it.pl/~ihabe/Szpicus_Samson_090528/IMG_3732.jpg[/URL] cudnie wygląda:loveu::loveu::loveu::loveu: a jaka ta okolica jest ładna:) A. -
[quote name='jamnicze']My z Serdelką też się witamy :gent:[/quote] Cieszę się, że Was widzę:lol: A.
-
[quote name='lolka75'][URL="http://img15.imageshack.us/my.php?image=webpeopledoggie.gif"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2002/webpeopledoggie.gif[/IMG][/URL] czesc Wilcze i Panciostwo:loveu:[/quote] Cześć Lolciu:lol:, fajnego jamniora nam przyniosłaś;) dzięki A.
-
[quote name='cropka']I Ty Brutusie :roll:... Nikon nie jest do końca oswojony, więc wyprowadzam go na smyczy...nawet jeśli poleci, to na pewno nie daleko :p. Ale jest w domu aparat, który z pewnością ma lepsze właściwości aeorodynamiczne :diabloti:... Ale jeśli by się zastanowić nad laptopem Graphi'ego :razz:, to jest dużo lżejszy od mojego...fru...fru...fru :cool3:. Wydaje się oświadczenie w brzmieniu: Cropka nadal będzie dążyć do rozwoju nauki i wiedzy na temat aerodynamiki sprzętu komputerowego. W miarę możliwośći rozwinie zainteresowania w kierunku sprzętu fotograficznego. Natomiast w trosce o zaspokojenie potrzeb poznawczych szanownych forumowiczów obiektami badawczymi zostaną sprzęty znajdujące się w zasięgu badacza, natomiast nie będące jego własnością. Graphi :cool3: chcesz być fajny?..[/quote] Cudne, popieram rozwijanie badań naukowych w tym kierunku:lol::evil_lol: Jesteście uroczy:p oboje A.
-
ale masz rozrywkowo:lol::lol::lol: A.
-
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry i Miłego Dnia :).[/quote] hej, hej my równiez zyczymy miłego dnia:p A.
-
Zyczę sobie i Mani miłego dnia:lol: A.