-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
jakie słodkie maleństwo :loveu: [URL]http://night-butterfly.aplus.pl/fiona/ola_fiona_samoyed_02.jpg[/URL] A.
-
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009
M&S replied to panienkabubu's topic in 2009
[quote name='ROOFI']Zdjęc to nikt nie robił?[/quote] .....no właśnie -
[quote name='Bzikowa']A tu ciągle o pogodzie! :eviltong:[/quote] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.
-
[quote name='bety']Może mam katalog ;) i zdjęcia paru wilczych też może mam ;) :evil_lol: Pzdr[/quote] Jak miło, a podasz które były :p .... A.
-
[quote name='ryjkomanka']ASPEN OF BLOOM WHITE CHRISS SUMBARSKY PRAMEN DAR RE-JAN MORAVIA HOOK LOGONES TORAN KRUSNOHORSKA my za parking plaiclismy 120 koron, ale mozna rowniez w euro - wtedy 5 euro[/quote] Bardzo dziękuję :lol:
-
A masz może katalog ? A.
-
[quote name='gosiaja']powoli się docierają[/quote] Są w podobnym wieku, będzie dobrze :p A.
-
[quote name='bonsai_88']Jakieś 10 lat temu my mieszkaliśmy w Kędzierzynie, a mój tata miał pracę w Katowicach.. w efekcie nie mógł z nami mieszkać [bo dojazd za długi] i przyjeżdżał tylko na weekendy, kiedy moja mam jeździła na studia do Gliwic. W końcu [po jakimś roku] rodzice nie wytrzymali i postanowili się przeprowadzić. W międzyczasie cała reszta mojej rodziny mieszkająca w Kędzierzynie [po za ta jedną wyżej wspomnianą ciotką] wyprowadziła się na nasze rodzinne mazury [dziadki dostali domek w spadku, Olka z Krzyśkiem założyli firmę i mieszkają 2 ulice od dziadków ;)] i w efekcie nie mam tutaj żadnej "pomocnej" rodziny ;).[/quote] To nie jest Ci lekko... A.
-
[quote name='andromeda']Sliczne psiaki :p zastanawiałam sie nad szpicem wilczym gdy kupowałam drugiego psa. No ale wyszło inaczej, ogladałam hokkaido a ostatecznie zdecydowałam sie na samoyeda.[/quote] Witam, miło Cię widzieć u nas :lol:, to znaczy, że masz dwa futra fajnie...a w jakim wieku jest samek ? A.
-
[quote name='bety']Cześć! Nie była dobra. Przed chwilą wróciłam z Krakowa. Od 10 lat po raz pierwszy była fatalna pogoda, lało i lało i lało i lało w nieskończoność. Na stadionie było gliniaste błotko i spodnie to mam po kolana ubabrane. Pzdr[/quote] A to pech....a wystawiałaś może ? A.
-
Hej, widziałam zdjęcia, super nie wiem, które zacytować ..... A.
-
[quote name='kinnia']Drogi były Ok. My Dostalismy exI,CAC,CACIB:)[/quote] To dobra wiadomość, GRATULACJE :multi::multi::multi:
-
[quote name='ryjkomanka']jesli ktos chcialby stawki to dysponuje katalogiem i czasem ;d[/quote] mogę prosić o szpice wilcze kl. championów (vilci spic, ew. keeshund) :p
-
[quote name='Kinia']u nas, mimo że pada jest strasznie duszno:shake:[/quote] u nas nie pada, ale parno.... A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Ooo, a to co...? [URL]http://vader.joemonster.org/upload/zxq/209677f915ae39adobe_photoshop_woma.jpg[/URL] A. -
elegancik :p [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_8834a.jpg[/URL] A.
-
[quote name='deer_1987']No to Was nie zobacze nigdy? :([/quote] Jak przyjedziesz do Warszawy...:lol: A.
-
słotki pychol :) [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_8832a.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Kinia']Ale niepożądane :evil_lol:[/quote] E tam, czasem trzeba porobić nic :evil_lol:;) A.
-
Witamy się pierwszy raz w Waszej galerii :p ładny chłopak :) [URL]http://images49.fotosik.pl/77/7574fac35e124cc0med.jpg[/URL] Gratulujemy debiutu wystawowego :multi: jakie urocze kociaki :loveu: [URL]http://images39.fotosik.pl/148/5247817a5e2a6de6med.jpg[/URL] podglądacz :evil_lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/147/f71115d1af08fab1med.jpg[/URL] no, malutki jestem ;) [URL]http://images49.fotosik.pl/151/375d30adbf1a82c7med.jpg[/URL] będziemy zaglądać do Was :lol: i zapraszamy do nas do wilczych... [url=http://www.dogomania.pl/forum/f696/maks-spark-czyli-galeria-szpicow-wilczych-d-127077-new/]Maks & Spark czyli galeria szpiców wilczych :D - Strona 258 - Dogomania Forum[/url] A.
-
super :lol: [url=http://img14.imageshack.us/i/resizeofimg0530.jpg/]Imageshack - resizeofimg0530[/url] cały jestem niebieski ;) [url=http://img14.imageshack.us/i/resizeofimg0531jpga.jpg/]Imageshack - resizeofimg0531jpga[/url] ale skupienie :-o [url=http://img30.imageshack.us/i/resizeofimg0537.jpg/]Imageshack - resizeofimg0537[/url] Fajny chłopak :) A.
-
[quote name='Kinia'] Dziś nic mi się nie chce, jakiś leń mnie dopadł, Marleya chyba też...[/quote] To się poleń ;), to też zajęcie.....:cool3: A.
-
[quote name='bonsai_88']Ja zawsze jestem miłą i kochana :loveu:... tylko jak mnie się wkurzy to jestem miła i kochana inaczej :diabloti:. Swoją drogą Kamil ugotował obiad, zrobił mi sok, powiesił pranie i nastawił kolejne, ma się za chwilę brać za zmywanie garów... a nie mówiłam, że jak sie wkurzę to mogę góry przestawiać :diabloti:[/quote] Cudotwórczyni ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.
-
[quote name='bonsai_88']... ja po prostu jestem jak zawsze miła i kochana :diabloti:[/quote] o kurka... A.
-
[quote name='J.G']Będzie dobrze jeszcze w Czechach nas nie widzieli:loveu: E-mail wysłany,do zobaczenia wieczorem.[/quote] Masz rację, jeszcze nas nie widzieli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki dostałam, do zobaczenia :lol::lol::lol::lol::lol: A.