Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']W piątek idę na wesele a w niedzielę jako widz na wystawę do Raciborza to jak chcecie będą znowu jakieś fotki :cool3:.[/quote] pewnie, że chcemy:lol: A.
  2. [quote name='bety'][CENTER][B][SIZE=5][COLOR=magenta]HA[/COLOR] [COLOR=blue]HA[/COLOR] [COLOR=lime]HA[/COLOR] [COLOR=red]HA[/COLOR] [COLOR=dimgray]HA[/COLOR] [COLOR=cyan]HA[/COLOR] HA [/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=darkgreen]MAM[/COLOR] [/SIZE][/B] [B][SIZE=7][COLOR=red]SETĘ[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/CENTER] [/quote] ....Gatulacje!!!!!! A.
  3. [quote name='Asiaczek']... tak, tak. w jednym... Twoje zamiary spełzły na niczym... Pzdr.[/quote] .....jakie zamiary:crazyeye: A.
  4. [quote name='Asiaczek']Jeeeeee, zaśmiałam się i spadłam z krzesła...:evil_lol: Pzdr.[/quote] mam nadzieję, że jesteś w jednym kawałku.... A.
  5. ..zmiękczam:p [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/789/789368t6zrbw9gcs.gif[/img][/url] A.
  6. [quote name='Asiaczek']A ja jej nie znalazłam. Podaj link. Pzdr.[/quote] na tej samej stronie w prawym górnym rogu jest "english" A.
  7. [quote name='Vectra']znalazłam [URL="http://www.fcpr2000.org/jueces.html"]Federación Canófila de Puerto Rico[/URL] ktoś zna Hiszpański ? :)[/quote] jest wersja angielska A.
  8. [quote name='Buszki']Witam wszystkich ładnie. Zobowiązuję się porobić jutro zdjęcia wszystkim maluchom.Dzisiaj nie dam rady,bo znowu zrobiło się chmurno,pewnie kolejna burza nadchodzi.A jak jest burza,to ja nie mam internetu :angryy: (ale mam burzę :evil_lol:). Moje kociambry w końcu zaczęły same jeść i mogę mamusię wysterylizować(już nie chcę kociaczków,bo potem jest problem ze znalezieniem domków). A piesie...,to już zupełnie inna historia :lol:.Zaczynają galopady po kojcu,a wyjęte na zewnątrz-rozplaszczają się :evil_lol:.Mam nadzieję,że do zdjęć chociaż staną.[/quote] Hej, fajnei , że jesteś na łączach:lol:, u nas też chmurno jakoś i coś wisi w powietrzu..... A.
  9. ..i jeszcze:p [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1047/1047444azmp81le1x.gif[/img][/url] A.
  10. [quote name='Asiaczek']Noooo, ja taka całkiem bez serca to nie jestem. Zmiękczasz mnie, oj zmiękczasz...:roll: Ale ja twardo udaję twardą!:diabloti: Pzdr.[/quote] to, że masz[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/459/459830qyqjkq81to.gif[/img][/url] to widać.... udawaj, udawaj....nie ma przeszkód:evil_lol:, a ja postaram się poprawić;) A.
  11. [quote name='Vectra']to może pójdę na żywioł :evil_lol: nie będę szukać :siara: ale tamci byli przerażający , ten jest - delikatnie napiszę :evil_lol: poprawia humor[/quote] też jest sposób, a Pan wygląda...jak wygląda [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/860/860805y6eisau6gc.gif[/img][/url] A.
  12. [quote name='Asiaczek']Sprawdziłaś to na stronie Krakowa? Pzdr.[/quote] aha, Rafael De Santiago (PRI)[FONT=Czcionka tekstu podstawowego]Cairn Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Niemiecki terier myśliwski [/FONT][I][COLOR=black][FONT=Times New Roman](German Hunting Terrier)[/FONT][/COLOR][/I][FONT=Czcionka tekstu podstawowego], Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Staffordshire Bull Terrier[/FONT]
  13. [quote name='Vectra']to znaczy , że moje przerażenie jest uzasadnione ? :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: cały jakiś taki - groteskowy :mdleje: :evil_lol: :evil_lol: on sędziował coś tam , rok temu w Katowicach :roll:[/quote] ...nie mam pojęcia, jaki to osobnik, ale wydaje mi się troszkę dziwne, że z tamtych okolic sędzia do tej rasy, ale mam pomysł wejdź na stronę ichniejszego związku i zobacz jakie mają hodowle terierów to będziesz trochę oświecona w temacie, ja taki myk zrobiłam jak do wilczych miał być sędzia z jednego kraju z Ameryki Południowej (weszłam załamałam się i wyszłam:evil_lol:;)) A.
  14. [quote name='Asiaczek']Jeeeeee, jak ja uwielbiam takie tupanio-masowanie...:loveu::loveu::loveu: Juz słysze to mruczenie...:loveu: A ten czemu płakusia, co? Ooooo, dałam się złąpać na kocie animacje:p. O, nie! Nie zamydlisz mi oczu kiciami. [SIZE=5][COLOR=purple][B]F-O-T-K-I!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] Pzdr.[/quote] ....oszzzzz, a ja myślałam, że choć troszkę Cię zmiękczę..... [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/532/532985jxfhvfi1fx.gif[/img][/url] a tu nic....:shake: A.
  15. I ten Pan będzie teriery sędziował....:-o A.
  16. i jeszcze jednego malutkiego... [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1282/1282509vj3cn4am7k.gif[/img][/url] A.
  17. [quote name='Asiaczek']Mi wychodzi, że Puerto Rico.:lol: Pzdr.[/quote] ...egzotyczny troszkę;) A.
  18. [quote name='Asiaczek']Jutro po Kościele masz zrobić fotki. I nie chcę słyszec ani jednego słowa protestu! A najlepiej to zrób dzisiaj i dzisiaj wstaw.:diabloti: Pzdr.[/quote] ..kotka mam dla Ciebie:p [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/941/941731wmgm1m6y2n.gif[/img][/url] A.
  19. [quote name='Vectra']Asiaczku , sędziował Cię pan Rafael De Santiago ? wiesz coś może o nim ?[/quote] A ten pan z Hiszpinii, czy z innego kraju? A.
  20. [quote name='Asiaczek']... się jeszcze targuje... Oj, doigrasz się! Pzdr.[/quote] ..troszeczkę.. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1639/1639325m5ml5a9czk.gif[/img][/url] A.
  21. [quote name='Asiaczek']Dobrze, że sobie z tego lenistwa zdajesz sprawę...:lol: Ale, podejrzewam, że każdy z nas ma trochę lenia w sobie.:oops: No, dobra, dobra.[SIZE=5][B] Fotki!!!!!!![/B][/SIZE]:mad: Pzdr.[/quote] ...no będą, będzie troszkę czasu to się zrobi...:p A.
  22. [B][SIZE=5][COLOR=red]NOWY BAZAREK NA SZPICA SAMSONA[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-puzzle-kubki-na-hotelik-dla-samsona-do-25-vi-139580/#post12428024[/URL] [B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]ZAPRASZAM!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#006400][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]A.[/COLOR]
  23. [quote name='Asiaczek']Ania, coś Tyś się za bardzo pyskata zrobiłaś;). My tu grzecznie prosimy o fotki, a Ty... eh... Nie dyskutuj z nami,tylko rób foteczki i wstawiaj. Rozleniwiłas się, ot co! Pzdr.[/quote] Nie Asiu, zawsze miałam...niewyparzone co nie co:cool3:...może trochę lenistwa jest nie zaprzeczam:p A.
  24. cudne, ale tygrys jest... [URL]http://images50.fotosik.pl/141/011180400c06a57fmed.jpg[/URL] mordeczki malutkie:p [URL]http://images44.fotosik.pl/142/0ba05cd9e8974f3emed.jpg[/URL] słodkie kociombry[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125789g4tij8423v.gif[/img][/url] A.
  25. jakie słodkie:loveu: [URL]http://img38.imageshack.us/img38/3882/dsc02724d4.jpg[/URL] i nosek czarny już [URL]http://img38.imageshack.us/img38/3613/dsc02736boygreend5.jpg[/URL] cudne [URL]http://img38.imageshack.us/img38/1316/dsc02732girlwhited4.jpg[/URL] jaka japka otwarta:p [URL]http://img38.imageshack.us/img38/7623/dsc02726girlwhited4.jpg[/URL] piękne kluseczki:lol: uściski dla mamuśki wycałuj maluchy od nasz.....[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/671/671617k82sa51l12.gif[/img][/url] A.
×
×
  • Create New...