-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
fajne zdjęcie:) [url=http://img31.imageshack.us/i/runmiyamoto.jpg/]Imageshack - runmiyamoto.jpg[/url] A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']marzenia nie zawsze się spełniają ale podobno jak się czegos bardzo pragnie i do tego dąży to sie to spełnia:loveu: Dziś Sami był ideałem:loveu: On juz rozpoznaje samochód i czekał ze sznupkiem przyklejonym do siatki, myślałam, że się rozpadnie. Na spacerze z Westem też było nieźle:loveu: Pogoda był przesliczna a spacer długi i w pięknym malowiniczym m iejscu:loveu: Tylko te smutne oczy na pożegnanie:-([/quote] ...wien, że jak się czegoś pragnie moooocno to się spełnia:p super Samson, super szpic:multi: a Westik jest Twój osobisty? A. -
no teraz o niebo lepiej fajnie wygląda:p [url=http://img31.imageshack.us/i/liryszczerz.jpg/]Imageshack - liryszczerz.jpg[/url] A.
-
hej, koleś... [URL]http://img134.imageshack.us/img134/2697/spacer103.jpg[/URL] nos w nos;) [URL]http://img140.imageshack.us/img140/6721/spacer104.jpg[/URL] super zdjęcia:p A.
-
[quote name='bonsai_88']Kolejna starucha tutaj przylazła :diabloti:...[/quote] Milusia....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.
-
posążek;) [url=http://img146.imageshack.us/i/resizeofimg0306.jpg/]Imageshack - resizeofimg0306.jpg[/url] A.
-
fajne ujęcie:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/93750-albums664-picture1424.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Ela i Luna']Piesek sympatyczny tylko ta nazwa jakaś ... skomplikowana... :crazyeye: Jak poprawnie się ją wymawia? To jest szpic?[/quote] to nie jest szpic, to jest holenderska lub francuska krzyżówka wilka z owczarkiem niemieckim...chyba, inna niż wilczak i wymaga badzo dobrej socjalizacji i mocnej ręki, ma więcej wilka niż psa. Czytałam o tej rasie ładny jest, ale nie chciałabym go mieć.... A.
-
ładne, ale dlaczego takie małe....:( A.
-
[quote name='Selket']Śliczne fotaski :loveu: :loveu: Rozmawiałam dzisiaj z sędziną, że nie powinno się młodych piesków wystawiać w hali, bo potem bardzo często im się wystawy źle kojarzą. Ale nie wiem czy u Was są wystawy pod gołym niebiem :oops: :oops:[/quote] ...to nie jest takie oczywiste, Spark zaczynał się wystawiać na dworzu, a i tak zwiewał z ringu:evil_lol: moim zdaniem to kwestia czasu i trochę pracy;) A.
-
ale mina;) [url=http://img31.imageshack.us/i/p1016181.jpg/]Imageshack - p1016181.jpg[/url] ..ustaw image na większy rozmiar zdjęć, będzie lepiej widać A.
-
[quote name='Hiro']Dziekuję! Za chwilie też wrzucimy kilka zdjęć! kolor prawidlowa się nazywa BlUE(błękitny). Ale faktyczne wygłąda stalowo lub srebrnie)))[/quote] To bardzo się nie pomyliłam;) A.
-
ale Morasty jest duży:-o [url=http://img142.imageshack.us/i/83739905.jpg/]Imageshack - 83739905.jpg[/url] świetna fotka;) [url=http://img142.imageshack.us/i/42889610.jpg/]Imageshack - 42889610.jpg[/url] lubię takie ujęcia:) [url=http://img142.imageshack.us/i/38577734.jpg/]Imageshack - 38577734.jpg[/url] miś odpoczywa [url=http://img142.imageshack.us/i/50333061.jpg/]Imageshack - 50333061.jpg[/url] A.
-
fajny chłopak:lol: [url=http://img35.imageshack.us/i/resizeofimg0334.jpg/]Imageshack - resizeofimg0334.jpg[/url] jaka doopka;) [url=http://img194.imageshack.us/i/resizeofimg0365.jpg/]Imageshack - resizeofimg0365.jpg[/url] ma fajny kolor, taki stalowy...nie wiem jak się określa takie umaszczenie u Thaia A.
-
[quote name='bety']U mnie dogo śmiga ale żaba zwariowała - wgrała mi 4 fotki po czym teraz niby wgrywa a na koniec pisze mi komunikat "No files were uploaded" (czy jakoś tak) - i pokazuje mi że na stronie wystąpiły błędy :shake:. No i nie wiem co jest zgrane. Pzdr[/quote] to musisz żabe odswieżyć, albo otworzyć drugą żabę i robić na dwie;) A.
-
Fajne zdjęcia, ładne psiuchy:lol: A.
-
[quote name='cropka']Na moje fotki troszkę poczekacie :-(. Od wczoraj wieczora umieram sobie powoli w mękach...miałam początki zapalenia ucha...no i nie chciałam odpuścić spacerku, bo dawno Miś nie miał okazji wyszaleć się z baskami. No to teraz antybiotyk i przeciwbólowe :shake:. Jak trochę przejdzie, to postaram się wrzucić chociaż kilka najładniejszych fotek :p. Spacerek udany, Lira i Miś szczęśliwi i wybiegani. Ostateczny bilans spaceru na plus ;) tylko jeden zdechlak :lol:.[/quote] Bardzo Ci współczuję.... A.
-
O, p. Szutkiewicz z miarką;) [url=http://img269.imageshack.us/i/dscn5370f.jpg/]Imageshack - dscn5370f.jpg[/url] fajne zdjęcia A.
-
[quote name='bonsai_88'][B]Dorka[/B] żebyś wiedziała :evil_lol:. Zostałam już zaakceptowana jako bratowa/synowa [piję śliwowicę bez mrugnięcia okiem :diabloti:], ba, nawet udało mi się zobaczyć Górala :cool3:... to wielka sztuka, biorąc pod uwagę, że reszta osób słyszała tylko trzaskanie drzwi jak wychodził - nieśmiały jest chłopak i się nie pokazywał :evil_lol:. Za to poznałam starszego Górala i stanowczo stwierdzam, że na żywo to on jest dużo przystojniejszy niż na zdjęciach i ODZYWA SIĘ :evil_lol:... [B]Rinuś [/B]część stara :diabloti:... zdjęć nie będzie :razz: [B]Maks[/B] cześć :loveu:[/quote] no nieźle, śliwowica bez mrugnięcia, gratulacje;) A.
-
[quote name='bety']oczywista oczywistość :cool3: Pzdr[/quote] to teraz fotki.....:p A.
-
[quote name='bety']Ano super, super :multi: teraz mam dodatkową robotę :evil_lol:, bo mi licznik pokazuje 316 zdjęć. Zobaczymy ile z tego się nadaje do publikacji. :roll: No ale na całe szczęście to ja lubię "tą robotę". :lol: Pzdr[/quote] ...czyli spacer udany.... A.
-
[quote name='sylrwia']buuu ... :-( [B]Marks i Spark[/B] czy wybierasz sie może do Kosic?? Szukam transportu :([/quote] niestety nie:shake:, w tym czasie Mani nie będzie A.
-
[quote name='Hiro']Dzięki! Liczymy na spotkamy kiedyś takich cudownych psów, jak twoje!!![/quote] ....wszystko przed nami:lol: zpraszam do naszej galerii [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f696/maks-spark-czyli-galeria-szpicow-wilczych-d-127077-new/[/URL] A.
-
[quote name='deer_1987']W sumie tak, ale te pensje - nie takie jak nasze obcokrajowcow tylko szwedow - sa wyzsze niz w pl. to tylko nas nie stac na wiele rzeczy i daleko ponizej sredniej krajowej zarabiamy i ponizej granicy biedy wg wylicznkow...[/quote] [quote name='Asiaczek']Hej, nie narzekac! Będzie dobrze!!! Pzr.[/quote] czyli wszędzie jest podobnie.....;) [quote name='Izabela124.']Witam się :lol:[/quote] Witaj:lol: A.
-
Cześć, ładny Bobik:p miłego dnia i udanego tygodnia:) A.