[quote name='Asiaczek']I co konkretnie lekarz powiedział a propos Twojej nogi? Jest dobrze, będzie lepiej? Czy wręcz przeciwnie...?
Pzdr.[/quote]
konkretnie, to nic...nie puchnie, zakres ruchomości jest, z czasem będzie wiekszy.....strzałka sie zrasta
za miesiąc będzie mój prowadzący, to będą konktrety mam nadzieję
A.