-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Dzień dobry, miłego dnia:) A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Cześć, fajny kosmita:lol: A. -
Cześć Bobiki:) miłego dnia A.
-
Dzień dobry pourodzinowo:) A.
-
Cześć, a TY już na "kominy" poleciałaś....;) A.
-
[quote name='gosiaja']i znów zaczęło padać :([/quote] u nas też kiepska pogoda.... dobrego dnia:) A.
-
[quote name='deer_1987']Tylko sie zachwycac..[/quote] [quote name='Asiaczek']... przyszłym kapitanem czy fotkami?:lol: Pzdr.[/quote] ......a może jednym i drugim....;):lol: dobrego dnia:) A.
-
[quote name='deer_1987']a u nas leje od rana...[/quote] u nas też brzydko.... fajnego dnia:) A.
-
Cześć, u nas kiepska pogoda.... A.
-
[quote name='gosiaja']no to jakie teraz będzie stopień ??[/quote] kapitan......;) A.
-
widoki z bombrama [URL=http://img261.imageshack.us/i/img1233.jpg/][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5738/img1233.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img401.imageshack.us/i/img1234d.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7953/img1234d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/img1242t.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9301/img1242t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/img1245.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/511/img1245.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img401.imageshack.us/i/img1251.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5690/img1251.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze z Goree [URL=http://img526.imageshack.us/i/p1010237.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8508/p1010237.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maks i Spark'] dokładnie tak, 1 lipca, chyba, będzie w Gdańsku....musi wypływać mile na sternika morskiego, a jak coś poknociłam to mnie.....:evil_lol: poprawi:p A.[/quote] już poprawiam...;) w zeszłym roku znowu została zmieniona ustawa o żeglarstwie i już nie ma stopnia sternika morskiego tylko po zeglażu -> sternki jachtowy-> kapitan, ale jest tez plus..przywrócono egzamin na kapitana:p więc skończyło się "stopniowanie" za wypływane mile m.
-
japka:p [URL]http://img4.imageshack.us/img4/6536/dsc5123girlredd7.jpg[/URL] i jeszcze jedna:lol: [URL]http://img4.imageshack.us/img4/584/dsc5186girlvioletd7.jpg[/URL] miś polarny;) [URL]http://img4.imageshack.us/img4/8275/dsc5225boyblackd7.jpg[/URL] zwiślak:evil_lol: [URL]http://img87.imageshack.us/img87/7196/dsc5153boygreend7.jpg[/URL] jaka uśmiechnięta:lol: [URL]http://img132.imageshack.us/img132/3407/dsc02763d5.jpg[/URL] ale im dobrze.... [URL]http://img87.imageshack.us/img87/9215/dsc5288d7.jpg[/URL] śliczne maleństwa:loveu:, a masz juz imiona? A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Dziś u Samiego byliśmy całą rodzinką i to nawet z dzikim wrednym Westem:evil_lol: Chłopcy się poznali. Przez siatkę to SAMI dokazywal ale na spacerze to tylko sobie chodził obok westa i go podwąchiwał. awest za to bardzo się denerwowal. NAJPIERW BYLI OBOJE W KAGAŃCACH ALE POTEM JE ZDJĘŁAM. WESCIK od poniedziałku idzie na szkolenie, my również. Musimy z niego zrobic nareszcie psa. Wiewrzę w swego Scoobiego i wiem, że nam się uda. Sami był dziś cudowny. Oczywiście jak zwykle jak przyjechaliśmy to zaczęło padac i zmokliśmy ale potem wyszło piękne słońce i nas wysuszyło. WYNIKI KRWI Sama sa jako takie, ma lekką anemię. \jutro umówiłam się z moim wetem po karmę i tabletki.[/quote] ...to fajne spotkanie rodzinne było:lol:, westa by nie zjadł, bo mniejszy jest:evil_lol:, a anemia to pewnie efekt schronu.... A. -
pierwotniak, a co robi, to każdy zinterpretuje sobie sam:evil_lol: [URL=http://img230.imageshack.us/i/img1054edz.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8135/img1054edz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img230.imageshack.us/i/img1077lyc.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9872/img1077lyc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/img1103r.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3874/img1103r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img95.imageshack.us/i/img1114q.jpg/][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/3566/img1114q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img95.imageshack.us/i/img1126.jpg/][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/892/img1126.jpg[/IMG][/URL] c.d.n. A.
-
[quote name='gosiaja']takie pływanie to świetna sprawa ale ja właśnie ze względu na finanse zostaje na śródlądziu ale na szczęście zdążyłam trochę po pływać za czasów kiedy ZHP chętnie sponsorowało takie wypady "zasłużonym" to były fajne czasy[/quote] No tak, ale gdyby Mani zechciało się działać jako wolontariusz, to też byłoby taniej.....:cool1: [quote name='gosiaja']a to znaczy Mania zaczyna Tall Ships' Races 2009 będę robić dużo zdjęć w gdynia :) mam nadzieję że żaglowce będą się ładnie prezentować ;)[/quote] dokładnie tak, 1 lipca, chyba, będzie w Gdańsku....musi wypływać mile na sternika morskiego, a jak coś poknociłam to mnie.....:evil_lol: poprawi:p A.
-
...idziesz, czy nie...;) [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15071.jpg[/URL] A.
-
jaka zaspana mordka:p [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_8274a.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Buszki']A majtała,majtała...piórkami majtała :eviltong:.W lewej rączce piórka,a w prawej aparat :evil_lol:. A do oddania,to jeszcze ta najbardziej biała koteczka została. Biedne te moje kociaczki.Dzisiaj cały dzień bez mamusi... :-( (nocka też będzie w samotności).Kitka po sterylizacji dochodzi do siebie w drugim pokoju,też biedna.[/quote] A, piórka to narkotyk dla kotów:evil_lol:, to już prawie wszyskie kociombry maja domki...suuuper, biedna mamuśka wymiziaj kociuch:p A.
-
[quote name='jamnicze']Był tylko jeden szpic wilczy, więc to na pewno on :lol:, a raczej ona ;) [B]AMANDA Dream Dog[/B] (kl. młodzieży) Szeleczki będą na odświętne spacerki, bo zaraz by je uświniła :evil_lol:[/quote] Dzięki, tak myślałam, że to ta suczka, ona mieszka w Gdańsku widziałam ja w Spopcie rok temu.... no proszę odświętne ubranko ;) A.
-
[quote name='Iwa-R']Śliczne zdjęcia, ale od czasu do czasu trochę zwierzyńca też by się przydało :razz: Pozdrawiam Iwa[/quote] na razie archiwalia będą, a futra trochę później....;) A.
-
[quote name='Asiaczek'][SIZE=4][COLOR=red][B]Zajrzyjcie, proszę. To mój pierwszy samodzielny bazarek[/B][/COLOR][/SIZE]:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-szarika-w-tyie-kazdy-go-przeciez-zna-139748/#post12439410[/URL] Pzdr.[/quote] Oooo, gratuluję:multi: już zaglądam... A.
-
[quote name='Tengusia']cioteczka ostatnio na dogomanii byla 27.05 a dzis mamy 10.06 - ciocia litosci wroc do nas :mad:[/quote] ....dziś jest 12.06.....olewa nas zwyczajnie:mad::mad::mad: A.
-
torcik smakowicie wygląda:p A.
-
[URL=http://img230.imageshack.us/i/img0477y.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5994/img0477y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/img0478e.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2789/img0478e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/img0591h.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7717/img0591h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0593.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2264/img0593.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img181.imageshack.us/i/img0594w.jpg/][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/637/img0594w.jpg[/IMG][/URL]