-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
dzięki za fotkę, nawet nie kees:lol: fajnie [url=http://img4.imageshack.us/i/oss082986x6623.jpg/]Imageshack - oss082986x6623.jpg - Uploaded by lolka75[/url] A.
-
Witamy się pierwszy raz w galerii nowego Thaia:lol:, fajny chłopak. Miło, że mieszkacie w Warszawie Pozdrowienia od wilczych:p, liczymy na duuużo zdjęć A.
-
[quote name='deer_1987']Akurat ciuchy nie sa tu najtansze :P Podwijali rekawy itp :cool3: bo wierzyc nie chcieli ze tu cieplo jest w wakacje. chociaz ostatnio to tylko leje..[/quote] słyszałam, że u Was dość drogo jest, niestety... A.
-
[quote name='lolka75']Dziekujemy za kciuki:loveu: Specjalnie to jakos nie spektakularnie. Maxina lokata 1 ocena doskonala, Borys drugi, doskonaly. Moje Borysiatko nie chce stac i chyba stac nie bedzie. Pokazuje w dobitny sposob ze wystawy to nie dla niego:shake:. Ale byl superowy sekretarz u nas na ringu. Bardzo mu sie moje psiaki spodobaly i przyszedl pogadac. Powiedzial ze psy mam swietne, teraz tylko nauczyc je zachowania na ringu:roll:. Wystawa fajna, mala. Ja bylam spokojna, psy jednak nie przepadaja za ta rozrywka.... Teraz robimy sobie wakacyjna przerwe w wystawach. Pozniej klubowka szpicow, i jeszcze ze trzy wystawy miedzynarodowe. Pozdrawiam serdecznie:multi:[/quote] Świetne wyniki, [SIZE=3][COLOR=red][B][I]GRATULACJE[/I][/B][/COLOR][/SIZE] [B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=black]spoko, Lolcia psy się nauczą, a szczególnie Borys, chłopaki tak maja temperamentne są bestyje, ale wszystko z czasem opanuje....wiem coś o tym. Głaski dla futer:lol:[/COLOR] A.
-
[quote name='sylrwia']buuu ... :-( [B]Marks i Spark[/B] czy wybierasz sie może do Kosic?? Szukam transportu :([/quote] ....a kiedy jest wystawa? A.
-
[quote name='Błyskotka']My też pierwszy raz jedziemy w tamte strony jako wystawcy :cool3:.[/quote] to będzie podwójny debiut;) [quote name='deer_1987']Ale ladne miejsce :D[/quote] [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Faktycznie fajne ogrody :lol::lol::lol:[/quote] też mi się podoba otoczenie:) A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']następny sztorm zapowiadam na jesień :roll:[/quote] Ok. postaram się pamiętać:) A.
-
[quote name='jamnicze'] Nic dziwnego, bo w Polsce są tylko 2, on i jego siostra, a to dopiero szczeniaki :)[/quote] no ciekawe rasy sie pojawiają. fajnie:) A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe'] Jeszcze nie wiedzą ale to będą przyjaciele na dobre i na złe:loveu::loveu:[/quote] ....czy to coś oznacza? pańcia przytul:p [URL]http://guli.it.pl/~ihabe/Samson/090612/IMG_3851.jpg[/URL] A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
ale mają miny w tych kagańcach:evil_lol: [URL]http://guli.it.pl/~ihabe/Samson/090612/IMG_3831.jpg[/URL] Samson piękny, aż mi zazdrość;) A. -
[quote name='deer_1987']Oj nie wiem, nie sprawdzam az tak :D Pamietam jak rok temu rodzice szykowali sie na przyjazd i mama chciala zimowe kurtki miec.. nie sposb bylo jej wyjasnic ze to poludniowa szwecja a nie polnocna i mrozy... przyjechali i nie mieli co zalozyc bo takie upaly byly a oni prawie nic z krotkim rekawem nie mieli..:lol::lol::lol::lol:[/quote] ...to mieli okazję na uzupełnienie garderoby;) A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Nagram wam kiedyś jak one wracają z daleka we dwóch... ;)[/quote] ...chętnie zobaczę:) A. -
[quote name='deer_1987']czekam na fotki!![/quote] [quote name='jamnicze']Ja też :diabloti:[/quote] i my też czekamy:cool3: A.
-
[quote name='deer_1987']Czasami jest nawet cieplej niz w pl :P[/quote] no własnie:lol: A.
-
śliczny widok [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz15785.jpg[/URL] chmurki urocze:p [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz15792.jpg[/URL] uroczo:) A.
-
[quote name='deer_1987']zalezy gdzie :D Jakis dziwny przesad panuje za szwecja zimna jest..:roll::roll: ok polnocna mozna i tak :cool3: ale poludniowa to tak jak pl :diabloti:[/quote] ja wprawdzie nie miałam okazji zwiedzać Skandynawii, ale znajomi jeździli w lecie i byli zachwyceni pogodą:p [quote name='gosiaja']tak myślałam ale wolałam się upewnić :)[/quote] przecież jesteś specem w tych sprawach i znasz się lepiej niż ja;) A.
-
prawie zbiorowe gryzienie;)fajnie [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_8413.jpg[/URL] A.
-
[quote name='jamnicze']A ja sie lubie wdrapywać na wysokości, ale górskie :evil_lol:, woda mnie zdziebko przeraża, bo nie umiem za bardzo pływać :cool1:[/quote] ja też lubię góry, morze zresztą też lubię, ale nasze trochę zimne jest... A.
-
[quote name='jamnicze']Eeeeee, a co to jest? :hmmmm:[/quote] Luxfery, to takie szklane "cegły" mogą robić za sciankę...albo element dekoracyjny moga być kolrowe, we wzorki napewno wiesz jak to wyglada:) A.
-
[quote name='gosiaja']ja dopiero wróciłam do domu bo pomagałam siostrze postawić słupek z luxfer więc jak trochę obrobię to wstawię[/quote] łał, ale zdolna z Ciebie Kobitka:lol: A.
-
[quote name='jamnicze']Poczekamy jeszcze na innych, ale podpowiem, że jedno trafiłaś :razz:[/quote] a posokowiec może być też bawarski;) A.
-
będe strzelać;) nr 3 to posokowiec hanowerski nr 4 to chart szkocki deerhound a tego stwora nie kojarzę [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/16-7.jpg[/URL] ten jest jamnikopodobny:evil_lol: [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/15-7.jpg[/URL] A.[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ffffff]chart[/COLOR][/FONT]
-
[quote name='AngelsDream']Tak, mam lęk wysokości czy raczej przestrzeni pod sobą.[/quote] ....a rozumiem, to na żaglowiec się nie nadajesz, niestety:shake:, ale ja za pływaniem też nie przepadam... A.
-
[quote name='jamnicze']Hej, a gdzie zdjęcia???? :mad:[/quote] ...w aparacie:evil_lol: A.
-
[quote name='bety']Ufffffff no to dobrze, że smacznie - na zdrowie. No właśnie tak szybko zwiałaś - aż się Inari rozpłakała po naszym wyjściu z domu. :cool3: Pzdr[/quote] Bo Asia tak zawsze szybko zmyka:evil_lol: [quote name='Asiaczek']... u mnie...? Pzdr.[/quote] [quote name='bety']Nie... u mnie... :lol: Pzdr[/quote] Dobre....a może u mnie, o pardon u nas;)? A.